Brzydula
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

BrzydUla powraca! Jedną z głównych gwiazd serialu zastąpi nowa aktorka!

O kim mowa?

Olga Figaszewska 18 lipca 2020 07:31
Brzydula
Fot. AKPA

Serial BrzydUla powraca po jedenastu latach! Produkcja TVN cieszyła się ogromną popularnością, a losy Uli i Marka Dobrzańskiego śledziło tysiące fanów. Na ekranie zobaczymy niemal cała starą obsadę serialu: Julię Kamińską, Filipa Bobka, Małgorzatę Sochę czy Maję Hirsh. Nie zabraknie jednak zaskoczeń i nowych postaci. Wiadomo, że siostrę serialowej Uli Cieplak, Beatkę zagra nowa aktorka. Kim jest?

Nel Kaczmarek zagra w BrzydUli: kim jest?

To już pewne. Nel Kaczmarek w serialu BrzydUla wcieli się w postać Beatki Cieplak. Wcześniej grała ją Kalina Janusiak, która nie związała swojej przyszłości z aktorstwem.

Wcześniej w rolę siostry Uli Cieplak wcielała się Kalina Janusiak

Kalina Janusiak, serialowa siostra Uli Cieplak
Fot. TRICOLORS/East News

 

To ogromna szansa dla młodej aktorki. Nel Kaczmarek ma 20 lat i właśnie przygotowuje się do egzaminów do trzech szkół aktorskich. Jak podkreśliła w wywiadzie z Plejadą, ważne jest dla niej wykształcenie i szkolenie swojego warsztatu. Na swoim koncie ma już udział w kilku produkcjach (Storyline, W rytmie serca, Motyw, 1800 gramów). Zagrała także w filmie Wyzwanie u boku Aleksandry Popławskiej, Rafała Królikowskiego czy Eryka Lubosa. 

Jej przygoda z aktorstwem rozpoczęła się przypadkiem od serialu Rojst.

„Wtedy miałam 16 lat, byłam w liceum w klasie o profilu filmowym i poczułam, że ta droga może być dla mnie. Gdy zakończyły się zdjęcia, na planie serialu uświadomiłam sobie, że chcę spróbować i żyć tym, bo sprawia mi to ogromną przyjemność ”, zwierzyła się w rozmowie z Plejadą Nel Kaczmarek.

Do BrzydUli trafiła wygrywając casting. Czy młoda aktorka czegoś się obawia?

„Boję się porównań, to nie jest łatwe zadanie, ale cieszę się, bo lubię wyzwania! Mam nadzieję, że podołam, a fani polubią nowy, zbuntowany image Beatki, bo taka właśnie będzie. Beatka pokaże pazury i będzie miała wiele barwnych historii, jednak na razie nie mogę zdradzić szczegółów. Jeśli chodzi o obsadę, to wcześniej miałam już okazję pracować z Filipem Bobkiem, bo spotkaliśmy się na planie serialu "W rytmie serca". Z Julią Kamińską poznałyśmy się dopiero kilka dni temu i myślę, że już się polubiłyśmy, nasze postacie dobrze ze sobą pracują i fajnie dopełniamy się energetycznie. Julia pewnie myśli podobnie”, mówiła w wywiadzie dla Plejady.

Nel Kaczmarek poza aktorstwem pasjonuje się akrobatyką i tańcem. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serdecznie polecam uzdolnionego i przeuroczego @gustanieartysta 📸

Post udostępniony przez Nel Julia Kaczmarek (@nel.kaczmarek)

TAGI #Brzydula

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.