Milionerzy, Hubert Urbański
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?

Weronika Kostyra 16 kwietnia 2017 06:00
Milionerzy, Hubert Urbański
Fot. mat. prasowe

Specjalny wielkanocny odcinek programu Milionerzy wyemitowany w Wielką Sobotę rozpoczęli Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Już w poniedziałek w Internecie ukazała się zapowiedź odcinka zdradzająca jedno z pytań. To podsyciło zaciekawienie widzów.

Pytanie za milion złotych

Mimo stresu i długich dyskusji zawodnicy przeszli jak burza przez całą serię pytań i dotarli do tego o milion, a dotyczyło ono ras gołębi. Po obradach i nieskutecznym telefonie do Bartka Węglarczyka zdecydowali się wycofać z gry i zachować wygrane dotąd pieniądze. Okazało się, że postąpili słusznie, ponieważ ich przypuszczenia okazały się błędne. Odpowiedź na to pytanie znał Filip Chajzer, ale to nie on zasiadał na fotelu w tej turze.

Jak powiedział wtedy Piotr Kraśko - przeszli do historii. Wycofali się z gry z kwotą 500 tysięcy złotych! Cała wywalczona kwota trafi na konto Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Co jeszcze wydarzyło się w trakcie gry?

Z rozmów między zawodnikami dowiedzieliśmy się także m.in. że Piotr Kraśko jest fanem zakupów, a Kinga Rusin trenowała taniec na rurze razem z jego żoną, Karoliną Ferenstein-Kraśko.

Zdaniem, które przejdzie do historii programu była kwestia wypowiedziana w pewnym momencie gry. Po długiej dyskusji nad odpowiedzią na jedno z pytań rozemocjonowana Kinga Rusin powiedziała do partnera „Nigdy w swoim życiu tak długo nie dochodziłeś..”

W kolejnym odcinku specjalnym wyemitowanym w Poniedziałek Wielkanocny wystąpią Filip i Zygmunt Chajzerowie, a także Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

Zobacz także: To było najbardziej kontrowersyjne pytanie w „Milionerach”. Pokazało, że kluczem do sukcesu są plotki

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.