VIDEO VIVY!

Skandalistka i królowa muzyki pop. Oto Madonna!

Od zawsze szokuje i nie przestaje zaskakiwać

Weronika Kostyra 16 sierpnia 2017 15:30

Od zawsze szokuje i nie przestaje zaskakiwać. Na początku kariery zyskała rozgłos, występując w filmie erotycznym i ma na swoim koncie niezliczoną liczbę skandali. Za obrazę uczuć religijnych Watykan groził jej nawet ekskomuniką. Oto cała Madonna!

Skandale Madonny

Madonna uwielbia prowokować: teledyski z elementami religijnymi i scenami seksu, pokazanie piersi na koncercie czy pocałunek z Britney Spears to tylko niektóre z arsenału jej skandali. Klipy nie raz wprowadziły opinię publiczną w osłupienie i kilka razy były zakazywane przez MTV. Nawet serwis youtube nie chciał początkowo opublikować Girl Gone Wild z mężczyznami tańczącymi w szpilkach.

Mimo że w tym roku kończy 60 lat, wybryki wcale nie należą do przeszłości. Na koncercie w Australii zaprosiła na scenę 17-letnią fankę i ściągnęła jej bluzkę przed publicznością.

Zapraszamy do obejrzenia naszego video! Zobacz, czym jeszcze Madonna udowodniła, że jest królową skandali!

TAGI #Madonna

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.