Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz
Fot. Instagram Katarzyny Niezgody
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Niezgoda nie ukrywa już miłości... Kim jest jej partner? 

Możecie kojarzyć go z telewizji!

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2020 17:30
Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz
Fot. Instagram Katarzyny Niezgody

Wczorajszy wieczór przy ulicy Sienkiewicza w Warszawie miał należeć do autorki książki Wilczyca. W pogoni za wolnością. Na premierze powieści najjaśniej zdecydowanie błyszczała jednak jedna z zaproszonych gwiazd – Katarzyna Niezgoda. Bizneswoman pojawiła się na wydarzeniu z przystojnym ukochanym. Kto to?

Kim jest partner Katarzyny Niezgody, Paweł Markiewicz?

Okazuje się, że druga połowa przedsiębiorczej ulubienicy internautów to mieszkający w Warszawie biznesmen, aktor i piosenkarz Paweł Markiewicz. I choć widzowie mogą znać twarz przystojnego blondyna z paradokumentów, Chyłki czy serialu Zawsze warto, to z jego Instagrama wiemy coś jeszcze…

Partner Katarzyny Niezgody dzieli się też ze swoimi obserwatorami informacją, że jego wyuczony zawód to inżynier budownictwa.  Na co dzień od wielu lat Pawłowi Markiewiczowi bliższa zdecydowanie wydaje się kultura. Poza epizodycznymi rolami w filmach i serialach, ukochany Katarzyny Niezgody próbuje też swoich sił w muzyce. Niedawno tworzył klip do autorskiej piosenki List w butelce.

Choć para rzadko pokazuje się publicznie, to pierwsze wspólne zdjęcia Katarzyny i Pawła znaleźliśmy już z 2017 roku. Wtedy też była partnerka Tomasza Kammela opowiadała Faktowi o tym, jak jest szczęśliwa i czego pragnie. „Każda kobieta marzy o białej sukni i ślubie, ja również. Gdy podejmuje się decyzję o ślubie, jest to na pewno dla kobiety niesamowity moment. Domyślam się też, jak przyjemna musi być sama ceremonia”, wyznała 3 lata temu Katarzyna Niezgoda.

Zobaczcie wspólne zdjęcia zakochanych. Prawda, że bardzo do siebie pasują? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paweł Markiewicz (@paweltomasz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wedding party. Not mine. Not yet. 😉 . . . #wedding #sheratonsopot #weddingday #sopot

Post udostępniony przez Paweł Markiewicz (@paweltomasz)

katarzyna-niezgoda-z-partnerem-na-premierze-ksiazki-gwiazda-wyglada-kwitnaco
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.