DZIECI GWIAZD

Czy dzieci gwiazd są zawsze skazane na sukces?

Geny, nazwisko, fortuna rodziców...

Jakub Biskupski 16 kwietnia 2016 20:42

Skazane na sukces? Depp, Beckham, Jagger… Z takim nazwiskiem łatwo zrobić karierę. A gdy doda się do tego talent, urodę i nieograniczone możliwości rodziców, mamy gotowy przepis na sukces. Brzmi pięknie. Ale czy zdobycie sławy naprawdę jest takie proste? Jak radzi sobie drugie pokolenie gwiazd, pisze Jakub Biskupski dla VIVY!

Skazani na sukces

Presja sukcesu. Znają to od najmłodszych lat. Czy odziedziczą talent po rodzicach? Czy będą tak samo piękne? Szczupłe? Czy będą miały taką osobowość jak ich sławny tata lub mama? Kaia Gerber, córka supermodelki Cindy Crawford i biznesmena Randego Gerbera, przyznała, że wciąż słyszy podobne pytania. „Wystarczy, że się przedstawię i już się zaczyna. Jedyne co mogę zrobić, to ładnie się uśmiechać i udawać zainteresowaną dalszą konwersacją”, żartowała. Na szczęście w tej nierównej walce z wątpiącymi w jej talent może liczyć na potężnych sprzymierzeńców. „W takich sytuacjach powinna pokazać swoje portfolio. Ono zamknie usta wszystkim niedowiarkom”, chwaliła ją Janelle Okwodu z Vogue’a. Czternastolatka pracowała już z największymi fotografami. Steven Meisel, Mario Testino, Bruce Weber… I każdy z nich w samych superlatywach wypowiadał się o córce Cindy. „Kaia mogłaby tylko wykorzystać niesamowite podobieństwo do matki. Nikt nie oczekiwałby od niej więcej. Ale jej to nie wystarcza. Ma w sobie coś innego, intrygującego, i umie to pokazać”, mówił Testino. A jeden z makijażystów przyznał, że to ulepszona wersja słynnej mamy. „Zaskakuje swoim stylem. To Cindy 2.0”.

Młoda modelka będzie twarzą najnowszej kolekcji Alexandra Wanga i podobno pójdzie w pokazie marki przy okazji Tygodnia Mody w Nowym Jorku! „Ta rodzina jest błogosławiona”, komentują na Twitterze zachwyceni fani nastolatki. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.