EN_01173939_0006, Maciej Kurzajewski, 2015
Fot. JAKUB WOSIK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Kurzajewski dostał nową ofertę pracy! Nie krył swojej radości

„Marzenia się spełniają!”, czytamy na jego Instagramie

Karol Sowa 10 czerwca 2022 07:55
EN_01173939_0006, Maciej Kurzajewski, 2015
Fot. JAKUB WOSIK/REPORTER

Maciej Kurzajewski obecnie jest gospodarzem programu śniadaniowego pod tytułem „Pytania na śniadanie". Tym razem jego fani będą mogli zobaczyć albo usłyszeć dziennikarza w zupełnie innej roli! Zadebiutuje on na antenie Polskiego Radia! Będzie tam prowadził audycje. Prezenter nie krył swojej radości. 

Maciej Kurzajewski otrzymał nową ofertę pracy! 

Według informacji, jakie podaje press.pl, Maciej Kurzajewski za niedługo rozpocznie współpracę z Programem Polskiego Radia! Jak wiadomo, będzie to jego pierwsze zetknięcie z radiem. Dostał propozycję poprowadzenia porannej audycji “Cztery pory roku”. Prezenter TVP będzie miał swoje pierwsze wejście już 16 czerwca. Te informacje zostały przez niego potwierdzone na social-mediach, które prowadzi. „Marzenia się spełniają!”, napisał. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha nie dzieli swojego konta bankowego z mężem: „Czujemy się równoprawni''

Przypomnijmy, że za niedługo wraz z Katarzyną Cichopek poprowadzi jeden z koncertów w Opolu. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, TVP, Viva! 17/2020
Fot. Waldemar Kompała

Maciej Kurzajewski, 2021
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…