Dorota Stalińska złamała rękę. Jak się czuje
Fot. Niemiec/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Fatalne wieści tuż przed wyborami. Dorotę Stalińską czeka intensywna rehabilitacja

Jak czuje się aktorka?

Olga Figaszewska 5 kwietnia 2024 11:20
Dorota Stalińska złamała rękę. Jak się czuje
Fot. Niemiec/AKPA

Energiczna, utalentowana aktorka, kobieta wielu pasji. Dorota Stalińska podbiła serca widzów wieloma fantastycznymi kreacjami aktorskimi. Prężnie działa w świecie kultury i sztuki. Nie każdy zdawał sobie sprawę z tego, że od wielu lat udziela się na arenie politycznej. Obecnie kandyduje do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Niestety  przed wyborami samorządowymi spotkało ją nieszczęście. Dorota Stalińska ma poważne złamane ręki. Manager aktorki skomentował sytuację.

Dorota Stalińska w polityce: przed wyborami spotkało ją nieszczęście

Po latach bogatej kariery aktorskiej, gdzie zyskała uznanie za role w takich filmach jak „Człowiek z marmuru”, „Krzyk” czy „Bez miłości”, Dorota Stalińska nie ustaje w rozwijaniu swoich pasji. Zachwyca na deskach teatru, oddaje się pasji literackiej –  co potwierdzają tomiki wierszy. Nieustająca energia i zaangażowanie w różnorodne projekty kulturalne i społeczne, sprawiają, że pozostaje ważną postacią w życiu publicznym.

 Od wielu lat zaangażuje się w działalność polityczną.  Już w latach 90. była radną Miasta Milanówek, a w latach 2014 - 2018 pełniła funkcję radnej Województwa Mazowieckiego. W 2023 roku aktorka kandydowała Sejmu z listy Trzeciej Drogi.

„Kandyduję, aby bronić samorządów przed zakusami tych wszystkich, którzy chcą ograniczyć im możliwości działania. A co za tym idzie odebrać państwu i nam, społeczeństwu, możliwość realizacji lokalnych programów, potrzeb i rozwoju. Idę do Sejmu krzyczeć w imieniu kobiet, tych, które krzyczeć siły nie mają. Żeby mogły żyć godnie, chodzić w ciąży godnie, rodzić godnie. Aby krzyczeć w imieniu osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, których życie nadal jest dramatyczne”, mówiła w rozmowie z Beatą Tadlą w programie Onet Rano.

Czytaj też: Mówi się o niej kobieta ze stali. Jak dziś żyje Dorota Stalińska? Tak zmieniła się aktorka!

Dorota Stalińska, Pytanie na śniadanie, 2024
Fot. Gałązka/AKPA

Dorotę Stalińską spotkało nieszczęście. Jak czuje się aktorka? 

W wyborach parlamentarnych nie udało jej się uzyskać mandatu. W wywiadach wyraziła żal, że tak niewiele osób, które zajmują się kulturą, zasiada na sejmowych ławach. Aktorka nie zamierzała się poddawać,  była dumna ze swojego wyniku, choć zabrakło jej wtedy kilku głosów. „Droga przed nami jest żmudna, do odbudowy Polski, ale będziemy krok po kroku to robić, by naprawić to, co zostało zepsute”, opowiadała pod koniec 2023 roku w rozmowie z Plejadą.

Tym razem Dorota Stalińska kandyduje do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Przed wyborami aktorkę spotkała nieszczęśliwa sytuacja. Złamała rękę. Niestety, uraz jest poważny. W rozmowie z Plejadą, manager Doroty Stalińskiej zdradził, jak czuje się ulubienica widzów. Teraz przechodzi rehabilitację, by jak najszybciej odzyskać siły i to jest dla niej priorytetem.

„Pani Dorota obecnie jest po poważnym złamaniu ręki i w trakcie intensywnej rehabilitacji, która teraz jest priorytetem. W związku z tymi nie podejmujemy żadnych działań wykraczających poza rehabilitację”, podkreślał Marcin Cieślak w rozmowie z Plejadą.  

Życzymy dużo zdrowia!  

Sprawdź też: Joanna Kulig nie wstydzi się wiary w Boga: „Duchowość odczuwam dzięki obcowaniu z naturą”

Dorota Stalińska, Premiera filmu
Fot. Niemiec/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.