Kamil Lemieszewski, Big Brother
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brothera, ale nie ma za co żyć. „Zostałem bez grosza”

Jak to możliwe?

Redakcja VIVA! 22 grudnia 2019 15:58
Kamil Lemieszewski, Big Brother
Fot. AKPA

Tydzień temu odbył się finał kolejnej edycji Big Brothera. Program wygrał zdecydowany faworyt widzów Kamil Lemieszewski. Konfetti opadło, uczestnik show musiał wrócić do normalnego życia, a jego konto… świeci pustkami. Aktor podzielił się z wielbicielami smutną informacją o tym, że nie ma za co żyć. Wszystko przez… regulamin programu.

Kamil Lemieszewski o pieniądzach. Na co wyda wygraną?

Sto tysięcy złotych i auto to nagrody, które otrzymał Kamil Lemieszewski. Niestety pierwsze dni spędzone poza Domem Wielkiego Brata okazały się trudne dla niego i dla jego dziewczyny – innej uczestniczki show TVN7 – Ewy Kępys. Dlaczego? Okazuje się, że produkcja nie wypłaciła jeszcze aktorowi ani gaży za udział w programie, ani nagrody od widzów. „Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy”, powiedział Kamil Lemieszewski w rozmowie z Party.pl.

Jak słusznie zauważył 36-latek, regulamin Big Brothera i zapis umowy, którą podpisał Kamil Lemieszewski mówią jasno, że wypłacenie gotówki nie musi odbyć się od razu po zakończeniu show. Jego twórcy mają na to trochę czasu. Tak czy tak ukochany Ewy Kępys uważa, że suma, która otrzyma i tak nie jest duża. „Jest to mała kwota. W Rosji czy Anglii wygrana wynosi milion funtów albo dolarów. Dom Wielkiego Brata w tym roku zarobił chyba 78 mln złotych, a ja dostałem wygraną 100 tys. złotych”, skarżył się showman w Party.pl.

Kamil Lemieszewski już zapowiedział, że wygraną chciałby podzielić się z jedną z organizacji charytatywnych, które na co dzień wspiera. Być może sprzedaż samochodu pomogłaby poprawić stan swoich finansów przed końcem roku? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KamilLemie (@kamillemie_official)

Big Brother logo
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.