Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska
Fot. TRICOLORS/East News
WSPOMNIENIE

Ilona Ostrowska o ostatnim spotkaniu z Pawłem Królikowskim

„Zdążyłam się z nim pożegnać”

Olga Figaszewska 9 marca 2020 11:30
Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska
Fot. TRICOLORS/East News

Miał w sobie niesamowite pokłady życzliwości, radości... Zarażał niepohamowanym śmiechem i służył dobrą radą. Kochał ludzi, a oni kochali jego. Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku. Trudno pogodzić się z jego przedwczesną śmiercią. Aktor do końca mógł liczyć na wsparcie swojej rodziny i przyjaciół. O ostatniej wspólnej rozmowie z Pawłem Królikowskim przed jego śmiercią opowiedziała Ilona Ostrowska.

Ilona Ostrowska o spotkaniu z Pawłem Królikowskim

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski wcielali się w główne postaci w serialu Ranczo. Zaprzyjaźnili się. Aktorka odwiedziła kolegę z planu kilka dni przed jego śmiercią. Jego odejście było dla Ilony Ostrowskiej prawdziwym ciosem.

Aktorka pożegnała serialowego Kusego na Instagramie i opublikowała treść smsa, którego otrzymała od niego w 2018 roku.

„Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * * Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese  z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret  ..na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019)”, napisała.

Teraz w rozmowie z Party.pl Ilona Ostrowska opowiedziała o ostatnim spotkaniu z Pawłem Królikowskim. Odwiedziła go w szpitalu.

„Pięć dni przed śmiercią odwiedziłam Pawła w szpitalu. Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog... Zdążyłam się z nim pożegnać”, wyznała.

„Nie wierzę, że go już nie ma, wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona”, wyznała. 

Ilona Ostrowska, Paweł Króikowski, Lucy, Kusy, Ranczo
Fot. AKPA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.