Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub
O TYM SIĘ MÓWI

Janusz Chabior i Agata Wątróbska zdradzili przepis na udany związek! 

Jak wpłynęła na nich pandemia koronawirusa?

Olga Figaszewska 19 marca 2021 16:41
Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.  Zakochani niedługo będą świętować pierwszą rocznicę ślubu. Jakim są małżeństwem? W najnowszym wywiadzie para zdradziła swój przepis na udany związek!

Miłość Agaty Wątróbskiej i Janusza Chabiora – jak się poznali?

Agatę Wątróbską i Janusza Chabiora połączyła wspólna pasja, poczucie humoru i miłość! Oboje występują na ekranie i teatralnej scenie. Zakochanych dzieli 18 lat różnicy, ale oni udowadniają, że wiek to tylko liczba, a ta przecież nie ma znaczenia, kiedy w grę wchodzi miłość.

„Niektórzy mówią: 'O, taka różnica wieku między wami jest – 18 lat', ale w sumie to moja taka tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat. I tak w sumie, ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze, a w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies”, żartował Janusz Chabior w rozmowie z Dzień dobry TVN w 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ: „Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!”. Janusz Chabior już po ślubie! 

Zakochani poznali się siedem lat temu na jednym z planów filmowych, ale to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Wielkie uczucie pojawiło się dopiero w 2018 roku, gdy po raz kolejny spotkali się na imprezie sylwestrowej u znajomych. „Mamy szczęście, jestem szczęściarzem, że trafiliśmy na siebie”, podkreślał Janusz Chabior w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w programie Demakijaż, 2020 rok

Agata Wątróbska, Janusz Chabior, Demakijaż 2020
Fot. Bartosz Krupa/East News

Zakochani w dniu ślubu:

Aktor oświadczył się swojej wybrance w sierpniu 2019 roku podczas podróży do Włoch. Na ślubnym kobiercu stanęli 20 czerwca 2020 roku w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Na weselu podawano pizzę i wino. Goście bawili się wyśmienicie! Szczęśliwą nowiną para młoda podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zakochani zachwycali kolorowymi stylizacjami, a od Agaty Wątróbskiej nie dało się oderwać wzroku. Wyglądała zjawiskowo, promieniała!

Agata Wątróbska i Janusz Chabior mówią szczerze o swoim związku. Niedługo zobaczymy ich w nowym programie TVN – Power Couple.  Z pewnością dowiemy się o nich interesujących faktów! Jeden z nich zdradzili w ostatnim wywiadzie. 

Agata Wątróbska i Janusz Chabior o recepcie na udany związek

Aktorska para udzieliła nowego wywiadu, w którym opowiedzieli o tajemnicy ich relacji. W trakcie pandemii koronawirusa wiele związków przeżywało poważne kryzysy, niektóre relacje się zakończyły, a dla innych par, wspólnie spędzony czas okazał się być lekiem na wszystko. Pandemia wzmocniła związek Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej. Wymyślili nawet swój program, który cieszy się dużą popularnością. 

Janusz Chabior i Agata Wątróbska na uroczystej premierze filmu ,,Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Janusz Chabior i Agata Wątróbska, 2020, Uroczysta premiera filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

„Wiele par ma w związku z pandemią problem, bo to zamknięcie jednak nie sprzyja relacjom. Ludzie się trochę duszą, nagle zaczynają widzieć u siebie cechy, których wcześniej nie dostrzegali. Na nas pandemia tak zadziałała, że wymyśliliśmy program "Ja moja garderoba i goście", który się cieszy dużą popularnością na Instagramie i Facebooku”, zdradził aktor w rozmowie z Plotkiem. Agata Wątróbska dodała, że w ich związku największym afrodyzjakiem jest poczucie humoru. „To jest najbardziej seksowna rzecz u ludzi. Dopóki mamy poczucie humoru, nasz związek będzie gorący”, mówiła aktorka.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara i Jerzy Stuhrowie: „Nie opuszczę cię aż do śmierci. To jest miłość. Na dobre i na złe”

Według pary receptą na udany związek jest wyrozumiałość, rozmowa i ciągła ciekawość drugiej osoby. „Agata,  jako moja żona jest mi najbliższą osobą pod słońcem. Komu jak nie jej miałbym powiedzieć o moich problemach, rozterkach? Staramy się mówić na głos to, co w nas siedzi", podkreślił Janusz Chabior. 

Agata Wątróbska w rozmowie z Plotkiem zdradziła także, dlaczego po ślubie nie przyjęła nazwiska męża. „Myślałam o tym, ale w naszym zawodzie nazwisko jest naszą wizytówką. Tyle lat ciężko pracowałam, żeby Agata Wątróbska było takie moje. Żeby wiadome było, że to jest ta aktorka, ludzie mówili - ja ją znam, kojarzę. Chociaż nie jestem osobą popularną. (…) Teraz się zastanawiam, czy nie dodać Chabior, bo tak go kocham”, wyznała Agata Wątróbska.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze! I z niecierpliwością oczekujemy premiery programu Power Couple!  

Źródło: Dzień Dobry TVN, Plotek

Janusz Chabior i Agata Wątróbska, 2020
Fot. Baranowski/AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.