Inés Zorreguieta, siostra królowej Holandii Maksymy, popełniła samobójstwo
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tragedia w holenderskiej rodzinie królewskiej. Siostra królowej popełniła samobójstwo…

Jej śmierć wstrząsnęła całym krajem!

Gabriela Czernecka 8 czerwca 2018 15:06
Inés Zorreguieta, siostra królowej Holandii Maksymy, popełniła samobójstwo
Fot. East News

Wielka tragedia w holenderskiej rodzinie królewskiej. Nie żyje siostra królowej Holandii Maksymy, Inés Zorreguieta. Kobieta została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w w Buenos Aires. Choć te informacje nie zostały jeszcze potwierdzone, to otwarcie mówi się, że Inés mogła popełnić samobójstwo. 

Nie żyje siostra królowej Holandii

Informacje o śmierci siostry królowej Holandii Maksymy, Inés Zorreguiety potwierdził rzecznik holenderskiego rządu. Przekazał, że siostra królowej została znaleziona w swoim mieszkaniu na granicy dzielnic Almagro i Caballito w Buenos Aires. 33-latka zmarła w środę wieczorem. Niestety wszystko wskazuje na  to, że kobieta popełniła samobójstwo. 

Zagraniczne media spekulują, że siostra królowej Maksymy cierpiała na depresję. Jej ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, by można było jednak ustalić dokładną przyczynę śmierci 33-latki. Do oficjalnej wiadomości podano już, że królowa Maksyma w związku ze śmiercią młodszej siostry odwołała wszystkie spotkania i wizyty. Żona króla Wilhelma Alexandra prawdopodobnie będzie uczestniczyć w pogrzebie siostry. 

Siostra Holandii Inés Zorreguieta popełniła samobójstwo

Kim był Inés Zorreguieta? Przede wszystkim ukochaną i wspierającą siostrą. To ona kibicowała związkowi siostry z następcą holenderskiego tronu, Wilhelmem Aleksandrem. Inés była druhną na ich ślubie. Argentyńskie media wielokrotnie powtarzały, że rodzina była zawsze ze sobą bardzo żżyta. O siostrze królowej Maximy głośno pisano w 2012 roku.

Wówczas magazyn La Nacion podał, ze Zorreguieta wróciła do Argentyny w wyniku konfliktów z obecnym partnerem. Wtedy pojawiły się pierwsze doniesienia dotyczące problemów ze zdrowiem psychicznym kobiety. Od 2016 roku pracowała jako urzędniczka państwowa. 

Jak na razie przyczyna jej śmierci nie została potwierdzona, ale nieoficjalnie mówi się, że Inés popełniła samobójstwo. Niestety to kolejny cios dla królowej Maksymy, w sierpniu zeszłego roku zmarł jej ojciec, który walczył z białaczką. 

Siostra królowej Holandii popełniła samobójstwo, Ines Zorreguieta
Fot. East News

Siostra królowej Holandii, Inés Zorreguieta
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.