Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, 2019
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
DZIECI GWIAZD

Patrycja Markowska nie jest jedynaczką. Wokalistka ma... starszego brata! Co wiemy na jego temat?

Kim jest nieślubny syn Grzegorza Markowskiego?

Olga Figaszewska 9 sierpnia 2022 19:13
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, 2019
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Przeboje Grzegorza Markowskiego nucą kolejne pokolenia. Jako wokalista może czuć się spełniony. A w życiu prywatnym? Od 50 lat jest związany z jedną kobietą, ale kiedy był jeszcze nastolatkiem spotykał się ze swoja koleżanką, z którą doczekał się dziecka! Córka słynnego muzyka wiele lat temu w jednym z wywiadów wyznała prawdę na ten temat. Jak dzisiaj wyglądają ich relacje? Kim jest nieślubny syn Grzegorza Markowskiego? Wiadomo, że nie poszedł w ślady sławnego ojca...

Patrycja Markowska nie jest jedynaczką. Kim jest brat wokalistki?

Informację o tym, że Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna podał kilka lat temu dziennik Fakt. Wokalista po raz pierwszy został ojcem w bardzo młodym wieku, bo miał zaledwie piętnaście lat. Owocem związku z koleżanką z sąsiedztwa jest jego syn, Piotr. Jednak para rozstała się jeszcze przed narodzinami dziecka.

„Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami”, mówił wiele lat temu syn muzyka w rozmowie z Faktem. Dziennikarzom udało się ustalić, że mężczyzna ma na imię Piotr i pełni funkcję dyrektora agencji ubezpieczeniowej.

Brat Patrycji Markowskiej jest od niej starszy o osiem lat. Przyrodnie rodzeństwo nie ma ze sobą kontaktu. „Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam”, przyznała wokalistka w wywiadzie z Faktem w 2006 roku.

CZYTAJ TAKŻE: Ola Żebrowska na czułym zdjęciu z nowo narodzoną córką. Tak wygląda macierzyństwo  

Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, 2016 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Grzegorz Markowski, nagranie programu „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 20.11.2021 rok
Fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Grzegorz Markowski, nagranie programu „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 20.11.2021 rok

Grzegorz Markowski o synu Piotrze. Jest owocem romansu z młodości

Grzegorz Markowski opowiadał w jednym z wywiadów o związku z matką Piotra i o wydarzeniach z przeszłości. Wokalista wyznał wtedy, że nigdy nie ukrywał przed bliskimi faktu, że ma syna. Przyznał też, że w jego młodzieńczych czasach rodzinne miasto huczało od plotek.

„Ja miałem zaledwie 15 lat, ona – 16. Z trwającego kilka tygodni związku niespodziewanie zrodziło się nowe życie”, opowiadał w rozmowie z Twoim Imperium w 2007 roku. „Wiem o istnieniu Piotra od początku. Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal, bo wszystko to działo się w moim rodzinnym mieście, niewielkim Józefowie pod Warszawą. Miasteczko wprost huczało od plotek”, dodał.

Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości?”, tłumaczył w rozmowie z Twoim Imperium.

Muzyk podkreślił, że płacił alimenty na syna, aż do momentu, w którym Piotr skończył 23 lata. „Rodzice mamy Piotra byli bardzo zamożni i otoczyli ją najlepszą opieką, jakiej mogła wtedy potrzebować. A ja... Trudno zachować się dorośle, kiedy nie ma się nawet zarostu. Płaciłem jednak alimenty na Piotra do czasu, aż ukończył 23 lata. Dziś jest dojrzałym mężczyzną. Ma dwie córki. Pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej. Jest człowiekiem bardzo zapracowanym. Widujemy się rzadko. Trudno się temu dziwić, bo przecież nigdy nie byliśmy rodziną”, wyznał w tym samym wywiadzie Grzegorz Markowski.  

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Krawczyk Junior zamieszkał sam i zerwał kontakty ze swoją partnerką

Źródło: Fakt.pl, Kozaczek.pl, Twoje Imperium

Grzegorz Markowski w sesji dla magazynu VIVA!, 2010 rok

Grzegorz Markowski, VIVA! maj 2010
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…