Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska opublikowała wzruszające nagranie z 87-letnim tatą! 

Filmik poruszył serca fanów!

Karol Sowa 23 czerwca 2022 20:56
Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Dzisiaj obchodzimy dzień ojca. Z tego powodu wiele znanych osób udostępnia poruszające zdjęcia i nagrania na swoich social-mediach. Martyna Wojciechowska postanowiła dołączyć do tego grona. Podróżniczka wrzuciła nagranie, na którym tańczy ze swoim ukochanym ojcem. 

Martyna Wojciechowska tańczy ze swoim 87-letnim tatą! 

Autorka programu „Kobieta na krańcu świata” dodała wzruszające nagranie. Pod materiałem wideo możemy przeczytać: „DZIEŃ OJCA❤️ To mój kochany TATA STASIO, który ma 87 lat (!) i córunia tatunia… Nasze relacje nie zawsze były dobre, ale to w kontrze do Taty ukształtował się mój charakter. To dzięki Niemu uwierzyłam, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. Tato, dziękuję za wszystko! Bez Ciebie nie byłabym tak silną i niezależną kobietą, jaką się dziś czuję. A czuję się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej❤️ M.”, napisała podróżniczka. Nagranie poruszyło serca obserwatorów. W komentarzach pojawiło się bardzo dużo ciepłych słów: „Tata, mega energia!”, „Jest to najlepsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczyłam! Tyle energii i radości z życia”, „Wspaniały ten twój tato”, „Niesamowity, tak jak pani”, pisali ludzie. 

Prezentacja kolekcji Martyna Wojciechowska Freedom, Martyna Wojciechowska z rodzicami

Martyna Wojciechowska, rodzice
Fot. VIPHOTO/East News

WARSZAWA 09.03.2010 GALA KOBIETA ROKU 2009 MIESIECZNIKA TWOJ STYL

Martyna Wojciechowska, rodzice
Fot. VIPHOTO/East News

Zarówno Martynie Wojciechowskiej, jak i jej tacie życzymy dużo zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze! 

CZYTAJ TEŻ: Wywrócił jej świat do góry nogami, trwał przy niej samego końca. Tak kochali się Małgorzata Braunek i Andrzej Krajewski

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.