Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Chodakowska wraz z mężem obchodzą 5. rocznicę ślubu!

„To, że czerpiemy z siebie nawzajem, przyniosło nam sukces”

Olga Figaszewska 26 września 2018 13:02

Poznali się dziewięć lat temu. Od pięciu są małżeństwem. Wciąż nie szczędzą sobie czułości i ciepłych słów. Na zdjęciach, które Ewa Chodakowska publikuje w sieci widać, że łączy ich prawdziwe, szczere uczucie. A trenerka zwykła powtarzać, że w życiu to miłość jest najważniejsza. Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis świętują piątą rocznicę ślubu.

5. rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa

Znalazła miłość, kiedy jej nie szukała. Chciała wtedy tylko spokoju, ucieczki, odpoczynku. Wszystko to dał jej on, przystojny Grek, jak ona związany z fitnessem. Są już razem dziewięć lat. Mieszkają w Polsce, choć Lefteris mówi, że Grekom trudno zostawić swoją ojczyznę. I dodaje: „Dla mnie domem jest moja żona…”.

Ewa postanowiła podzielić się z fankami swoimi przemyśleniami i wspomnieniem. Pięć lat temu stanęła na ślubnym kobiercu! „Nierozłączne PUZZLE 🙂 Wczoraj obchodziliśmy PIĄTĄ ROCZNICE NASZEGO ŚLUBU ..Bujamy się tak, przez nasze życie w miłości, szacunku .. wzajemnym wsparciu.. Żadne z nas nie byłoby tu gdzie jest dzisiaj, gdyby nie fakt, ze 9 lat temu połączyliśmy siły ..To ze jesteśmy RAZEM! To ze czerpiemy z siebie nawzajem, przyniosło nam sukces.. na każdej płaszczyźnie. Jestem wdzięczna za ten czas, za drogę, za każde doświadczenie dobre i złe, jestem wdzięczna za każdą chwile spędzoną razem, który uczy mnie być lepszym człowiekiem.. Miłości nam wszystkim!”, napisała na Facebooku. 

Historia miłości Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa

To był głośny ślub. I rzeczywiście taki miał być! Zaprosili 80 osób, a oprawą ślubu kościelnego i wesela zajęła się firma organizująca eventy. Jedyne wytyczne brzmiały – kolor waniliowy i tort czekoladowy. Bez pretensjonalnego przepychu. Bez sztucznych ogni. Pobrali się 25 września 2013 roku. Od tamtej pory swoje życie dzielą między Polskę a Grecję. Są nierozłączni, poświęcają sobie każdą wolną chwilę.

Jak Ewa Chodakowska poznała swojego męża? O tym, gwiazda opowiedziała w wywiadzie VIVY! w 2013 roku:Mój znajomy na jednej z wysp prowadził beach bar. Prosto z portu, nie zważając na zmęczenie, wparowałam na plażę. Była piąta rano, miejsce wciąż tętniło życiem, a powietrze pachniało beztroską. Pierwszą osobą, na jaką wpadłam, był brat właściciela lokalu, mój Lefteris”. Od tamtej pory, pojawiał się na jej drodze wielokrotnie. Ale wówczas żadne z nich nie podejmowało żadnej rozmowy poza przyjacielskim „cześć”. „Zafascynowana wyspą, biegałam z aparatem w ręce i, nie zważając na kompletny brak talentu, fotografowałam dosłownie wszystko. Aż któregoś dnia zrobiłam przypadkiem zdjęcie właśnie Lefterisowi. Spojrzałam na wyświetlacz i po raz pierwszy pomyślałam: Jaki fajny facet. Podeszłam do niego, mówiąc: „Złapałam cię”, i czas jakby stanął w miejscu. Nie mogliśmy przestać rozmawiać. Poczułam, że spotkałam swojego człowieka", kontynuowała Ewa.

Jaka jest miłość po pięciu latach? „Po ośmiu. Prawdziwa i dojrzalsza, nieoczekująca wielkich słów. Zresztą dla mnie słowa muszą być poparte czynami, wspólnym rozwiązywaniem różnych problemów. Jesteśmy nie tylko kochankami, mężem i żoną, ale i partnerami w biznesie, co daje nam dużo emocji. Miłość natomiast potrzebuje wyciszenia. Nasza dojrzałość przejawia się w tym, że potrafimy spędzać ze sobą wspaniale czas, bez względu na to, czy jesteśmy w pracy, czy w domu”, mówiła Ewa w ostatnim wywiadzie dla VIVY!

Życzymy im wszystkiego najlepszego! Jesteście ciekawi jak wyglądał ten szczególny dzień? Zapraszamy do galerii! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.