Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Elżbieta II uderzyła swojego siostrzeńca?! „Nie dyskutuj ze mną, bo jestem królową!”

Elton John zaskakuje kolejnym wyznaniem!

Ksenia Krasko 7 października 2019 19:52
Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

Elton John wydaje swoją autobiografię, i wygląda na to, że nie zabraknie w niej fascynujących anegdot z życia gwiazd. Fragmenty pojawiły się w sieci – wiemy już, że muzyk opisuje swoją przyjaźń z księżną Dianą, ale nie jest to jedyna członkini rodziny królewskiej, która pojawia się w książce...

Wspomnienia Eltona Johna o królowej Elżbiecie

Okazuje się, że Elton John opowiada również o królowej Wielkiej Brytanii. Jak wynika ze wspomnień artysty, Elżbieta II... uderzyła swojego siostrzeńca w twarz! Szczegóły ujawnia dziennik The Sunday Times.

Bohater filmu Rocketman twierdzi, że do zaskakującego zdarzenia doszło podczas jednej z uroczystości. Elżbieta II miała poprosić swojego siostrzeńca, wicehrabię Davida Linleya (znany także jako David Armstrong-Jones), aby przypilnował swojej siostry, która nie czuła się dobrze i opuściła przyjęcie, żeby przez chwilę odpocząć. Linley nie chciał tego zrobić.

„Kiedy próbował ją odepchnąć, Elżbieta II kilka razy delikatnie uderzyła go w twarz, mówiąc: ‚Nie dyskutuj ze mną, bo jestem KRÓLOWĄ!’”, oddzielając każde słowo lekkim klapsem w policzek.

Linley nie miał wyboru i postąpił zgodnie z jej instrukcjami, a kiedy członkini dynastii Windsorów zauważyła, że Elton John był świadkiem jej nietypowego zachowania, miała... puścić do niego oko i odejść.

„Wiem, że publiczny wizerunek Elżbiety II nie ma nic wspólnego z frywolnym zachowaniem, ale prywatnie bywa przezabawna”, wyznaje artysta. 

Królowa Elżbieta II, książę Filip
Fot. Getty Images

Elton John
Fot. Jackie Brown/EAST NEWS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.