Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna została dokładnie przeszukana przez BOR! „Widzieli nawet moje majtki”

VIVA! 19 grudnia 2017 11:00
Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Ewa Farna jako jedna w wielu artystów wzięła udział w jubileuszowym koncercie z okazji 25-lecia telewizji Polsat. Wokalistka nie ma jednak miłych wspomnień dotyczących tego wieczoru. Wszystko przez… obecność prezydenta!

 

Ochrona prezydenta przeszukała Ewę Farnę

Ze względu na obecność Andrzeja Dudy całą impreza była ochraniana przez Biuro Ochrony Rządu. Według standardowych procedur funkcjonariusze musieli szczegółowo przeszukać wszystkich artystów i gości Teatru Narodowego. „Przeszukali każdą torebkę, widzieli nawet mój portfel, moje majtki, mój telefon, wszystko przeszukali”, opowiedziała później Ewa Farna w rozmowie z RMF FM. Mimo niedogodności piosenkarka okazała jednak dużo zrozumienia i humoru:  „Myślę, że to były największe gwiazdy całego 25-lecia. BOR-owcy mogą odchodzić z tym, że dotknęli każdej z gwiazd”, podsumowała całą sytuację. Nic dziwnego, w świecie show-biznesu Ewa Farna zasłynęła z poczucia humoru oraz niezwykłego dystansu do siebie i otoczenia.

 

Zobacz także: „Nagie ciało jest dla mnie i...”. Czy Ewa Farna rozbierze się dla męskiego magazynu?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.