VIDEO VIVY!

Jak Urszula Dudziak poznała swojego ukochanego?

„Byłam wtedy po dwóch winkach…”

Rafał Kowalski 27 stycznia 2019 09:02

Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński są przykładem na to, że miłość jest możliwa w każdym wieku. O tym jednak, że związek tej dwójki rozwinął się błyskawicznie zadecydował przypadek i... pomoc koleżanki!

Pierwsze spotkanie Uli Dudziak z ukochanym

Piosenkarka opowiedziała przed naszą kamerą, jak wyglądał moment, w którym pierwszy raz zobaczyła Bogdana. Jedno zdjęcie sprawiło, że w oku artystki od razu pojawił się błysk, jednak gdy już miało dojść do pierwszego spotkania to... Urszula Dudziak uciekła! Dopiero za namową koleżanki zgodziła się jeszcze raz spróbować poznać osobiście przystojnego kapitana żeglugi... Poznajcie piękną historię miłości piosenkarki i jej ukochanego. Całość w naszym wideo, a po więcej zapraszamy do kiosków. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.