Kamil Lemieszewski, Big Brother
Fot. AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Zwycięzca Big Brothera rozpoczął psychoterapię! Co się stało?

Kamil Lemieszewski wytłumaczył powody swojej decyzji

Rafał Kowalski 18 grudnia 2019 12:55
Kamil Lemieszewski, Big Brother
Fot. AKPA

Sto tysięcy złotych, samochód osobowy i ogromną sympatię widzów – takie profity przyniósł Kamilowi Lemieszewskiemu udział w programie Big Brother. Laureat show TVN7 musi jednak zmierzyć się także z minusami trzech miesięcy spędzonych w Domu Wielkiego Brata. Mowa o lękach, które pojawiły się w 36-latku po zakończeniu programu. Co dokładnie się stało?

Kamil Lemieszewski udał się na psychoterapię. Ma stany lękowe

Aktor, który regularnie relacjonuje swoje życie na InstaStories, opowiedział podczas jednego z filmików o tym, że cierpi na zespół stresu pourazowego, czyli grupę cech, które dotyczą osób po jakimś traumatycznym przeżyciu. W związku z tym 36-latek poprosił o pomoc specjalistów. „Idąc spać, zauważyłem, że jednak będę potrzebował po pobycie w domu Wielkiego Brata pomocy psychoterapeuty. Nie wiem, czy wiecie, co to jest PTSD. Kiedy kładę się spać i budzę, czuję się obserwowany, nękany. Dzisiaj zaczynam pierwszą psychoterapię, żeby pogadać z psychoterapeutą o tym, co mnie boli, co mi dolega i czego się obawiam. Odczarowuję temat psychoterapii”, powiedział w sieci.

Zwycięzca Big Brothera dodał także, że po wyjściu z programu odczuł już konsekwencje, które niosą za sobą nieprzychylne komentarze na jego temat. Tych w sieci jest tak samo wiele jak komplementów kierowanych w stronę barwnego aktora. „Czas na spotkanie z małą pomocą, żeby poukładać sobie co w głowie po pobycie w domu Wielkiego Brata, bo mam trochę galimatias po tej całej nienawiści i hejcie”, mówił Kamil Lemieszewski do fanów.

Ewa Kępys, w której 36-latek zakochał się w programie, potwierdziła, że jej partner zaczął zachowywać się dziwnie. Modelka wspiera ukochanego, bo sama wie, jak ciężko wrócić po udziale w show do normlanego życia.  „Jak Kamil wczoraj zasypiał, to po prostu nim telepało. Dobrze, że podjął taką decyzję”, powiedziała na InstaStories.

Kamil Lemieszewski powiedział o ważnej rzeczy – poproszenie lekarzy o pomoc to nie powód do wstydu, a do dumy. Podziwiamy odwagę i świadomość, życzymy głowy wolnej od problemów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KamilLemie (@kamillemie_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Kępys (@ewa_kepys)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?