Fot. Baranowski / AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz mieli groźny wypadek. Ich samochód doszczętnie spłonął

Opublikowali w sieci makabryczne zdjęcie

Konrad Szczęsny 25 maja 2024 18:31
Fot. Baranowski / AKPA

Te zdjęcie mrożą krew. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, znani m.in. z „Tańca z gwiazdami”, zrealcjonowali w sieci makabryczną podróż do Sopotu. Okazało się, że samochód pary wpadł w poślizg i zajął się ogniem. Auto doszczętnie spłonęło. Na szczęście tancerzom nic się nie stało.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mieli wypadek. Pokazali zdjęcia auta

Całe zdarzenie Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz zrelacjonowali w mediach społecznościowych. Opublikowali dwie fotografie: jedną, na której pozują oboje, drugą zaś auta na lawecie, które doszczętnie spłonęło. Wyjaśnili, że publikacja jest przestrogą dla innych kierowców.

„Najważniejsze, jesteśmy cali i zdrowi! Myśleliśmy, czy coś pisać, ale może to będzie przestroga dla innych osób. Wczoraj pierwszy raz pojechaliśmy na weekend bez Różyczki i całe szczęście jej z nami nie było. Cała i zdrowa czekała w domu”, rozpoczęli.

Jak się okazuje, do zdarzenia doszło w trakcie podróży pary na Polsat Hit Festiwal. Auto, w którym przebywali, wpadło w poślizg i zajęło się ogniem. Na szczęście oboje zdążyli uciec, zanim doszło do tragedii. „Jechaliśmy do Sopotu i wpadliśmy w poślizg. Samochód szybko się zajął i dzięki Bogu udało nam się uciec z samochodu. Jesteśmy zdrowi fizycznie, ale psychicznie zmęczeni. Teraz jeszcze bardziej wiemy, że rzeczy materialne nie mają znaczenia”, podkreślili.

Dodali, że zdarzenie było dla nich przede wszystkim szokiem, dlatego – by ukoić nerwy – na jakiś czas potrzebują przerwy od mediów społecznościowych. „Chcemy trochę ochłonąć. Ściskamy was i prosimy, uważajcie na siebie”, napisali w sieci.

Czytaj także: Była gotowa wiele poświęcić dla pasji. Taniec przyniósł Hannie Żudziewicz miłość i szczęście

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke: wypadek tuż przed ślubem

Oboje dwukrotnie wygrali „Taniec z gwiazdami”: ona w parze z Robertem Wabichem i Piotrem Mrozem, on z Anna Karczmarczyk i w tej ostatniej, z Anitą Sokołowską. Kilka lat temu okazało się, że Hannę Żudziewicz i Jacka Jeschke połączyło uczucie poza planem show.

Zaręczyli się w marcu 2022 roku, zaś pół roku później, w październiku, na świat przyszła ich córeczka. Dali jej na imię Róża. W lutym tego roku zaś wzięli ślub cywilny w Warszawie. Niebawem zaś po raz kolejny powiedzą sobie „tak” – szczegóły owiane są tajemnicą, ale wiadomo, że uroczystość odbędzie się poza granicami Polski...

Czytaj także: Andrzej Piaseczny zalał się łzami w Sopocie. Jedno nagranie sprawiło, że nie mógł się powstrzymać

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.