Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna została dokładnie przeszukana przez BOR! „Widzieli nawet moje majtki”

VIVA! 19 grudnia 2017 11:00
Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ewa Farna jako jedna w wielu artystów wzięła udział w jubileuszowym koncercie z okazji 25-lecia telewizji Polsat. Wokalistka nie ma jednak miłych wspomnień dotyczących tego wieczoru. Wszystko przez… obecność prezydenta!

Ochrona prezydenta przeszukała Ewę Farnę

Ze względu na obecność Andrzeja Dudy całą impreza była ochraniana przez Biuro Ochrony Rządu. Według standardowych procedur funkcjonariusze musieli szczegółowo przeszukać wszystkich artystów i gości Teatru Narodowego. „Przeszukali każdą torebkę, widzieli nawet mój portfel, moje majtki, mój telefon, wszystko przeszukali”, opowiedziała później Ewa Farna w rozmowie z RMF FM. Mimo niedogodności piosenkarka okazała jednak dużo zrozumienia i humoru:  „Myślę, że to były największe gwiazdy całego 25-lecia. BOR-owcy mogą odchodzić z tym, że dotknęli każdej z gwiazd”, podsumowała całą sytuację. Nic dziwnego, w świecie show-biznesu Ewa Farna zasłynęła z poczucia humoru oraz niezwykłego dystansu do siebie i otoczenia.

Zobacz także: „Nagie ciało jest dla mnie i...”. Czy Ewa Farna rozbierze się dla męskiego magazynu?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.