Jak Edyta Górniak wychowuje Allanka Krupę i czy on kocha gejów?
Fot. Instagram @allansbeats
Z ŻYCIA GWIAZD

Mocne słowa babci Dariusza K.: „W nim nie ma odruchów człowieczeństwa. Ma serce z lodu!”

Uważa, że sprawiedliwości stało zadość...

Weronika Kostyra 20 kwietnia 2018 07:01
Jak Edyta Górniak wychowuje Allanka Krupę i czy on kocha gejów?
Fot. Instagram @allansbeats

Sprawa wypadku, który spowodował w 2014 roku były mąż Edyty Górniak do tej pory porusza opinię publiczną. Dariusz K. będąc pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił samochodem 63-letnią kobietę. Obecnie odsiaduje w więzieniu sześcioletni wyrok, którego jednak długo starał się uniknąć. Głos w sprawie zabrała babcia mężczyzny, która uważa, że jej wnuk powinien odbyć zasłużoną karę.

Prababcia Allana Kurpy o Dariuszu K.

Zofia Swoboda przyznała, że wstyd jej za wnuka, szczególnie, że ten od długiego czasu nie interesował się nią. „Musi być kara i sprawiedliwość. Niech odpokutuje za zabicie człowieka. Długo się migał. Ma mi go być żal?”, powiedziała w rozmowie z Faktem. „Darek się mną zupełnie nie interesuje, od kiedy nie jest z Edytą. W nim nie ma już instynktów rodzinnych i odruchów człowieczeństwa. On mnie od dawna nie kocha. Ma serce z lodu! Normalny człowiek, który zarobił dzięki Edycie wiele pieniędzy pomyślałby o babci. Nie mam więc już nikogo w Polsce, bo przecież Edyta i mój prawnuczek mieszkają daleko w Stanach. Na szczęście Allanek nie wdał się do ojca. Kochane z niego dziecko!”, przyznaje pani Zofia.

Wyjaśnia także, że Edyta Górniak i Allan Krupa, czyli jej prawnuczek odwiedzają ją, kiedy są w Polsce. „Edyta odwiedziła mnie w tamtym roku z prawnuczkiem, a Darek nie, choć był długo na wolności. Powiedziała: „Babciu, ja cię zabiorę do siebie do USA”. Ale przecież ja jestem schorowana, nie mogę chodzić. Gdzie ja bym wsiadła do samolotu i na drugi koniec świata się wyniosła?! Starych drzew się nie przesadza. Jestem przedwojenna dziewczyna urodzona w Warszawie i tu umrę. Mam 1200 zł emerytury i mam nadzieję, że do śmierci będzie mi starczało na chleb” wyznała w poruszającej rozmowie.

Niestety na pozostałych członków rodziny nie może liczyć: „Nie chciałabym od Darka czy od jego ojca niczego wielkiego. Wystarczyłaby mi od nich opieka, zrobienie sprawunków. Ale ojciec Darka, czyli mój jeden z trójki żyjących synów mnie oszukał i wypiął się na mnie jak jego syn”, powiedziała.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…