VIDEO VIVY!

Skandalistka i królowa muzyki pop. Oto Madonna!

Od zawsze szokuje i nie przestaje zaskakiwać

Weronika Kostyra 16 sierpnia 2017 15:30

Od zawsze szokuje i nie przestaje zaskakiwać. Na początku kariery zyskała rozgłos, występując w filmie erotycznym i ma na swoim koncie niezliczoną liczbę skandali. Za obrazę uczuć religijnych Watykan groził jej nawet ekskomuniką. Oto cała Madonna!

Skandale Madonny

Madonna uwielbia prowokować: teledyski z elementami religijnymi i scenami seksu, pokazanie piersi na koncercie czy pocałunek z Britney Spears to tylko niektóre z arsenału jej skandali. Klipy nie raz wprowadziły opinię publiczną w osłupienie i kilka razy były zakazywane przez MTV. Nawet serwis youtube nie chciał początkowo opublikować Girl Gone Wild z mężczyznami tańczącymi w szpilkach.

Mimo że w tym roku kończy 60 lat, wybryki wcale nie należą do przeszłości. Na koncercie w Australii zaprosiła na scenę 17-letnią fankę i ściągnęła jej bluzkę przed publicznością.

Zapraszamy do obejrzenia naszego video! Zobacz, czym jeszcze Madonna udowodniła, że jest królową skandali!

TAGI #Madonna

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.