Beyonce, Jay-Z, Blue Ivy Carter
Fot. Instagram @beyonce
Z ŻYCIA GWIAZD

Beyoncé pokazała rodzinne nagranie z bliźniętami. Jak wyglądają teraz Rumi i Sir?

Do którego z rodziców są bardziej podobni?

Weronika Kostyra 18 września 2019 13:54
Beyonce, Jay-Z, Blue Ivy Carter
Fot. Instagram @beyonce

Rumi i Sir, czyli dzieci Beyoncé i Jaya Z, były najbardziej wyczekiwanymi, a teraz są najbardziej tajemniczymi dziećmi w show-biznesie. Bliźnięta przyszły na świat 14 czerwca 2017 roku, lecz o ich narodzinach dowiedzieliśmy się dopiero miesiąc później. Rodzice pokazali wtedy ich pierwsze zdjęcie, a potem przez wiele miesięcy unikali pokazywania dzieci i mówienia o nich. Do tej pory ich zdjęcia ukazały się w mediach zaledwie kilka razy. Teraz para zdecydowała się rodzinne chwile w filmie dokumentalnym. Zobacz, jak wyrośli!

Nowe zdjęcia bliźniąt Beyoncé i Jaya Z

Beyoncé i Jay Z wspólnie wychowuje trójkę dzieci. W styczniu 2012 roku urodziła się Blue Ivy, która dziś ma siedem lat, a w czerwcu 2017 roku na świecie pojawiły się bliźniaki, Rumi i Sir. Rodzice bardzo dbają o to, by zapewnić swoim pociechom jak najwięcej prywatności. Nic więc dziwnego, że tak rzadko mamy okazję widywać ich publicznie.

Gwiazda zrobiła wyjątek i pokazała swoje młodsze dzieci w filmie dokumentalnym Making the Gift, ukazującym powstawanie muzyki do filmu Król lew. W oryginalnej wersji językowej Beyoncé podłożyła swój głos pod postać Nali. W dokumencie wyemitowanym przez ABC widzimy ujęcia całej rodziny, a także samej Beyoncé bawiącej się z dziećmi. W jednym z fragmentów piosenkarka uczy młodszą córkę, Rumi, wydawać odgłosy zwierząt.

Do kogo są podobni Rumi i Sir?

Beyoncé miała cesarskie cięcie

Bliźniacza ciąża Beyoncé nie była łatwa. Szczególnie ostatni miesiąc przebiegał dość dramatycznie. Wokalistka opowiedziała amerykańskiej edycji magazynu Vogue o trudach ciąży i porodu. „Ważyłam 100 kilogramów w dniu, w którym urodzili się Rumi i Sir. Byłam spuchnięta przez toksemię i leżałam w łóżku przez ponad miesiąc. Moje zdrowie i zdrowie moich dzieci były w niebezpieczeństwie, więc lekarze zdecydowali się na cesarskie cięcie”, przyznała gwiazda.

W trudnych chwilach wielkim oparciem był dla niej mąż. Dbał o nią i o dzieci. Para zbliżyła się do siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. „Mój mąż był żołnierzem i tak silnym systemem wsparcia dla mnie. Jestem dumna, że byłam świadkiem jego siły i ewolucji jako człowieka, najlepszego przyjaciela i ojca”. Kiedy najgorsze było już za nimi, rodzina chciała zacząć cieszyć się rodzinnym szczęściem. Tym razem Beyoncé nie zależało na jak najszybszym powrocie do formy i rozpoczęcia koncertów. „Potrzebowałam czasu, żeby się wyleczyć, odzyskać zdrowie”, wyznała. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sir Carter and Rumi 1 month today. 🙏🏽❤️👨🏽👩🏽👧🏽👶🏾👶🏾

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.