Agnieszka Woźniak-Starak, premiera filmu Ukryta gra, listopad 2019
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak poruszająco o ostatnim prezencie dla męża...

Fani nie ukrywają wzruszenia

Redakcja VIVA! 9 listopada 2019 22:30
Agnieszka Woźniak-Starak, premiera filmu Ukryta gra, listopad 2019
Fot. East News

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do życia publicznego. Po kilku tygodniach milczenia i jedynie sporadycznych wyjść, związanych z premierą Ukrytej gry, dziennikarka udzieliła wzruszającego wywiadu Dorocie Wellman, zarejestrowanego przez program Dzień Dobry TVN. Szczera, bardzo emocjonalna rozmowa wywołała falę pozytywnych komentarzy. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła odpowiedzieć na odzew fanów, a przy okazji zdradziła pewną wzruszającą tajemnicę...

Agnieszka Woźniak-Starak o prezencie dla Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowie kochali zwierzęta. Para zajmowała się pięcioma psami, ale planowali, że zaopiekują się jeszcze jednym. Niestety, nie zdążyli zrealizować tego marzenia...

„Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne”, zaczęła dziennikarka, nawiązując do rozmowy z Dorotą Wellman. To pierwszy wywiad, jakiego udzieliła po śmierci męża.

„A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy”, wytłumaczyła Agnieszka Woźniak-Starak, opowiadając historię psa, który leży na jej kolanach.

„Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny!”, wyznała dziennikarka.

„Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego”, dodała na koniec.

Wzruszeni fani po raz kolejny okazali Agnieszce Woźniak-Starak wsparcie, zasypując ją lawiną życzliwych, ciepłych komentarzy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego 🙌🏼

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.