Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

TYLKO U NAS! Szczegóły sekretnego ślubu Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej

Weronika Kostyra 22 stycznia 2018 16:55
Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki
Fot. East News

 

Mateusz Damięcki i jego ukochana Paulina Andrzejewska starają się żyć z dala od show-biznesu. Udało im się nawet utrzymać w tajemnicy fakt, że wzięli ślub! Para jest razem od sześciu lat i właśnie spodziewa się pierwszego dziecka. Zastanawiano się, czy przed jego przyjściem na świat zdecydują się zalegalizować związek. I tak właśnie się stało!

 

Polecamy także: Mateusz Damięcki o narzeczonej Paulinie Andrzejewskiej: „Pniemy się razem do góry”. Kiedy para planuje ślub?

 

Ślub Mateusza Damięckiego

Ślub Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej odbył się w sobotę o godzinie 14 na warszawskiej Pradze, w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pojawiło się na nim około 200 osób: rodzina, przyjaciele i współpracownicy.

 

Paulina miała na sobie granatową suknię do ziemi i jasne bolerko. Było widać, że jest w zaawansowanej ciąży. Zaskoczeniem były króciutkie włosy panny młodej!

 

„Podczas ceremonii było bardzo wesoło. Mateusz był w znakomitym nastroju i żartował sobie nawet. W pewnym momencie pani urzędnik musiała mu zwrócić uwagę: «Panie Mateuszu, teraz przysięga!»”,  zdradziła nam znajoma pary. „Następnie młodzi przyjęli życzenia od wszystkich, był poczęstunek i szampan, a goście zaśpiewali «Sto lat»”.

 

Mama aktora w rozmowie z „Super Expressem” też zdradziła kilka szczegółów: „Mateusz ożenił się z Pauliną. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliższej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo dużo osób przyszło na sam ślub”.

 

Jeszcze niedawno para wyznała, że marzy o powiększeniu rodziny i ślubie. Wygląda na to, że bardzo szybko udało im się zrealizować te plany. Oboje marzyli o dziecku i chcieli być prawdziwą rodziną: „Paulina ma dwójkę rodzeństwa i muszę przyznać, że to też jest dobry klucz do dobierania sobie drugiej połówki. Paula świetnie się dogaduje z moimi rodzicami. Kiedy ich odwiedzamy, siada na kanapie z moim tatą i o czymś tam sobie rozmawiają”, zwierzył się niedawno Mateusz Damięcki w wywiadzie dla „Grazii”.

 

Gratulujemy młodej parze!

 

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Fot. East News

Piękni i zakochani!

 

Zobacz także: Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska spełnili swoje marzenie! Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.