Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Tusk szczerze o macierzyństwie: „Przez domowe biuro przechodzi prawdziwe tornado”

W jaki sposób organizuje swoje życie?

Gabriela Czernecka 8 czerwca 2019 12:26
Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański

Kasia Tusk niedawno po raz pierwszy została mamą. Córce Donalda Tuska udało się cały okres ciąży i narodziny dziecka utrzymać tylko dla siebie i zarówno o ciąży, jak i o narodzinach dziecka poinformowała sama, oczywiście na swój sposób. Po narodzinach córeczki życie Kasi Tusk wywróciło się do góry nogami. Nastały zmiany, do których blogerka musiała się przyzwyczaić. O trudnościach macierzyństwa opowiedziała w poście na Instagramie.

Kasia Tusk o macierzyństwie

Kasia Tusk pod koniec stycznia po raz pierwszy została mamą. Informację potwierdziła w dyskretny spoób w swoich social mediach na początku lutego. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Sopotu, a pod spodem bardzo sugestywny wpis: „Wczoraj udało nam się wychylić nosa z mieszkania. Miłe uczucie po kilkunastu dniach. Podziękowania dla pogody, która podarowała nam trochę słońca. Dziś znów pochmurno”, napisała. 

Z kolei na swoim blogu zamieściła wówczas najnowszą stylizację, którą podpisała: „Ostatnie kilka dni spędziłam w domu, więc uznałam, że to dobra okazja, aby tym razem pokazać typowo domowy strój. Tym bardziej, że jesteśmy dziś świadkami prawdziwej mody na „homewear”. Ja najbardziej lubię łączyć ubrania w podobnej palecie barw, najlepiej z miękkich naturalnych dzianin”, mieliśmy okazję przeczytać. Nie zabrakło także pięknych, minimalistycznych fotografii, na których nie widać już było ciążowych krągłości. Blogerka w ten bardzo dyskretny sposób potwierdziła, że właśnie została mamą.

Teraz po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak radzi sobie w roli mamy. „ Wczesne pobudki i nowe obowiązki sprawiły, że poranną kawę piję teraz przed jedenastą, w trakcie pierwszej drzemki. To wtedy najczęściej odwiedzają mnie dziewczyny - w ciągu godziny musimy zrobić to, co kiedyś zajmowało nam pół dnia i wtedy kawa przydaje się wszystkim”, wyjawia, po czym dodaje: „ Przez moje domowe biuro przechodzi wtedy prawdziwe tornado - całkowicie bezszelestne, ale jakie produktywne”.

Blogerka po porodzie nie zrobiła sobie przerwy od pracy. W treści posta możemy też przeczytać o szczegółach pracy, m.in. wyborze materiałów na nową kolekcję czy też załatwianiu spraw logistycznych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczesne pobudki i nowe obowiązki sprawiły, że poranną kawę piję teraz przed jedenastą, w trakcie pierwszej drzemki. To wtedy najczęściej odwiedzają mnie dziewczyny - w ciągu godziny musimy zrobić to, co kiedyś zajmowało nam pół dnia i wtedy kawa przydaje się wszystkim. Przez moje domowe biuro przechodzi wtedy prawdziwe tornado - całkowicie bezszelestne, ale jakie produktywne 🤸‍♀️ Mierzymy prototypy z @mle_collection , wybieramy materiały na nową kolekcję, planujemy z @gosiakostrzak nowy wpis z kulinarną mapą Trójmiasta i pomstujemy na kurierów, którzy spóźniają się z paczkami. Pod koniec, gdy drzemka się kończy, każda świeżo upieczona ciotka rwie się do lulania. A Wy kiedy pijecie tę "jedną" filiżankę dziennie? #inka #kawainka #ajakiejinkitysienapijesz @kawainkapl

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?