Katarzyna Cichopek, M jak miłość
Fot. Instagram/@Katarzyna Cichopek
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek zdradziła kulisy pracy na planie M jak miłość!

Aktorka szczerze opowiedziała o swoich doświadczeniach

Olga Figaszewska 16 lipca 2018 14:55
Katarzyna Cichopek, M jak miłość
Fot. Instagram/@Katarzyna Cichopek

Kolejne gwiazdy żegnają się z obsadą najpopularniejszego polskiego serialu. W sieci zagrzmiało po tym, jak Olga Frycz i Kacper Kuszewski skrytykowali praktyki do jakich dochodzi na planie produkcji M jak miłość. Brak szacunku, napięta atmosfera, nadgodziny... Jak jest naprawdę? W jednym z najnowszych wywiadów, Kasia Cichopek opowiedziała o swoich doświadczeniach!

Katarzyna Cichopek o pracy na planie M jak miłość

Katarzyna Cichopek z M jak miłość związana jest od osiemnastu lat. W rozmowie z Party, gwiazda postanowiła opowiedzieć o ciemnych i jasnych stronach serialu. Jak naprawdę są traktowani aktorzy na planie produkcji? Czy rzeczywiście matki muszą mierzyć się z brakiem zrozumienia i ciągłymi przeszkodami?

Gwiazda podkreśla, że każdy ma prawo do własnych odczuć. Zaznaczyła, że może mówić jedynie w swoim imieniu, a jej doświadczenia są jak najbardziej pozytywne. „Produkcja zawsze ze mną współpracowała. Kiedy byłam w ciąży, pytano mnie, jak się czuję, czy chcę kontynuować pracę, czy mają mi rozpisywać kolejne sceny”, opowiada.

„Czułam, że dostaję ogromną swobodę, bo decyzja o pracy zależy tylko od mojego samopoczucia. Bardzo też doceniam fakt, że jedno i drugie dziecko mogłam właściwie przez półtora roku wychowywać na planie serialu . Miałam do tego zapewnione odpowiednie warunki, m.in. osobny kamper”, dodaje.

Jej córeczka trafiła na plan, kiedy miała ledwie miesiąc. W chwili, gdy aktorka przygotowywała się do kolejnej sceny, Helenka zostawała zawsze z babciami. „Kiedy dostawałam wiadomość, że dziecko płacze i muszę je sama uspokoić, ekipa zaczynała po prostu kręcić inne sceny”, wyznaje Kasia.

Gwiazda M jak miłość nie ukrywa, że praca aktorka serialowego nie jest tak łatwa, jak może się wydawać. Bywa, że zdjęcia trwają nawet po kilkanaście godzin. Ale o tym ekipa jest informowana z wyprzedzeniem. Często zdarzają się sytuacje, które trudno przewidzieć. „Ktoś zachoruje lub ma ważne rodzinne sprawy. Trudniej jest wtedy zaplanować własne życie. To jest praca zespołowa”, wyjaśnia aktorka.

Skomentowała również odejście Kacpra Kuszewskiego z obsady. Mimo że rzadko spotykali się na planie, to jednak byli ze sobą związani. W końcu przez 18 lat tworzyli serialową rodzinę. „Doskonale rozumiem motywy, jakimi się kierował. Wszyscy chcemy się rozwijać albo zwyczajnie coś zmienić w życiu”, mówi Kasia Cichopek. Sama jednoczenie zaznacza, że nie rozważała odejścia z obsady. 

Na planie serialu M jak miłość

 

Taka rodzina to skarb ❤️ #najlepsi #rodzina #family #skarb #najlepszaekipa #mjakmiłość #mjm

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie M jak miłość. Pierwsze odcinki produkcji

M jak miłość, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?