Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub
O TYM SIĘ MÓWI

Historia miłości Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej: „Dziękuję Bogu za każdy dzień z Tobą”

Para świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Olga Figaszewska 21 czerwca 2021 15:59
Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub

Agata Wątróbska i Janusz Chabior 20 czerwca 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.  Zakochani świętowali właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Jakim są małżeństwem? Para zdradziła swój przepis na udany związek!

Miłość Agaty Wątróbskiej i Janusza Chabiora – jak się poznali?

Agatę Wątróbską i Janusza Chabiora połączyła wspólna pasja, poczucie humoru i miłość! Oboje występują na ekranie i teatralnej scenie. Zakochanych dzieli 18 lat różnicy, ale oni udowadniają, że wiek to tylko liczba, a ta przecież nie ma znaczenia, kiedy w grę wchodzi miłość.

„Niektórzy mówią: <O, taka różnica wieku między wami jest – 18 lat>, ale w sumie to taka  moja tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat. I tak w sumie, ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze, a w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies”, żartował Janusz Chabior w rozmowie z Dzień dobry TVN w 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ: „Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!”. Janusz Chabior już po ślubie! 

Zakochani poznali się osiem lat temu na jednym z planów filmowych, ale to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Wielkie uczucie pojawiło się dopiero w 2018 roku, gdy po raz kolejny spotkali się na imprezie sylwestrowej u znajomych. „Mamy szczęście, jestem szczęściarzem, że trafiliśmy na siebie”, podkreślał Janusz Chabior w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w programie Demakijaż, 2020 rok

Agata Wątróbska, Janusz Chabior, Demakijaż 2020
Fot. Bartosz Krupa/East News

Aktor oświadczył się swojej wybrance w sierpniu 2019 roku podczas podróży do Włoch. Na ślubnym kobiercu stanęli 20 czerwca 2020 roku w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Na weselu podawano pizzę i wino. Goście bawili się wyśmienicie! Szczęśliwą nowiną para młoda podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zakochani zachwycali kolorowymi stylizacjami, a od Agaty Wątróbskiej nie dało się oderwać wzroku. Wyglądała zjawiskowo, promieniała!

Agata Wątróbska i Janusz Chabior świętują pierwszą rocznicę ślubu 

W niedzielę 20 czerwca minął dokładnie rok od momentu, w którym powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Na instagramowych profilach pary nie zabrakło zdjęć z dnia ślubu i czułych słów. Agata Wątróbska skierowała wzruszającą wiadomość do męża: „No to rok za nami kochanie. Dziękuję Bogu za każdy dzień z Tobą”. 

Janusz Chabior uczcił pierwszy rok ze swoją żoną tym samym zdjęciem, za pomocą którego obwieścił światu o poślubieniu swojej ukochanej. „Dziękuję Agatko, że jesteś” - napisał aktor. 

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w programie „Power Couple” 

Widzowie pokochali ich za udział w programie „Power Couple”. Para nie zdobyła pierwszego miejsca, ale nie przeszkodziło im to wzbudzić w widzach wielkiej sympatii i przywiązania. 

Agata Wątróbska i Janusz Chabior podczas ostatniego wywiadu w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o swoich przeżyciach i wnioskach związanych z programem. 

To był roller coaster emocjonalny. Od śmiechu po rozpacz, strach i były też momenty ogromnego wzruszenia. W ostatnim odcinku, gdy przeszłam przez ten mostek okropny, [...] byłam tak zrozpaczona i tak szczęśliwa. Janusz mnie cały czas całował” – opowiadała Agata. 

Aktorka porównała uczucie po zakończeniu programu do tego, które ma dziecko wracające z letnich kolonii: „Wydają się wtedy starsze, dojrzalsze”. W słowo wszedł jej wtedy Janusz Chabior i podkreślił, że Agata z każdym dniem wydawała mu się młodsza i piękniejsza.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior o recepcie na udany związek

Z kolei przed kilkoma miesiącami aktorska para udzieliła wywiadu, w którym opowiedzieli o tajemnicy ich relacji. W trakcie pandemii koronawirusa wiele związków przeżywało poważne kryzysy, niektóre relacje się zakończyły, a dla innych par, wspólnie spędzony czas okazał się być lekiem na wszystko. Pandemia wzmocniła związek Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej. Wymyślili nawet swój program, który cieszy się dużą popularnością. 

Janusz Chabior i Agata Wątróbska na uroczystej premierze filmu ,,Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Janusz Chabior i Agata Wątróbska, 2020, Uroczysta premiera filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

„Wiele par ma w związku z pandemią problem, bo to zamknięcie jednak nie sprzyja relacjom. Ludzie się trochę duszą, nagle zaczynają widzieć u siebie cechy, których wcześniej nie dostrzegali. Na nas pandemia tak zadziałała, że wymyśliliśmy program "Ja, moja garderoba i goście", który cieszy się dużą popularnością na Instagramie i Facebooku”, zdradził aktor w rozmowie z Plotkiem. Agata Wątróbska dodała, że w ich związku największym afrodyzjakiem jest poczucie humoru. „To jest najbardziej seksowna rzecz u ludzi. Dopóki mamy poczucie humoru, nasz związek będzie gorący”, mówiła aktorka.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara i Jerzy Stuhrowie: „Nie opuszczę cię aż do śmierci. To jest miłość. Na dobre i na złe”

Według pary receptą na udany związek jest wyrozumiałość, rozmowa i ciągła ciekawość drugiej osoby. „Agata,  jako moja żona, jest mi najbliższą osobą pod słońcem. Komu jak nie jej miałbym powiedzieć o moich problemach, rozterkach? Staramy się mówić na głos to, co w nas siedzi", podkreślił Janusz Chabior. 

Agata Wątróbska w rozmowie z Plotkiem zdradziła także, dlaczego po ślubie nie przyjęła nazwiska męża. „Myślałam o tym, ale w naszym zawodzie nazwisko jest naszą wizytówką. Tyle lat ciężko pracowałam, żeby Agata Wątróbska było takie moje. Żeby wiadome było, że to jest ta aktorka, ludzie mówili - ja ją znam, kojarzę. Chociaż nie jestem osobą popularną. (…) Teraz się zastanawiam, czy nie dodać Chabior, bo tak go kocham”, wyznała Agata Wątróbska.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Źródło: Dzień Dobry TVN, Plotek

Janusz Chabior i Agata Wątróbska, 2020
Fot. Baranowski/AKPA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.