Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tak wygląda siostra Kasi Stankiewicz. Anna jest do niej bardzo podobna

Razem wystąpią w programie „Dance, dance, dance”

Konrad Szczęsny 28 lutego 2020 17:51
Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Piękne, silne i... podobne jak dwie krople wody! Kasia Stankiewicz i jej siostra, Anna, wezmą udział w drugiej polskiej edycji „Dance, dance, dance”. W programie będą miały okazję zaprezentować swoje taneczne umiejętności i wyczucie rytmu. Czym zajmuje się Anna Stankiewicz i co wiemy o jej życiu prywatnym?

Kasia Stankiewicz o relacji z siostrą: nie zawsze się lubiły

Obie chętnie pozowały do zdjęć na wiosennej konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej. Widać, że łączy je silna i wyjątkowa więź. Co wiemy o siostrze wokalistki Varius Manx?

„Z Anią lubimy się ostro pośmiać, a ponieważ mamy podobne poczucie humoru i ten sam dystans do siebie, dobrze bawimy się na tych treningach, mimo tak samo ciężkiej pracy i często niemałego bólu”, napisała w styczniu pod postem na Instagramie.

Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Kasia Stankiewicz i Anna Stankiewicz w siedzibie TVP, 27 lutego 2020

Wiadomo, że Anna Stankiewicz jest młodsza od sławnej siostry. Ich relacja była dosyć burzliwa: nie od razu zapałały do siebie sympatią.

„Bardzo długo się z Anią nie lubiłyśmy. Co nie znaczy, że nie dostrzegałam pewnych rzeczy. Anka była dość niezależną osobą. Już jako 16-latka informowała rodziców, że wychodzi, a na pytanie: „Kiedy wrócisz?”, odpowiadała z uśmiechem: „Będę, o której będę”. Pierwszy raz zobaczyłam bezsilność mojej mamy. Wcześniej nie wyobrażałam sobie, że można się przeciwstawić tak silnej osobowości – nade mną miała totalną władzę”, ujawniła Kasia Stankiewicz w rozmowie ze „Zwierciadłem”.

Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Tak wygląda Ania, młodsza siostra Kasi Stankiewicz

Co ciekawe, obie miały okazję... współpracować ze sobą na polu zawodowym! Ania śpiewała w chórkach u siostry w trakcie trasy koncertowej.

„Nawet jak jechałyśmy koncertowym busem razem, to każda siadała w innym końcu i rozmawiała z innymi ludźmi. Kiedy to się zaczęło zmieniać? Myślę, że to był ten moment, kiedy zostałam mamą. Poczułam wtedy dużą potrzebę bliskości. I z rodzicami, i z Anią, która zaczęła się pojawiać w moim życiu coraz częściej nie tylko ciałem, ale i duchem. To wtedy odkryłam, że jest między nami unikalna łączność. Że porozumiewamy się kodem, którego nie rozumie nikt inny. Wystarczy jedno spojrzenie i wszystko jest jasne”, zdradziła artystka.

Kim jest Ania, siostra Kasi Stankiewicz?

Ma artystyczną duszę, podobnie jak Kasia. I mimo że miała okazję występować na scenie z legendami polskiej muzyki rozrywkowej, takimi jak Urszula, nie poprzestała na tym. Ania z wykształcenia jestem bowiem logopedą i pedagogiem. Doskonale jednak łączyła obie pasje i nagrywała również autorskie kompozycje. 

Anna Stankiewicz prowadzi także profil na Instagramie. Obserwuje ją ponad 400 osób, jednak nie ma wątpliwości, że po udziale w show „Dance, dance, dance” liczba ta w krótkim czasie znacząco wzrośnie!

O jej życiu osobistym wiadomo niewiele. Jedno jest pewne: swój talent taneczny będzie mogła zaprezentować na parkiecie „Dance, dance, dance”!

Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. TRICOLORS/East News

Anię i Kasię Stankiewicz łączy wyjątkowa i silna więź

Kasia Stankiewicz: Taniec z gwiazdami, Dance, dance, dance, sylwetka, forma

Wiosną 2016 roku wzięła udział w piątej edycji organizowanego przez telewizję Polsat „Tańca z gwiazdami”. Jej partnerem na parkiecie był Tomasz Barański. Zajęli koniec końców siódme miejsce na 11 par.

Nie od dziś wiadomo, że Kasia Stankiewicz ma sylwetkę godną pozazdroszczenia. Patrząc na jej odważne zdjęcia trudno uwierzyć, że ma 42 lata! Klucz do sukcesu? Wysiłek i treningi. W 2018 roku wzięła udział w zawodach Ironman, poprzedzonych intensywnym wysiłkiem fizycznym. 

„To dla mnie skok na głęboką wodę, ale mój organizm jest przeszczęśliwy”, podkreślała w rozmowie z Polskim Radiem.

Zdradziła również, jak wyglądały przygotowania do udziału w triathlonie.

„Robię to mądrze i stopniowo, bo nie jest sztuką wskoczyć w buty, pobiec i się wykończyć. Na tym etapie mam treningi, które odbywają się codziennie rano i trwają do 1,5 godziny. Są to ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz basen. Moi trenerzy mówią, że szybko się uczę, bo moje ciało ma dobrą pamięć”, zdradziła na antenie Czwórki.

I z pewnością świetna forma fizyczna pomoże jej odnieść sukces w show TVP!  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.