Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek
Z ŻYCIA GWIAZD

Kinga Rusin opublikowała zdjęcia z piękną mamą. Internauci nie kryją podziwu. „Jak dwie krople wody"

„Szalone chwile z moją Mamą", napisała dziennikarka

Karol Sowa 30 maja 2023 20:56
Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek

Mimo że Kinga Rusin zniknęła z telewizji, wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieli się z obserwatorami wszystkimi przemyśleniami oraz kadrami z pięknych miejsc na świcie. Dziennikarka wraz z ukochanym zwiedza każdy zakątek świata. Dzięki temu może chociaż na chwile oderwać się od problemów i zmartwień. Niedawno ulubienica publiczności zamieściła zaskakujący wpis na Instagramie. Pokazała wówczas zdjęcie z ukochaną mamą, która wciąż zachwyca niepowtarzalną urodą.

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z mamą

Od niemal trzech lat dzieli się z odbiorcami pięknymi kadrami z podróży. Niedawno Kinga Rusin zabrała również swoją mamę na jedną z wycieczek. Tym razem wybrały się do Wenecji. „Szalone chwile z moją Mamą w Wenecji😉! A życzeń nigdy dość! Dzisiaj, jutro, z okazji i zupełnie bez powodu: cudownego dnia, Mamo❤️!", napisała pod fotografią. 

Internauci nie kryją podziwu. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów w kierunku 81-latki. „Jak dwie krople wody", „Jakie podobne", „Serdeczności dla pięknej mamy :) Jesteście obie panie wspaniałe :)", „Teraz wiadomo po kim są geny wiecznej młodości", czytamy.

Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jak wygląda mama Kingi Rusin?

W minionym roku na Instagramie prezenterki pojawił się piękny wpis. Kinga Rusin świętowała wówczas 80. urodziny mamy. „Moja Mama skończyła 80 lat! Nie mogło mnie zabraknąć na uroczystościach, które od dawna, w tajemnicy, organizowałam😉. Nieważne jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało, żeby podziękować jej za to, że jest i, że była ZAWSZE, kiedy jej potrzebowałam, zawsze, kiedy trzeba było zaradzić, pomóc, pogadać. Chciałabym wynagrodzić jej choć trochę straszne, wojenne i powojenne dzieciństwo, trudy samotnego macierzyństwa, biedne, komunistyczne czasy. Cieszę się, że mogę teraz spełniać jej najskrytsze marzenia, bo lepiej późno niż wcale. Życzeniom nie było końca, poza „zdrowiem” to „żeby jeszcze było normalnie i przepięknie”. Mamo, Ty wiesz…", czytaliśmy. 

Obu Paniom życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?