Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub
Historia miłości

Historia miłości Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej: „Dziękuję Bogu za każdy dzień z Tobą”

Jak się poznali?

Olga Figaszewska 17 lutego 2022 14:59
Janusz Chabior żona, Janusz Chabior ślub

Agata Wątróbska i Janusz Chabior 20 czerwca 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.  Zakochani wkrótce będą świętowali drugą rocznicę ślubu. Jakim są małżeństwem? Wypowiadają się na swój temat z czułością i miłością! Zakochani, szczęśliwi, nie widzą poza sobą świata! Dziś Janusz Chabior świętuje 59. urodziny, a my z tej okazji przypominamy niezwykłą historię miłości aktora i jego ukochanej żony, Agaty Wątróbskiej. Jak się poznali? Co jest według nich receptą na tak udane małżeństwo?

Miłość Agaty Wątróbskiej i Janusza Chabiora – jak się poznali?

Agatę Wątróbską i Janusza Chabiora połączyła wspólna pasja, poczucie humoru i miłość! Oboje występują na ekranie i teatralnej scenie. „Razem w życiu i czasami razem na scenie🤠Jesteś moim szczęściem Agatko”, pisał aktor pod jednym z najnowszych zdjęć z wybranką swojego serca.

Zakochanych dzieli 18 lat różnicy, ale oni udowadniają, że wiek to tylko liczba, a ta przecież nie ma znaczenia, kiedy w grę wchodzi miłość. „Niektórzy mówią: 'O, taka różnica wieku między wami jest – 18 lat', ale w sumie to taka moja tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat. I tak w sumie, ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze, a w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies”, żartował Janusz Chabior w rozmowie z Dzień dobry TVN w 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ: „Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!”. Janusz Chabior już po ślubie! 

Zakochani poznali się w 2014 roku na jednym z planów filmowych, ale to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. „Widać, to nie był nasz czas. Musieliśmy jeszcze trochę przeżyć osobno, nie byliśmy wtedy na siebie gotowi", mówił Janusz Chabior w rozmowie z Galą. Wielkie uczucie pojawiło się dopiero w 2018 roku, gdy po raz kolejny spotkali się na imprezie sylwestrowej u znajomych. Wtedy coś ich do siebie zbliżyło. „Minęło zaledwie pół godziny, gdy patrząc na nią, pomyślałem: kurczę, taka fantastyczna dziewczyna i przyszła tutaj sama?! Niemożliwe. Chyba jakiś narzeczony gdzieś się kręci. Szybko jednak okazało się, że Agata jest akurat bez pary. I jak się do siebie przysiedliśmy, tak już zostało. Od początku bardzo dużo się śmialiśmy, żartowaliśmy. A nasza wielogodzinna rozmowa skończyła się wspólnym selfie z gorącym pocałunkiem", wspominał. 

„Mamy szczęście, jestem szczęściarzem, że trafiliśmy na siebie”, podkreślał Janusz Chabior w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: U jej boku odnalazł szczęście i miłość. Niezwykła historia Adama Sztaby i Agnieszki Dranikowskiej

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w programie Demakijaż, 2020 rok

Agata Wątróbska, Janusz Chabior, Demakijaż 2020
Fot. Bartosz Krupa/East News

Aktor oświadczył się swojej wybrance w sierpniu 2019 roku podczas podróży do Włoch. ,,No, nie mogło być inaczej! Na nasze pierwsze superwakacje wybraliśmy Sycylię. Już gdzieś wisiało w powietrzu to, że się Agacie oświadczę. Zależało mi na romantycznym wymiarze tej sytuacji. A skoro jesteśmy na Sycylii, to gdzie indziej miałbym to zrobić? W pięknym miasteczku Corleone, na starym mieście, tuż przy katedrze, usłyszałem:  Tak, chcę być twoją żoną", mówił w jednym z wywiadów. 

Na ślubnym kobiercu stanęli 20 czerwca 2020 roku w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Na weselu podawano pizzę i wino. Goście bawili się wyśmienicie! Szczęśliwą nowiną para młoda podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zakochani zachwycali kolorowymi stylizacjami, a od Agaty Wątróbskiej nie dało się oderwać wzroku. Wyglądała zjawiskowo, promieniała!

,,Pojawił się więc czerwiec jako idealny czas na ślub, pojawiło się paru odważnych, którzy powiedzieli, że nam będą towarzyszyć w tym ważnym dniu. I znalazła się pizzeria, która przyjęła zamówienie i dostarczyła mnóstwo jedzenia. Siedzieliśmy w naszym nowym mieszkaniu na warszawskich Zawadach do samego rana: rozmawialiśmy, tańczyliśmy, piliśmy wino, jedliśmy pizzę. W otoczeniu bliskich. Piękny czas", zwierzał się Janusz Chabior w rozmowie z Galą.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior są zakochani

W pierwszą rocznicę ślubu na instagramowych profilach pary nie zabrakło zdjęć z ich wyjątkowego dnia i czułych słów. Agata Wątróbska skierowała wzruszającą wiadomość do męża: „No to rok za nami kochanie. Dziękuję Bogu za każdy dzień z Tobą”. 

Janusz Chabior uczcił pierwszy rok ze swoją żoną tym samym zdjęciem, za pomocą którego obwieścił światu o poślubieniu swojej ukochanej. „Dziękuję Agatko, że jesteś” - napisał aktor. 

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w programie „Power Couple” 

Widzowie pokochali ich za udział w programie „Power Couple”. Para nie zdobyła pierwszego miejsca, ale nie przeszkodziło im to wzbudzić w widzach wielkiej sympatii i przywiązania. Agata Wątróbska i Janusz Chabior podczas wywiadu w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o swoich przeżyciach i wnioskach związanych z programem. „To był roller coaster emocjonalny. Od śmiechu po rozpacz, strach i były też momenty ogromnego wzruszenia. W ostatnim odcinku, gdy przeszłam przez ten mostek okropny, [...] byłam tak zrozpaczona i tak szczęśliwa. Janusz mnie cały czas całował”, opowiadała Agata. 

Aktorka porównała uczucie po zakończeniu programu do tego, które ma dziecko wracające z letnich kolonii: „Wydają się wtedy starsze, dojrzalsze”. W słowo wszedł jej wtedy Janusz Chabior i podkreślił, że Agata z każdym dniem wydawała mu się młodsza i piękniejsza.

Sprawdź też: Poznali się całkiem przypadkiem... Tak rozwijała się miłość Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Agata Wątróbska i Janusz Chabior o recepcie na udany związek

Agata Wątróbska i Janusz Chabior opowiedzieli o tajemnicy ich relacji. W trakcie pandemii koronawirusa wiele związków przeżywało poważne kryzysy, niektóre relacje się zakończyły, a dla innych par, wspólnie spędzony czas okazał się być lekiem na wszystko. Pandemia wzmocniła związek Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej. Wymyślili nawet swój program, który cieszy się dużą popularnością. 

Janusz Chabior i Agata Wątróbska na uroczystej premierze filmu ,,Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Janusz Chabior i Agata Wątróbska, 2020, Uroczysta premiera filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

„Wiele par ma w związku z pandemią problem, bo to zamknięcie jednak nie sprzyja relacjom. Ludzie się trochę duszą, nagle zaczynają widzieć u siebie cechy, których wcześniej nie dostrzegali. Na nas pandemia tak zadziałała, że wymyśliliśmy program "Ja, moja garderoba i goście", który cieszy się dużą popularnością na Instagramie i Facebooku”, zdradzał aktor w rozmowie z Plotkiem. Agata Wątróbska dodała, że w ich związku największym afrodyzjakiem jest poczucie humoru. „To jest najbardziej seksowna rzecz u ludzi. Dopóki mamy poczucie humoru, nasz związek będzie gorący”, mówiła aktorka.

Sprawdź też: Barbara i Jerzy Stuhrowie: „Nie opuszczę cię aż do śmierci. To jest miłość. Na dobre i na złe”

Według pary receptą na udany związek jest wyrozumiałość, rozmowa i ciągła ciekawość drugiej osoby. „Agata,  jako moja żona, jest mi najbliższą osobą pod słońcem. Komu jak nie jej miałbym powiedzieć o moich problemach, rozterkach? Staramy się mówić na głos to, co w nas siedzi", podkreślił Janusz Chabior. 

Ukochana aktora w rozmowie z Plotkiem zdradziła także, dlaczego po ślubie nie przyjęła nazwiska męża. „Myślałam o tym, ale w naszym zawodzie nazwisko jest naszą wizytówką. Tyle lat ciężko pracowałam, żeby Agata Wątróbska było takie moje. Żeby wiadome było, że to jest ta aktorka, ludzie mówili - ja ją znam, kojarzę. Chociaż nie jestem osobą popularną. (…) Teraz się zastanawiam, czy nie dodać Chabior, bo tak go kocham”, wyznała Agata Wątróbska.

Aktorka z okazji 59. urodzin męża zamieściła w sieci jego wyjątkową fotografię. Kadr opatrzyła niezwykłymi życzeniami. ,,Gdyby zwierzęta mogły mówić to Batman powiedziałby Ci :Hej Twoje zdrowie staruszku 🥃Jesteś najwspanialszym gościem jakiego spotkałem, kumplem na którego zawsze mogłem liczyć, który rozbawia mnie do łez, a gdy płaczę służy ramieniem. Jesteś po prostu moim najlepszym przyjacielem ❤️🦇A ja dorzuciłabym jeszcze tylko, że Jesteś najwspanialszym co mogło mnie spotkać w życiu! Żyj nam 100 lat ! Kochamy Cię 🐾💋", czytamy.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Źródło: Dzień Dobry TVN, Plotek, Plejada, Gala

Janusz Chabior i Agata Wątróbska, 2020
Fot. Baranowski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?