Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA
Z ŻYCIA GWIAZD

„Mam  na swoim koncie toksyczne związki. Byłam też wykorzystywana…” 

Kayah szczerze o byłych partnerach, rozwodzie i... nowej miłości

Rafał Kowalski 18 lipca 2019 08:55
Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Kayah rzadko udziela osobistych wywiadów, w których odpowiada na pytania związane z życiem prywatnym, jednak ostatnio artystka zrobiła wyjątek. W rozmowie wokalistka przyznała, że przeżywa kryzys związany z wiekiem, choć ma nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja. Na co dzień 51-latkę uskrzydla nowa miłość. Choć nie zawsze jej sercowe wybory były trafne…

Kayah mocno o poprzednich związkach i rozwodzie

Wśród mężczyzn, którzy byli w związku z Kayah można wymienić na pewno Rinke Rooyensa, który mężem wokalistki był od 1998 roku. Związek pary trwał tylko 4 lata, później rodzice kilkuletniego Rocha zdecydowali, by przejść w separację. Ostatecznie małżeństwo skończyło się rozwodem, ale tego sąd udzielił dopiero w 2010 roku. W międzyczasie Kayah zakochana była także w wokaliście Sebastianie Karpielu-Bułecce czy senegalskim muzyku Pako Sarze. Od kilkunastu miesięcy gwiazda polskiej estrady znów jest zakochana. W kim? O mężczyźnie wiadomo tylko tyle, że jest młodszym od niej finansistą – tak przynajmniej swego czasu twierdził periodyk Dobry Tydzień.

W wywiadzie dla Wysokich Obcasów piosenkarka zdradziła jedynie, że jest szczęśliwa, choć musiała swoje przeżyć i wyciągnąć wiele wniosków… Między innymi ze związków toksycznych. „Teraz mam cudownego partnera, związek pełen szacunku. Ale dojrzewa się do pewnej relacji. Mimo wszystko wychodzę z założenia, że wszystko dzieje się po coś. Złe relacje ustępują miejsca tym lepszym. Jeśli oczywiście nad sobą odpowiednio pracujemy”, powiedziała Kayah. „Każdy z nas musi nauczyć się rozpoznawać rzeczy dla siebie dobre i złe. Ja mam na swoim koncie też strasznie toksyczne związki. Byłam wykorzystywana albo kochałam kogoś, kto w ogóle nie istniał. Ale chyba było mi to potrzebne. […] Jestem człowiekiem, jak inni... Zdarzało się, że ulegałam fatamorganom, nie rozróżniałam muchołapki”, dodała artystka.

Piosenkarka zdradziła także, że Rinke Rooyens rozstał się z nią z klasą. Zadbał nawet o komfort byłej żony. Producent kupił jej auto. „Był pewien gest wynikający raczej z troski o wspólnego syna, bo było wiadomo, że jeżdżę często z nim do Zakopanego, a to był bezpieczny samochód. Choć nie byliśmy już razem z moim eksmężem, wciąż nam zależało na dobru dziecka. A nagminne jest, że przy rozwodach ludzie się posługują dziećmi jak narzędziami. Karta przetargowa. Element zemsty. U nas odbyło się to bardzo po ludzku, z klasą”, wyjawiła w Wysokich Obcasach Kayah.

Mamy nadzieję, że obecny związek wolny od negatywnych emocji i przeżyć, będzie tym, w którym wokalistka będzie przez całe życie. 

Kayah, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Kayah, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

TAGI #Kayah #rozwód

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…