Milionerzy, Hubert Urbański
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?

Weronika Kostyra 16 kwietnia 2017 06:00
Milionerzy, Hubert Urbański
Fot. mat. prasowe

Specjalny wielkanocny odcinek programu Milionerzy wyemitowany w Wielką Sobotę rozpoczęli Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Już w poniedziałek w Internecie ukazała się zapowiedź odcinka zdradzająca jedno z pytań. To podsyciło zaciekawienie widzów.

Pytanie za milion złotych

Mimo stresu i długich dyskusji zawodnicy przeszli jak burza przez całą serię pytań i dotarli do tego o milion, a dotyczyło ono ras gołębi. Po obradach i nieskutecznym telefonie do Bartka Węglarczyka zdecydowali się wycofać z gry i zachować wygrane dotąd pieniądze. Okazało się, że postąpili słusznie, ponieważ ich przypuszczenia okazały się błędne. Odpowiedź na to pytanie znał Filip Chajzer, ale to nie on zasiadał na fotelu w tej turze.

Jak powiedział wtedy Piotr Kraśko - przeszli do historii. Wycofali się z gry z kwotą 500 tysięcy złotych! Cała wywalczona kwota trafi na konto Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Co jeszcze wydarzyło się w trakcie gry?

Z rozmów między zawodnikami dowiedzieliśmy się także m.in. że Piotr Kraśko jest fanem zakupów, a Kinga Rusin trenowała taniec na rurze razem z jego żoną, Karoliną Ferenstein-Kraśko.

Zdaniem, które przejdzie do historii programu była kwestia wypowiedziana w pewnym momencie gry. Po długiej dyskusji nad odpowiedzią na jedno z pytań rozemocjonowana Kinga Rusin powiedziała do partnera „Nigdy w swoim życiu tak długo nie dochodziłeś..”

W kolejnym odcinku specjalnym wyemitowanym w Poniedziałek Wielkanocny wystąpią Filip i Zygmunt Chajzerowie, a także Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

Zobacz także: To było najbardziej kontrowersyjne pytanie w „Milionerach”. Pokazało, że kluczem do sukcesu są plotki

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?