Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Chodakowska wraz z mężem obchodzą 7. rocznicę ślubu!

„To, że czerpiemy z siebie nawzajem, przyniosło nam sukces”

Redakcja VIVA! 26 września 2020 20:02

Poznali się jedenaście lat temu. Od siedmiu są małżeństwem. Wciąż nie szczędzą sobie czułości i ciepłych słów. Na zdjęciach, które Ewa Chodakowska publikuje w sieci widać, że łączy ich prawdziwe, wielkie uczucie. A trenerka zwykła powtarzać, że w życiu to miłość jest najważniejsza. Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis świętują rocznicę ślubu.

7. rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa

Znalazła miłość, kiedy jej nie szukała. Chciała wtedy tylko spokoju, ucieczki, odpoczynku. Wszystko to dał jej on, przystojny Grek, jak ona związany z fitnessem. Są już razem jedenaście lat. Swoje życie dzielą między Polskę a Grecję. Lefteris mówi, że Grekom trudno zostawić swoją ojczyznę. I dodaje: „Dla mnie domem jest moja żona…”.

Ewa z okazji siódmej rocznicy ślubu postanowiła podzielić się z fankami swoimi przemyśleniami i wspomnieniem z najpiękniejszego dnia w jej życiu. Pokazała też archiwalne fotografie. Trenerka opowiedziała też o zabawnych momentach. Podkreśliła, że ich ślub nie był standardowy, a przygotowywali się do niego cały... miesiąc!

,,TO DZIŚ. 7 ROCZNICA ŚLUBU KOŚCIELNEGO. Nic nie było standardowe tego dnia.. Same przygotowania trwały miesiac.. Suknia była krótka.. A tort był w ciemno czekoladowym kolorze bez lukru  
Na pytanie osób organizujących przyjęcie: „jaki jest nasz utwór do którego chcemy zatańczyć pierwszy taniec” odpowiedzieliśmy zgodnie: „nie mamy swojego kawałka, ale lubimy bardzo tańczyć do muzyki deep house.. może lepiej zaproponujcie coś...”.  Usłyszeliśmy: „OK, cos zaproponujemy.. SPODOBA WAM SIĘ..
I mieli racje 😅 Wjechał Michael Buble i „FEELING GOOD", wyznała Ewa Chodakowska. 
 

A jak wyglądało wesele? 

,,Nie było zabaw typowo weselnych, rzucania bukietem.. i innych. Latały za to kwiaty w powietrzu, serwetki pod sufitem. Tańczyliśmy na stole... a po ścianach lała sie MILOSĆ.. Taka milosc na luzie.. 11 LAT RAZEM.. 7 lat po ślubie . Życzę nam takiej MIŁOŚCI NA LUZIE FOREVER ❤️", zakończyła trenerka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TO DZIŚ ✔️ 7 ROCZNICA ŚLUBU KOŚCIELNEGO 👰🏼🤵Nic nie było standardowe tego dnia.. Same przygotowania trwały miesiac.. Suknia była krótka.. A tort był w ciemno czekoladowym kolorze .. bez lukru 🍫 • Na pytanie osób organizujących przyjęcie: „jaki jest nasz utwór do którego chcemy zatańczyć pierwszy taniec” odpowiedzieliśmy zgodnie: „nie mamy swojego kawałka, ale lubimy bardzo tańczyć do muzyki deep house.. może lepiej zaproponujcie coś...” 🤣🤣🤣 Usłyszeliśmy: „OK, cos zaproponujemy.. SPODOBA WAM SIĘ.. I mieli racje 😅 Wjechał Michael Buble i „FEELING GOOD” 👌🏻 • Na pytanie jednej z koleżanek: „O Boże Ewka! Gdzie masz bukiet?”......, strzeliłam sobie z otwartej dłoni w czoło.. „NIE MAM BUKIETU” 🤷🏼‍♀️ i dobrze.. Dzięki temu miałam wolne ręce i mogłam przez cale nabożeństwo tulić się do Lefterisa 🥰 • Na ślubie grany był każdy klimat z wyjątkiem typowego weselnego .. BAND grał klasyki .. @nsinckler zabrał nas na clubową imprezę... moja świadkowa i NAJ przyjaciółka @amaryllis.official dorzuciła koncert po grecku .. • Nie było zabaw typowo weselnych.. .. rzucania bukietem.. i innych.. Latały za to kwiaty w powietrzu .. serwetki pod sufitem .. • Tańczyliśmy na stole... a po ścianach lała sie MILOSĆ.. • Taka milosc na luzie.. • 11 LAT RAZEM.. 7 lat po ślubie .. • Życzę nam takiej MIŁOŚCI NA LUZIE FOREVER ❤️ • @kavoukis SAGAPO AGAPI MOU .. GIA PANDA 🔥🔥🔥 #husbandandwife #wedding #weddinganniversary #couplegoals 😉 KOFAAAAAAAAM !! PS. Ostatnia fotka jest sprzed miesiąca 💑

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Historia miłości Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa

To był głośny ślub. I rzeczywiście taki miał być! Zaprosili 80 osób, a oprawą ślubu kościelnego i wesela zajęła się firma organizująca eventy. Jedyne wytyczne brzmiały – kolor waniliowy i tort czekoladowy. Bez pretensjonalnego przepychu. Bez sztucznych ogni. Pobrali się 25 września 2013 roku. Od tamtej pory swoje życie dzielą między Polskę a Grecję. Są nierozłączni, poświęcają sobie każdą wolną chwilę.

Jak Ewa Chodakowska poznała swojego męża? O tym, gwiazda opowiedziała w wywiadzie VIVY! w 2013 roku:Mój znajomy na jednej z wysp prowadził beach bar. Prosto z portu, nie zważając na zmęczenie, wparowałam na plażę. Była piąta rano, miejsce wciąż tętniło życiem, a powietrze pachniało beztroską. Pierwszą osobą, na jaką wpadłam, był brat właściciela lokalu, mój Lefteris”. Od tamtej pory, pojawiał się na jej drodze wielokrotnie. Ale wówczas żadne z nich nie podejmowało żadnej rozmowy poza przyjacielskim „cześć”. „Zafascynowana wyspą, biegałam z aparatem w ręce i, nie zważając na kompletny brak talentu, fotografowałam dosłownie wszystko. Aż któregoś dnia zrobiłam przypadkiem zdjęcie właśnie Lefterisowi. Spojrzałam na wyświetlacz i po raz pierwszy pomyślałam: Jaki fajny facet. Podeszłam do niego, mówiąc: „Złapałam cię”, i czas jakby stanął w miejscu. Nie mogliśmy przestać rozmawiać. Poczułam, że spotkałam swojego człowieka", kontynuowała Ewa.

Jaka jest miłość kilku latach? „Prawdziwa i dojrzalsza, nieoczekująca wielkich słów. Zresztą dla mnie słowa muszą być poparte czynami, wspólnym rozwiązywaniem różnych problemów. Jesteśmy nie tylko kochankami, mężem i żoną, ale i partnerami w biznesie, co daje nam dużo emocji. Miłość natomiast potrzebuje wyciszenia. Nasza dojrzałość przejawia się w tym, że potrafimy spędzać ze sobą wspaniale czas, bez względu na to, czy jesteśmy w pracy, czy w domu”, mówiła Ewa w ostatnim wywiadzie dla VIVY!

Życzymy im wszystkiego najlepszego! Jesteście ciekawi jak wyglądał ten szczególny dzień? Zapraszamy do galerii! ,,Tak, chciałam wziąć ślub. W domu przekazano mi wzorce i wartości, którymi się kieruję przez całe życie. Rodzina to jedna z takich wartości. (...) Spotkałam na swojej drodze mężczyznę, przy którym dojrzewam i staję się lepsza. Brzmi banalnie? Ale tak właśnie jest!", mówiła.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.