Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Elżbieta II uderzyła swojego siostrzeńca?! „Nie dyskutuj ze mną, bo jestem królową!”

Elton John zaskakuje kolejnym wyznaniem!

Ksenia Krasko 7 października 2019 19:52
Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

Elton John wydaje swoją autobiografię, i wygląda na to, że nie zabraknie w niej fascynujących anegdot z życia gwiazd. Fragmenty pojawiły się w sieci – wiemy już, że muzyk opisuje swoją przyjaźń z księżną Dianą, ale nie jest to jedyna członkini rodziny królewskiej, która pojawia się w książce...

Wspomnienia Eltona Johna o królowej Elżbiecie

Okazuje się, że Elton John opowiada również o królowej Wielkiej Brytanii. Jak wynika ze wspomnień artysty, Elżbieta II... uderzyła swojego siostrzeńca w twarz! Szczegóły ujawnia dziennik The Sunday Times.

Bohater filmu Rocketman twierdzi, że do zaskakującego zdarzenia doszło podczas jednej z uroczystości. Elżbieta II miała poprosić swojego siostrzeńca, wicehrabię Davida Linleya (znany także jako David Armstrong-Jones), aby przypilnował swojej siostry, która nie czuła się dobrze i opuściła przyjęcie, żeby przez chwilę odpocząć. Linley nie chciał tego zrobić.

„Kiedy próbował ją odepchnąć, Elżbieta II kilka razy delikatnie uderzyła go w twarz, mówiąc: ‚Nie dyskutuj ze mną, bo jestem KRÓLOWĄ!’”, oddzielając każde słowo lekkim klapsem w policzek.

Linley nie miał wyboru i postąpił zgodnie z jej instrukcjami, a kiedy członkini dynastii Windsorów zauważyła, że Elton John był świadkiem jej nietypowego zachowania, miała... puścić do niego oko i odejść.

„Wiem, że publiczny wizerunek Elżbiety II nie ma nic wspólnego z frywolnym zachowaniem, ale prywatnie bywa przezabawna”, wyznaje artysta. 

Królowa Elżbieta II, książę Filip
Fot. Getty Images

Elton John
Fot. Jackie Brown/EAST NEWS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.