Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub
O TYM SIĘ MÓWI

Historia miłości Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej: „Dziękuję Bogu za każdy dzień z Tobą”

Para świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Olga Figaszewska 21 czerwca 2021 15:59
Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub

Agata Wątróbska i Janusz Chabior 20 czerwca 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.  Zakochani świętowali właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Jakim są małżeństwem? Para zdradziła swój przepis na udany związek!

Miłość Agaty Wątróbskiej i Janusza Chabiora – jak się poznali?

Agatę Wątróbską i Janusza Chabiora połączyła wspólna pasja, poczucie humoru i miłość! Oboje występują na ekranie i teatralnej scenie. Zakochanych dzieli 18 lat różnicy, ale oni udowadniają, że wiek to tylko liczba, a ta przecież nie ma znaczenia, kiedy w grę wchodzi miłość.

„Niektórzy mówią: <O, taka różnica wieku między wami jest – 18 lat>, ale w sumie to taka  moja tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat. I tak w sumie, ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze, a w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies”, żartował Janusz Chabior w rozmowie z Dzień dobry TVN w 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ: „Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!”. Janusz Chabior już po ślubie! 

Zakochani poznali się osiem lat temu na jednym z planów filmowych, ale to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Wielkie uczucie pojawiło się dopiero w 2018 roku, gdy po raz kolejny spotkali się na imprezie sylwestrowej u znajomych. „Mamy szczęście, jestem szczęściarzem, że trafiliśmy na siebie”, podkreślał Janusz Chabior w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w programie Demakijaż, 2020 rok

Agata Wątróbska, Janusz Chabior, Demakijaż 2020
Fot. Bartosz Krupa/East News

Aktor oświadczył się swojej wybrance w sierpniu 2019 roku podczas podróży do Włoch. Na ślubnym kobiercu stanęli 20 czerwca 2020 roku w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Na weselu podawano pizzę i wino. Goście bawili się wyśmienicie! Szczęśliwą nowiną para młoda podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zakochani zachwycali kolorowymi stylizacjami, a od Agaty Wątróbskiej nie dało się oderwać wzroku. Wyglądała zjawiskowo, promieniała!

Agata Wątróbska i Janusz Chabior świętują pierwszą rocznicę ślubu 

W niedzielę 20 czerwca minął dokładnie rok od momentu, w którym powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Na instagramowych profilach pary nie zabrakło zdjęć z dnia ślubu i czułych słów. Agata Wątróbska skierowała wzruszającą wiadomość do męża: „No to rok za nami kochanie. Dziękuję Bogu za każdy dzień z Tobą”. 

Janusz Chabior uczcił pierwszy rok ze swoją żoną tym samym zdjęciem, za pomocą którego obwieścił światu o poślubieniu swojej ukochanej. „Dziękuję Agatko, że jesteś” - napisał aktor. 

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w programie „Power Couple” 

Widzowie pokochali ich za udział w programie „Power Couple”. Para nie zdobyła pierwszego miejsca, ale nie przeszkodziło im to wzbudzić w widzach wielkiej sympatii i przywiązania. 

Agata Wątróbska i Janusz Chabior podczas ostatniego wywiadu w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o swoich przeżyciach i wnioskach związanych z programem. 

To był roller coaster emocjonalny. Od śmiechu po rozpacz, strach i były też momenty ogromnego wzruszenia. W ostatnim odcinku, gdy przeszłam przez ten mostek okropny, [...] byłam tak zrozpaczona i tak szczęśliwa. Janusz mnie cały czas całował” – opowiadała Agata. 

Aktorka porównała uczucie po zakończeniu programu do tego, które ma dziecko wracające z letnich kolonii: „Wydają się wtedy starsze, dojrzalsze”. W słowo wszedł jej wtedy Janusz Chabior i podkreślił, że Agata z każdym dniem wydawała mu się młodsza i piękniejsza.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior o recepcie na udany związek

Z kolei przed kilkoma miesiącami aktorska para udzieliła wywiadu, w którym opowiedzieli o tajemnicy ich relacji. W trakcie pandemii koronawirusa wiele związków przeżywało poważne kryzysy, niektóre relacje się zakończyły, a dla innych par, wspólnie spędzony czas okazał się być lekiem na wszystko. Pandemia wzmocniła związek Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej. Wymyślili nawet swój program, który cieszy się dużą popularnością. 

Janusz Chabior i Agata Wątróbska na uroczystej premierze filmu ,,Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Janusz Chabior i Agata Wątróbska, 2020, Uroczysta premiera filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

„Wiele par ma w związku z pandemią problem, bo to zamknięcie jednak nie sprzyja relacjom. Ludzie się trochę duszą, nagle zaczynają widzieć u siebie cechy, których wcześniej nie dostrzegali. Na nas pandemia tak zadziałała, że wymyśliliśmy program "Ja, moja garderoba i goście", który cieszy się dużą popularnością na Instagramie i Facebooku”, zdradził aktor w rozmowie z Plotkiem. Agata Wątróbska dodała, że w ich związku największym afrodyzjakiem jest poczucie humoru. „To jest najbardziej seksowna rzecz u ludzi. Dopóki mamy poczucie humoru, nasz związek będzie gorący”, mówiła aktorka.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara i Jerzy Stuhrowie: „Nie opuszczę cię aż do śmierci. To jest miłość. Na dobre i na złe”

Według pary receptą na udany związek jest wyrozumiałość, rozmowa i ciągła ciekawość drugiej osoby. „Agata,  jako moja żona, jest mi najbliższą osobą pod słońcem. Komu jak nie jej miałbym powiedzieć o moich problemach, rozterkach? Staramy się mówić na głos to, co w nas siedzi", podkreślił Janusz Chabior. 

Agata Wątróbska w rozmowie z Plotkiem zdradziła także, dlaczego po ślubie nie przyjęła nazwiska męża. „Myślałam o tym, ale w naszym zawodzie nazwisko jest naszą wizytówką. Tyle lat ciężko pracowałam, żeby Agata Wątróbska było takie moje. Żeby wiadome było, że to jest ta aktorka, ludzie mówili - ja ją znam, kojarzę. Chociaż nie jestem osobą popularną. (…) Teraz się zastanawiam, czy nie dodać Chabior, bo tak go kocham”, wyznała Agata Wątróbska.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Źródło: Dzień Dobry TVN, Plotek

Janusz Chabior i Agata Wątróbska, 2020
Fot. Baranowski/AKPA

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.