VIDEO VIVY!

Jak Urszula Dudziak poznała swojego ukochanego?

„Byłam wtedy po dwóch winkach…”

Rafał Kowalski 27 stycznia 2019 09:02

Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński są przykładem na to, że miłość jest możliwa w każdym wieku. O tym jednak, że związek tej dwójki rozwinął się błyskawicznie zadecydował przypadek i... pomoc koleżanki!

Pierwsze spotkanie Uli Dudziak z ukochanym

Piosenkarka opowiedziała przed naszą kamerą, jak wyglądał moment, w którym pierwszy raz zobaczyła Bogdana. Jedno zdjęcie sprawiło, że w oku artystki od razu pojawił się błysk, jednak gdy już miało dojść do pierwszego spotkania to... Urszula Dudziak uciekła! Dopiero za namową koleżanki zgodziła się jeszcze raz spróbować poznać osobiście przystojnego kapitana żeglugi... Poznajcie piękną historię miłości piosenkarki i jej ukochanego. Całość w naszym wideo, a po więcej zapraszamy do kiosków. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.