Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! 14/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska i jej mąż kupili hotel w Grecji: „Piszę to ze łzami wzruszania w oczach…”

Zdjęcia nie kłamią. To raj na ziemi!

Rafał Kowalski 3 września 2021 10:02
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! 14/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Kilka tygodni temu odwiedziliśmy Ewę Chodakowską w jej nowym mieszkaniu w Grecji. Już wtedy trenerka miała plan, by zakupić kolejną nieruchomość. „Muszę przyznać, że planujemy inwestycję na południu Aten. Projekt jest w trakcie. Kupujemy dom, który będzie tuż przy plaży tak, by mieć blisko siebie rodzinę, przyjaciół, by móc zapraszać tam mnóstwo osób”, mówiła nam w lipcu ulubienica internautów. Okazuje się, że plan gwiazdy i jej ukochanego nieco się rozrósł, bo para właśnie stała się właścicielami hotelu.

Ewa Chodakowska kupiła hotel na południu Aten

Pełen emocji wpis zamieściła wczoraj wieczorem w mediach społecznościowych Ewa Chodakowska. Trenerka podzieliła się z fanami radością dotyczącą tego, że właśnie kupiła hotel. I to w ukochanym przez nią miejscu na całej Ziemi. „Aaaaaa!!!! Pisze ze łzami wzruszania w oczach. Od kilku lat mój mąż szukał dla nas domu w Grecji.. takiego domu, który pomieści tez nasze duże Rodziny i naszych Przyjaciół… Znalazł... hotel… Kiedy przyjechaliśmy tutaj dwa miesiące temu, ugięły nam się kolana.. Lokalizacja przy plaży.. z najpiękniejszym zachodem słońca EVER! To było zbyt piękne, żeby było prawdziwe… Możesz sobie wyobrazić nasze emocje..”, napisała podekscytowana gwiazda.

Dalej dodała, na jakim etapie jest inwestycja. „Dziś zapięliśmy wszelkie formalności na ostatni guzik.. i odebraliśmy klucze… Brak mi słów. Będzie BAJKA”, podkreślała Ewa Chodakowska i dodała, że przed nią i mężem remont. „Wierzę, że za parę lat - jak już zrobimy z tego PEREŁKĘ - sama tu wpadniesz i się o tym przekonasz”, napisała do swoich fanek i podziękowała za całe wsparcie od osób, które cieszą się z jej sukcesów.

Zobacz też: Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis: „Jesteśmy trochę z różnych światów i nauczyliśmy się to szanować”

Ewa Chodakowska o mieszkaniu w Grecji

Przypomnijmy, że niedawno trenerka zaprosiła nas do swojego mieszkania, które niedawno kupiła w ukochanej Grecji. Przyznała wtedy, że już zawsze chce dzielić życie między Polskę a południe Europy.

Jak parze udało zdobyć się tak piękny apartament? „Kiedyś wracaliśmy z plaży, jak zawsze spoglądając tęsknie na nasze wymarzone miejsce, i Lefteris nagle powiedział: „Ja to dla nas znajdę. Nie odpuszczę. Musimy tu kiedyś mieć swój kąt”. Mój mąż jest bardzo zdeterminowany. Szukał kilka lat! Dzień w dzień przeglądał oferty biur nieruchomości, naprawdę nie przesadzam. Pewnego dnia usłyszałam krzyki dochodzące z jego gabinetu: „Mamy to! Znalazłem...”. Pobiegłam do niego: „Co masz?”. „Mieszkanie w pierwszej linii brzegowej z widokiem na wodę”. Pojechaliśmy na miejsce i okazało się, że mieszkanie znajduje się w najlepiej utrzymanym budynku”, opowiadała w VIVIE! Ewa Chodakowska.

Zakup mieszkania jest też dużą zasługą męża trenerki. „Wtedy zaczął się wyścig między wszystkimi chętnymi, którzy chcieli je kupić. Cały proces szukania domu trwał trzy, cztery lata. Ale od momentu, w którym go znalazłem, do momentu, w którym podjąłem decyzję „kupujemy” i zrobiłem pierwsze kroki w tym kierunku, minęło pięć dni. Po prostu mieliśmy farta”, dodał Lefteris.

Zobacz też: Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis: „Wiedzieliśmy, gdzie biegniemy, natomiast droga, którą biegliśmy, nie miała mety”

Czekamy na czas, gdy hotel zostanie otwarty dla gości. Dużo powodzenia! 

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! 14/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! 14/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.