Fot. Materiały prasowe
23. urodziny WIZAŻ PL

Wizaż świętował swoje 23. urodziny. Podczas gali przyznano wyjątkowe Nagrody Redaktor Naczelnej

Tak celebrowano kolejny jubileusz!

Marcjanna Maryszewska 19 października 2023 17:45
Fot. Materiały prasowe

Za nami długo wyczekiwana gala z okazji 23. urodzin Wizaż. Wydarzenie odbyło się 11 października w warszawskim hotelu Crowne Plaza. Uroczyste przyznanie Nagrody Redaktor Naczelnej Wizaz.pl to zaledwie jedna z wielu niespodzianek przygotowanych przez organizatorów — co jeszcze czekało na gości jubileuszu? 

Urodzinowa gala Wizaz.pl — tak świętowano kolejny jubileusz

Wizaz.pl od dwudziestu trzech lat tworzy bezpieczne miejsce dla kobiet, i nie tylko. To społeczność, w której każdy może podzielić się doświadczeniami związanymi z kosmetykami i wiedzą na temat pielęgnacji. Podczas wydarzenia także nie brakowało kosmetycznych atrakcji. Cocolita.pl hojnie obdarowała gości prezentami — aby sięgnąć po niespodziankę, wystarczyło jedynie zadzwonić!

Fot. Materiały prasowe

Z kolei marka L'Oréal Paris przybliżyła zainteresowanym, na czym polega bijąca obecnie rekordy popularności metoda #SkinCycling. Ekspertka szczegółowo tłumaczyła jej zasady, a także przedstawiła produkty należące do brandu.

Fot. Materiały prasowe

Influencerka Jagoda Warga w strefie L'Oreal Paris odpowiadała na pytania o rutynę #skincycling

Goście mogli skorzystać również z usług manicure od marki NeoNail oraz zapewnić swoim dłoniom dawkę pielęgnacji.

Fot. Materiały prasowe

O włosy obecnych zadbała z kolei marka Schwarzkopf, a na kolejnym stanowisku przedstawicielki marki MaxFactor zdradzały tajniki udanego makijażu.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Na zaproszone osoby czekały również specjalne strefy, w których mogli zapoznać się z bogatą ofertą marek SEYSSO, beBIO Cosmetics czy YOPE.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Od lewej: Martyna Kaczmarek, Wiktoria Różańska, Natalia Węgrzynowska YOPE

Kolejną atrakcją była strefa marki Remington. Było to o tyle wyjątkowe miejsce, że goście mogli dzielić się w nim... komplementami! Dodatkowo mieli możliwość personalizacji swojej torby z pomocą naszywek z wyrazami opisującymi, co robi dla siebie.

Fot. Materiały prasowe

Wizaz.pl to miejsce, w którym mówi się o sprawach społecznie ważnych dla kobiet. Tę samą wizję ukazano podczas gali urodzinowej.

Przyznano również specjalne nagrody Redaktor Naczelnej Wizaz.pl dla osobowości oraz marek, których działania podkreślają wyjątkowość kobiet oraz dbają o ich lepsze jutro.

Laureaci nagrody Redaktor Naczelnej Wizaz.pl

Marka Bella została wyróżniona za kampanię "kobiecość na Twoich zasadach", w której przekazywała kobietom, w jaki sposób zwiększyć swoją pewność siebie i czuć się piękną, wartościową osobą każdego dnia. Wyróżnienie odebrała współwłaścicielka firmy EK Studio — Inga Hoffmann-Grabowska.

Firmę Oceanic doceniono za kampanię AA Technologia Wieku, w ramach której pokazano, że piękno jest niezależne od naszej metryki. Statuetkę odebrały ambasadorki kampanii: Irena Wielocha oraz Ewa Wachowicz.

Fot. Materiały prasowe

Kolejne wyróżnienie uzyskała firma SEYSSO, za kampanię #SmilePositive, w której udowadnia, że uśmiech ma moc. Statuetkę odebrała Dorota Kowalewska — Brand Manager marki SEYSSO.

W dalszej kolejności doceniono markę Douglas Polska, za kampanię "Beauty is...". W jej ramach przekazywano, że piękno niejedno ma imię i warto je w sobie dostrzec oraz odważnie wyrażać. Wyróżnienie odebrała Agnieszka Gap-Ozdarska - SN Commercial Marketing Manager.

Marka beBIO Cosmetics została z kolei wyróżniona za współpracę z Ewą Chodakowską, w ramach której zachęca kobiety do uczynienia z dbania o siebie codzienny nawyk. Statuetkę z rąk prowadzących odebrała Magdalena Szymanowska — współtwórczyni marki beBIO Cosmetics.

Fot. Materiały prasowe

YES otrzymał statuetkę za kampanię "YES Jestem Kobietą. Jestem przyszłością", w której pokazuje, że dzięki sile kobiecego wsparcia kolejne pokolenia mogą uczynić świat lepszym miejscem. Nagrodę na scenie odebrała Anna Jędryka z agencji 180 heartbeates.

Podczas wieczoru redaktor naczelna – Aneta Wikariak przyznała również nagrody dla niezwykłych kobiet, działających w myśl idei akcji prowadzonej przez Wizaz.pl - "Jestem piękna, bo jestem sobą". 

Laureatkami zostały:

Kingia Wilczewska za udowodnienie, że żadna choroba nie przeszkodzi kobiecie być piękną.

Katarzyna Dacyszyn za uświadamianie kobietom, że każdy kryzys można przetrwać, jeśli uwierzymy w siebie.

Irena Wielocha, ambasadorka marki AA, za udowadnianie, że w każdym wieku możemy się czuć najlepiej w swoim ciele. 

Fot. Materiały prasowe

Ewa Zakrzewska za udowodnienie, że kobiety są piękne w każdym rozmiarze.

Dominika Jeżewska za zarażanie innych swoim optymizmem, bo szkoda czasu na użalanie się nad sobą z powodu „gorszej” skóry.

Lila Janowska za udowadnianie, że nawet nieidealna codzienność może być idealna. Lila została laureatką plebiscytu Wizażanek.

Martyna Wojciechowska została wyróżniona za uświadamianie kobiet, że są piękne, kiedy są wolne, a najważniejsze jest to, żeby się czuły dobrze same ze sobą. 

Fot. Materiały prasowe

Po uroczystym rozdaniu nagród przyszedł czas na rozmowy w kuluarach. Tak bawili się goście 23. jubileuszu urodzinowego Wizaz.pl. Zobaczcie zdjęcia zza kulis!  

Aneta Wikariak

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

TAGI #urodziny

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.