Fot. Materiały prasowe
Apartament Świąteczny

Christmas Suite w warszawskim Hotelu Bristol już otwarty. To jedyny taki apartament w Polsce

Przedstawiamy wyjątkową propozycję dla gości

Marcjanna Maryszewska 10 listopada 2023 16:45
Fot. Materiały prasowe

Bristol Christmas Suite to pierwszy świąteczny apartament w Polsce. Legendarny Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw zaprosił do współpracy przy tym projekcie ekspertów marki Westwing – platformy zakupowej tworzonej przez pasjonatów designu dla miłośników pięknych i unikatowych wnętrz.

Święta w warszawskim hotelu Bristol

Bristol Christmas Suite by Westwing to wyjątkowa przestrzeń, której estetyka skupia się wokół subtelnego stylu glamour, skąpanego w odcieniach beżu, kremu i złamanej bieli. Wyważona kolorystyka apartamentu świątecznego – jednego z narożnych apartamentów Deluxe z panoramicznym widokiem na Krakowskie Przedmieście, została uzupełniona dekoracjami w odcieniach zieleni, czerwieni i złota, które pięknie wybrzmiewają na ciepłym, neutralnym tle przestrzeni. Tak skomponowana paleta kolorystyczna stała się idealną bazą dla świątecznej stylizacji pełnej nie tylko przytulności, ale też szlachetnej elegancji będącej cechą charakterystyczną warszawskiego Hotelu Bristol.

Fot. Materiały prasowe

„Świąteczny apartament w Hotelu Bristol to wyjątkowy projekt, który nie tylko podąża za najważniejszymi trendami w dekoracji wnętrz na okres bożonarodzeniowy, ale również podkreśla historyczny sznyt i wytworność hotelowego stylu, z którym od lat kojarzony jest Hotel Bristol” – mówi Marta Suchodolska, dyrektorka kreatywna Westwing Polska.

Przytulny klimat we wnętrzu Świątecznego Apartamentu Bristol tworzą odpowiednie dodatki: poduszki w subtelnej kolorystyce, ręcznie tkany pled czy choinki mieniące się odcieniami złota, beżu i kremowego. Uzupełnieniem aranżacji są też elementy typowo świąteczne, jak girlandy, wieńce i figurki kultowych dziadków do orzechów.

„Co roku świąteczna aura przy Trakcie Królewskim oczarowuje warszawiaków oraz Gości odwiedzających stolicę. Bardzo się cieszymy, że Hotel Bristol znajduje się w samym centrum świątecznej atmosfery – a Bristol Christmas Suite przenosi ten wyjątkowy klimat do naszych hotelowych wnętrz. To propozycja dla Gości poszukujących unikalnej świątecznej przestrzeni na kameralne spotkania i pobyty” – mówi Magdalena Liwosz, marketing managerka Hotelu Bristol, Warsaw.

Fot. Materiały prasowe

Apartament Świąteczny Bristol — gdzie i kiedy składać rezerwacje?

Apartament Świąteczny Bristol by Westwing można rezerwować w terminie od 8.11.2023 r. do 15.01.2024 r. na pobyty, sesje zdjęciowe oraz kameralne spotkania świąteczne – zapytania i rezerwacje należy kierować na adres: Sales.Bristol@luxurycollection.com

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem 

Fot. Materiały prasowe

TAGI #hotele

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.