Michael Jackson molestował, nosił peruki i był królem popu
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Skrywany sekret Michaela Jacksona ujrzał światło dzienne!

Artysta przez całe życie trzymał to w tajemnicy...

Konrad Szczęsny 16 lutego 2019 08:54
Michael Jackson molestował, nosił peruki i był królem popu
Fot. Getty Images

Mimo że odszedł 10 lat temu, jego życiorys wciąż pełny jest wielu tajemnic. Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku. Dopiero jego sekcja zwłok wykazała, że artysta przez całe życie... posługiwał się perukami. Były one oczywiście wykonywane przez najlepszy fryzjerów i mało kto wiedział, że wokalista musiał je nosić.

Michael Jackson nosił przez całe życie peruki. Tajemnica artysty

Michael Jackson zmarł nagle, zaś za oficjalną przyczynę śmierci uznano przyjęcie przez niego zbyt dużej dawki leku znieczulającego o nazwie propofol. Według zeznań osobistego lekarza artysty Conrada Murray'a, miał on prosić o podanie tego specyfiku.

„Sekcja zwłok wykazała, że jego ciało pokryte było bliznami i śladami po licznych operacjach plastycznych. Miał je m.in. za uszami, przy nosie, u podstawy szyi i na nadgarstku. Na ramionach widoczne były rany kłute spowodowane przez wstrzykiwanie leków nasennych”, relacjonowały osoby blisko związane z wokalistą.

Dlaczego Michael Jackson nosił peruki?

Stosowanie peruk było spowodowane wypadkiem, którego ofiarą padł Michael Jackson. Na jego skutek miał on łysą plamę na skórze głowy, która została przyciemniona tatuażem. Dlaczego? Artysta stracił włosy wskutek oparzeń. Doznał ich w 1984 roku w trakcie kręcenia reklamy Pepsi.

Dodatkowo Michael Jackson łysiał także z przodu czaszki z powodów naturalnych. Jego włosy były krótkie i kręcone  

Michael Jackson molestował, nosił peruki i był królem popu
Fot. Getty Images

Michael Jackson molestował, nosił peruki i był królem popu
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.