Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Ojczym Edyty Górniak miał wypadek. Czeka go skomplikowana operacja 

Rodzina wokalistki przeżywa trudne chwile

Olga Figaszewska 15 stycznia 2021 20:17
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

To nie jest łatwy czas w życiu artystki. Edyta Górniak stara się teraz mocno wspierać mamę i jej męża. Ojczym wokalistki miał wypadek. Jak podaje „Na Żywo” czeka go operacja.

Edyta Górniak wspiera najbliższych w trudnych chwilach

Dla Edyty Górniak rodzina jest najważniejsza. Kiedy kilka lat temu jej mama trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru, wokalistka zrezygnowała z The Voice Kids, aby się nią zaopiekować. ,,Rzuciła dla niej pracę jurora w "The Voice Kids". Nie zważała na to, że traci kontrakt i pieniądze. Mama była ważniejsza. To dla niej stała się najbardziej troskliwą opiekunką", mówił informator tygodnika.

Teraz jest podobnie. Jak informuje „Na Żywo” Edyta Górniak jest mocno przejęta informacjami, które napłynęły od jej najbliższych. Swojego ojczyma zawsze traktowała jak tatę. Łączy ich niezwykła więź. Wokalistka w tych trudnych chwilach jest ogromnym wsparciem dla pana Zdzisława Jasika i swojej mamy.

Ojczym gwiazdy przez wiele lat był kierowcą karetki pogotowia ratunkowego w Opolu. Cieszy się ogromną sympatią i szacunkiem medyków. Teraz pracuje jako taksówkarz. W trakcie wykonywania jednego z kursów zdarzył się wypadek.  Inny kierowca z dużą siłą uderzył w jego samochód.

„Młoda dziewczyna uderzyła w jego auto i spowodowała poważną kraksę, kiedy wiózł pasażerów. Największe obrażenia odniósł on sam”, czytamy na łamach tygodnika.

Jak podaje źródło „Na Żywo” pana Zdzisława czeka operacja barku. To od niej zależy dalsza przyszłość ojczyma Edyty Górniak. Nie wiadomo, czy mężczyzna odzyska sprawność i będzie mógł powrócić do wykonywanego zawodu.

Źródło tygodnika wyznaje, że Edyta Górniak jest mocno przejęta sytuacją i zaangażowała się w pomoc.   Wokalistka zamierza zabrać ojczyma i mamę do swojego domu w górach. „Świeże powietrze i bliskość Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego w Zakopanem pozwoliłoby ojczymowi diwy szybciej odzyskać sprawność”, podaje „Na Żywo”.

Życzymy dużo zdrowia! 

Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.