Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska
Fot. TRICOLORS/East News
WSPOMNIENIE

Ilona Ostrowska o ostatnim spotkaniu z Pawłem Królikowskim

„Zdążyłam się z nim pożegnać”

Olga Figaszewska 9 marca 2020 11:30
Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska
Fot. TRICOLORS/East News

Miał w sobie niesamowite pokłady życzliwości, radości... Zarażał niepohamowanym śmiechem i służył dobrą radą. Kochał ludzi, a oni kochali jego. Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku. Trudno pogodzić się z jego przedwczesną śmiercią. Aktor do końca mógł liczyć na wsparcie swojej rodziny i przyjaciół. O ostatniej wspólnej rozmowie z Pawłem Królikowskim przed jego śmiercią opowiedziała Ilona Ostrowska.

Ilona Ostrowska o spotkaniu z Pawłem Królikowskim

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski wcielali się w główne postaci w serialu Ranczo. Zaprzyjaźnili się. Aktorka odwiedziła kolegę z planu kilka dni przed jego śmiercią. Jego odejście było dla Ilony Ostrowskiej prawdziwym ciosem.

Aktorka pożegnała serialowego Kusego na Instagramie i opublikowała treść smsa, którego otrzymała od niego w 2018 roku.

„Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * * Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese  z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret  ..na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019)”, napisała.

Teraz w rozmowie z Party.pl Ilona Ostrowska opowiedziała o ostatnim spotkaniu z Pawłem Królikowskim. Odwiedziła go w szpitalu.

„Pięć dni przed śmiercią odwiedziłam Pawła w szpitalu. Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog... Zdążyłam się z nim pożegnać”, wyznała.

„Nie wierzę, że go już nie ma, wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona”, wyznała. 

Ilona Ostrowska, Paweł Króikowski, Lucy, Kusy, Ranczo
Fot. AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?