Kasia Smutniak, Kampania Apart
Fot. materiały prasowe, zdj. Marcin Tyszka
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Smutniak u Kuby Wojewódzkiego: „To zawsze tak wygląda, czy tylko dzisiaj?!”

Co tak oburzyło aktorkę?

Olga Figaszewska 28 listopada 2018 09:02
Kasia Smutniak, Kampania Apart
Fot. materiały prasowe, zdj. Marcin Tyszka

Gośćmi wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego byli Mamed Chalidow i Eryk Lubos, którzy opowiedzieli o pracy na panie produkcji Underdog. Zaproszenie dziennikarza przyjęła również Kasia Smutniak. Aktorka także pojawiała się w studio, by wypromować film Oni. Jednak nikt nie spodziewał się, że w trakcie rozmowy między nią a prowadzącym dojdzie do spięcia. Co tak oburzyło gwiazdę?

Kasia Smutniak oburzona wystąpieniem wodzianki

Oczywiście nie zabrakło rozmowy na temat filmu Oni. Kasia Smutniak opowiedziała o kulisach pracy na planie produkcji. „Cała atmosfera wokół tego projektu była niezwykła od samego początku. Nikt z nas nie czytał scenariusza, dostałam tylko swoje sceny ze względu na to, żeby nie ujawniać, o czym generalnie jest ten film. Wiedzieliśmy tylko, że będzie o Silvio Berlusconim ”, wyznała.

Aktorka zdradziła, że nie przywiązuje się do sławy, nigdy też nie uderzyła jej do głowy woda sodowa, mimo że na polu zawodowym odnosi kolejne sukcesy. Kilka lat temu pojawiła się informacja, z której jasno wynikało, że to ją Armani wybrał na twarz swojej marki, a nie Angelinę Jolie! Do tego gwiazda odniosła się w programie.I zwierzyła się, że najbardziej dumna jest ze swojej rodziny. To dzieci i mąż są dla niej najważniejsze i to dzięki nim czuje, że jest w najlepszym etapie swojego życia.

„Nie było żadnego konkursu! Czym mam się chwalić? To nie jest rzecz, z której jestem najbardziej dumna w życiu. Jestem dumna z tego, że mam wspaniałe dzieci, że mam prawie 40 lat i że wiem, że jestem w dobrym miejscu”, dodała.

W dalszej części programu na kanapie pojawili się Mamed Chalidow i Eryk Lubos. Wtedy też nie mogło zabraknąć wejścia półnagiej Wodzianki, na co z oburzeniem zareagowała Kasia Smutniak. Między prowadzącym, a aktorką wywiązała się interesująca dyskusja.

„To zawsze tak wygląda, czy tylko dzisiaj?!”, zapytała aktorka. „Ale o co Ci chodzi? Sama się zgodziła, sama się zgłosiła, nawet sama sobie płaci!”, zażartował Kuba Wojewódzki. Najwyraźniej ta odpowiedź nie spodobała się aktorce, która odparła: „A tak było super. Tak nam się miło rozmawiało... ”.

Prowadzący próbował tłumaczyć, że wodzianka nie jest niewolnikiem, a wolną kobietą. Jednak jego wyjaśnienia nie uspokoiły Kasi Smutniak. Dodała: „Ale ta era już się skończyła!”. W tę rozmowę zaangażował się Mamed Chalidow, próbując załagodzić całą sytuację. Sportowiec stanął po stronie aktorki. Stwierdził, że równie dobrze, zamiast wodzianki do studia mógłby przynosić wodę facet w stringach.  

Kasia Smutniak, Vanity Fair Italia
Fot. Tiago Banderaa/Vanity Fair

Kasia Smutniak w sukni  na czerwonym dywanie
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?