Bartłomiej Topa Ojcem
Fot. Justyna ROJEK/East News
z żYCIA GWIAZD

Bartłomiej Topa został ojcem bliźniaczek. To zdjęcie mówi wszystko!

Aktor podzielił się z fanami swoim szczęściem za pośrednictwem Instagrama

Gabriela Czernecka 3 listopada 2021 16:15
Bartłomiej Topa Ojcem
Fot. Justyna ROJEK/East News

Bartłomiej Topa został ojcem! Aktor wraz z partnerką, Gabrielą Mierzwiak, właśnie powitali na świecie... dwie córeczki! Radosną nowiną Bartłomiej Topa podzielił się z fanami na Instagramie, na którym zamieścił niezwykle wzruszającą fotografię. Zobaczcie sami. 

Bartłomiej Topa ojcem 

Bartłomiej Topa właśnie podzielił się z fanami radosną wiadomością. Aktor został ojcem! Wraz z partnerką, Gabrielą Mierzwiak powitali na świecie dwie córeczki. Radosną nowinę przekazał sam aktor na swoich mediach społecznościowych. Ta fotografia mówi wszystko!

Aktor pozuje przed szpitalem Specjalistycznym im.Św.Rodziny przy ul.Madalińskiego w Warszawie. „...tak, dzielę się z wami naszym szczęściem! DZIĘKUJĘ gabryniu @gab_mierz od serca za MIŁOŚĆ i wszystko co w niej zawarte! dobrze, że jesteś! ❤️naszym już obecnym dzieciom - dziękujemy za radość w oczekiwaniu! … i przede wszystkim - zaangażowanym: lekarzom, położnym, doradcom, pielęgniarkom i salowym ze Szpitala Specjalistycznego im.Św.Rodziny przy ul.Madalińskiego w Warszawie. za ich skupienie, trud, pomoc i dobre słowo! 🌸🙏☀️❤️👈 szczególne wyrazy wdzięczności kieruję w stronę dyrektora @dariuszmalczyk, ordynatora jerzego zwolińskiego i położnej katarzyny grzybowskiej”, napisał pod zdjęciem z córeczkami Bartłomiej Topa.

Bartłomiej Topa został ojcem bliźniaczek

Aktor uchodzi za jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd w polskim show-biznesie. Bardzo chroni swoją prywatność i rzadko dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu  zrobił wyjątek, dzieląc się z fanami wiaodmością o tym, że jest w szczęśliwym związku z Gabrielą Mierzwiak. Gabriela ma dwie córki, Bartłomiej Topa pełnoletniego już syna, Antoniego. Drugi syn aktora, Kajetan, urodził się z rzadką wadą serca. Aktor przeżył wielką tragedię, bowiem dziecko zmarło kilka miesięcy po narodzinach.  Ze swoją byłą żoną Bartłomiej Topa utrzymuje jednak przyjacielskie relacje: „Jestem w takim momencie i Agatka też jest w takim momencie, jesteśmy w bardzo dobrej komunikacji. I nawet ostatnio spotkaliśmy się patchworkowo, co było wyjątkowe”, wyznał jakiś czas temu w programie "W roli głównej".

Zobacz także: Bartłomiej Topa przeżył wielką tragedię. Syn zmarł na jego oczach

Dziś aktor podzielił się z fanami radosną nowiną. Właśnie został ojcem bliźniaczek. Szczęście jakie maluje się na jego twarzy zachwyciła internautów. Zachwyconym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

Bartłomiej Topa partnerka
Fot. VIPHOTO/East News
 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.