Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

TYLKO U NAS! Szczegóły sekretnego ślubu Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej

Weronika Kostyra 22 stycznia 2018 16:55
Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki
Fot. East News

 

Mateusz Damięcki i jego ukochana Paulina Andrzejewska starają się żyć z dala od show-biznesu. Udało im się nawet utrzymać w tajemnicy fakt, że wzięli ślub! Para jest razem od sześciu lat i właśnie spodziewa się pierwszego dziecka. Zastanawiano się, czy przed jego przyjściem na świat zdecydują się zalegalizować związek. I tak właśnie się stało!

 

Polecamy także: Mateusz Damięcki o narzeczonej Paulinie Andrzejewskiej: „Pniemy się razem do góry”. Kiedy para planuje ślub?

 

Ślub Mateusza Damięckiego

Ślub Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej odbył się w sobotę o godzinie 14 na warszawskiej Pradze, w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pojawiło się na nim około 200 osób: rodzina, przyjaciele i współpracownicy.

 

Paulina miała na sobie granatową suknię do ziemi i jasne bolerko. Było widać, że jest w zaawansowanej ciąży. Zaskoczeniem były króciutkie włosy panny młodej!

 

„Podczas ceremonii było bardzo wesoło. Mateusz był w znakomitym nastroju i żartował sobie nawet. W pewnym momencie pani urzędnik musiała mu zwrócić uwagę: «Panie Mateuszu, teraz przysięga!»”,  zdradziła nam znajoma pary. „Następnie młodzi przyjęli życzenia od wszystkich, był poczęstunek i szampan, a goście zaśpiewali «Sto lat»”.

 

Mama aktora w rozmowie z „Super Expressem” też zdradziła kilka szczegółów: „Mateusz ożenił się z Pauliną. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliższej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo dużo osób przyszło na sam ślub”.

 

Jeszcze niedawno para wyznała, że marzy o powiększeniu rodziny i ślubie. Wygląda na to, że bardzo szybko udało im się zrealizować te plany. Oboje marzyli o dziecku i chcieli być prawdziwą rodziną: „Paulina ma dwójkę rodzeństwa i muszę przyznać, że to też jest dobry klucz do dobierania sobie drugiej połówki. Paula świetnie się dogaduje z moimi rodzicami. Kiedy ich odwiedzamy, siada na kanapie z moim tatą i o czymś tam sobie rozmawiają”, zwierzył się niedawno Mateusz Damięcki w wywiadzie dla „Grazii”.

 

Gratulujemy młodej parze!

 

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Fot. East News

Piękni i zakochani!

 

Zobacz także: Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska spełnili swoje marzenie! Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.