Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska
Fot. TRICOLORS/East News
WSPOMNIENIE

Ilona Ostrowska o ostatnim spotkaniu z Pawłem Królikowskim

„Zdążyłam się z nim pożegnać”

Olga Figaszewska 9 marca 2020 11:30
Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska
Fot. TRICOLORS/East News

Miał w sobie niesamowite pokłady życzliwości, radości... Zarażał niepohamowanym śmiechem i służył dobrą radą. Kochał ludzi, a oni kochali jego. Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku. Trudno pogodzić się z jego przedwczesną śmiercią. Aktor do końca mógł liczyć na wsparcie swojej rodziny i przyjaciół. O ostatniej wspólnej rozmowie z Pawłem Królikowskim przed jego śmiercią opowiedziała Ilona Ostrowska.

Ilona Ostrowska o spotkaniu z Pawłem Królikowskim

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski wcielali się w główne postaci w serialu Ranczo. Zaprzyjaźnili się. Aktorka odwiedziła kolegę z planu kilka dni przed jego śmiercią. Jego odejście było dla Ilony Ostrowskiej prawdziwym ciosem.

Aktorka pożegnała serialowego Kusego na Instagramie i opublikowała treść smsa, którego otrzymała od niego w 2018 roku.

„Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * * Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese  z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret  ..na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019)”, napisała.

Teraz w rozmowie z Party.pl Ilona Ostrowska opowiedziała o ostatnim spotkaniu z Pawłem Królikowskim. Odwiedziła go w szpitalu.

„Pięć dni przed śmiercią odwiedziłam Pawła w szpitalu. Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog... Zdążyłam się z nim pożegnać”, wyznała.

„Nie wierzę, że go już nie ma, wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona”, wyznała. 

Ilona Ostrowska, Paweł Króikowski, Lucy, Kusy, Ranczo
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.