Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska opublikowała wzruszające nagranie z 87-letnim tatą! 

Filmik poruszył serca fanów!

Karol Sowa 23 czerwca 2022 20:56
Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Dzisiaj obchodzimy dzień ojca. Z tego powodu wiele znanych osób udostępnia poruszające zdjęcia i nagrania na swoich social-mediach. Martyna Wojciechowska postanowiła dołączyć do tego grona. Podróżniczka wrzuciła nagranie, na którym tańczy ze swoim ukochanym ojcem. 

Martyna Wojciechowska tańczy ze swoim 87-letnim tatą! 

Autorka programu „Kobieta na krańcu świata” dodała wzruszające nagranie. Pod materiałem wideo możemy przeczytać: „DZIEŃ OJCA❤️ To mój kochany TATA STASIO, który ma 87 lat (!) i córunia tatunia… Nasze relacje nie zawsze były dobre, ale to w kontrze do Taty ukształtował się mój charakter. To dzięki Niemu uwierzyłam, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. Tato, dziękuję za wszystko! Bez Ciebie nie byłabym tak silną i niezależną kobietą, jaką się dziś czuję. A czuję się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej❤️ M.”, napisała podróżniczka. Nagranie poruszyło serca obserwatorów. W komentarzach pojawiło się bardzo dużo ciepłych słów: „Tata, mega energia!”, „Jest to najlepsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczyłam! Tyle energii i radości z życia”, „Wspaniały ten twój tato”, „Niesamowity, tak jak pani”, pisali ludzie. 

Prezentacja kolekcji Martyna Wojciechowska Freedom, Martyna Wojciechowska z rodzicami

Martyna Wojciechowska, rodzice
Fot. VIPHOTO/East News

WARSZAWA 09.03.2010 GALA KOBIETA ROKU 2009 MIESIECZNIKA TWOJ STYL

Martyna Wojciechowska, rodzice
Fot. VIPHOTO/East News

Zarówno Martynie Wojciechowskiej, jak i jej tacie życzymy dużo zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze! 

CZYTAJ TEŻ: Wywrócił jej świat do góry nogami, trwał przy niej samego końca. Tak kochali się Małgorzata Braunek i Andrzej Krajewski

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.