Milionerzy, Hubert Urbański
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?

Weronika Kostyra 16 kwietnia 2017 06:00
Milionerzy, Hubert Urbański
Fot. mat. prasowe

Specjalny wielkanocny odcinek programu Milionerzy wyemitowany w Wielką Sobotę rozpoczęli Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Już w poniedziałek w Internecie ukazała się zapowiedź odcinka zdradzająca jedno z pytań. To podsyciło zaciekawienie widzów.

Pytanie za milion złotych

Mimo stresu i długich dyskusji zawodnicy przeszli jak burza przez całą serię pytań i dotarli do tego o milion, a dotyczyło ono ras gołębi. Po obradach i nieskutecznym telefonie do Bartka Węglarczyka zdecydowali się wycofać z gry i zachować wygrane dotąd pieniądze. Okazało się, że postąpili słusznie, ponieważ ich przypuszczenia okazały się błędne. Odpowiedź na to pytanie znał Filip Chajzer, ale to nie on zasiadał na fotelu w tej turze.

Jak powiedział wtedy Piotr Kraśko - przeszli do historii. Wycofali się z gry z kwotą 500 tysięcy złotych! Cała wywalczona kwota trafi na konto Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Co jeszcze wydarzyło się w trakcie gry?

Z rozmów między zawodnikami dowiedzieliśmy się także m.in. że Piotr Kraśko jest fanem zakupów, a Kinga Rusin trenowała taniec na rurze razem z jego żoną, Karoliną Ferenstein-Kraśko.

Zdaniem, które przejdzie do historii programu była kwestia wypowiedziana w pewnym momencie gry. Po długiej dyskusji nad odpowiedzią na jedno z pytań rozemocjonowana Kinga Rusin powiedziała do partnera „Nigdy w swoim życiu tak długo nie dochodziłeś..”

W kolejnym odcinku specjalnym wyemitowanym w Poniedziałek Wielkanocny wystąpią Filip i Zygmunt Chajzerowie, a także Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

Zobacz także: To było najbardziej kontrowersyjne pytanie w „Milionerach”. Pokazało, że kluczem do sukcesu są plotki

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.