Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna została dokładnie przeszukana przez BOR! „Widzieli nawet moje majtki”

VIVA! 19 grudnia 2017 11:00
Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ewa Farna jako jedna w wielu artystów wzięła udział w jubileuszowym koncercie z okazji 25-lecia telewizji Polsat. Wokalistka nie ma jednak miłych wspomnień dotyczących tego wieczoru. Wszystko przez… obecność prezydenta!

Ochrona prezydenta przeszukała Ewę Farnę

Ze względu na obecność Andrzeja Dudy całą impreza była ochraniana przez Biuro Ochrony Rządu. Według standardowych procedur funkcjonariusze musieli szczegółowo przeszukać wszystkich artystów i gości Teatru Narodowego. „Przeszukali każdą torebkę, widzieli nawet mój portfel, moje majtki, mój telefon, wszystko przeszukali”, opowiedziała później Ewa Farna w rozmowie z RMF FM. Mimo niedogodności piosenkarka okazała jednak dużo zrozumienia i humoru:  „Myślę, że to były największe gwiazdy całego 25-lecia. BOR-owcy mogą odchodzić z tym, że dotknęli każdej z gwiazd”, podsumowała całą sytuację. Nic dziwnego, w świecie show-biznesu Ewa Farna zasłynęła z poczucia humoru oraz niezwykłego dystansu do siebie i otoczenia.

Zobacz także: „Nagie ciało jest dla mnie i...”. Czy Ewa Farna rozbierze się dla męskiego magazynu?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.