Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TM JEST GŁOŚNO

Bardzo szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej! „Codziennie proszę Boga, aby przeżyć dzień” 

„Życie ma różny kolor”

Monika Katarzyna Krupska 13 listopada 2018 07:35
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska właśnie udzieliła bardzo poruszającego i mocnego wywiadu. Wokalistka opowiedziała w nim o swojej relacji z Bogiem, o byciu matką, a także o demonach, jakie jej towarzyszą. Artystka w ostatnim czasie „uspokoiła się”, jednak jak się okazuje wciąż nie może odnaleźć się w świecie. Pozostaje zapytać: dlaczego? 

Agnieszka Chylińska o nawróceniu 

Od kilku tygodni Agnieszka Chylińska promuje swoją najnowszą płytę Pink Punk. Wokalistka jest na niej bardzo szczera i „zła”. Takiej mocnej dawno jej nie słyszeliśmy! Będąc w okresie promocji płyty gwiazda udzieliła poruszającego wywiadu Kubie Wojewódzkiemu, Edwardowi Miszczakowi i Marcinowi Prokopowi. Wokalistka zaprosiła ich do studia, gdzie mówiła między innymi o Bogu, bez którego nie dałaby dziś rady.

„To nie jest mój świat bardzo chciałabym, żeby był ale nie jest”, zaczęła Chylińska. „Bardzo chciałabym być normalna i bardzo chciałam być w domu. A jeszcze najbardziej smutne jest to, że ja chciałam być w tym domu szczęśliwa”, wyznała. 

Dodała, że są takie momenty, gdy lubi się w roli mamy, jednak nie zawsze. „To znaczy, że nie jestem doskonałą mamą. Ja mam po ojcu też to, że ojciec był fantastyczny, ale było go bardzo mało w domu. I też jestem fantastyczna, kiedy jestem z dziećmi. Ale głównie mnie nie ma”, opowiadała. 

Wokalistka powiedziała też więcej o swojej relacji z Bogiem. „Proszę Go codziennie, głównie o to, aby przeżyć dzień”, stwierdziła. „Życie ma rożny kolor, ale tej czerni jest za dużo i masz ten wybór albo się zachlać na śmierć, albo pójść w tango albo napisać o tym piosenkę i negocjować z czasem”, mówiła. 

Dodała, że gdyby nie jej ciekawość życia dawno by jej już nie było. Wpływ na to mają również jej dzieci, które bardzo kocha. Wokół jej głowy krążą jednak demony, które są: „okrutne, skazujące, osadzające i są przede wszystkim prokuratorami”.  „Ja nie mam w swojej głowie adwokata”, wyznała.

Chylińska powiedziała, że dziś jest łajdakiem, który przychodzi do Boga, jako łobuz i pyta: „Czy taką ją kocha?” „Niedobrą, egoistyczną, poje****, robiącą rzeczy złe, podłe? Czy taką mnie pokochasz?”, mówiła na zakończenie. „Przyszłam do Boga i powiedziałam mu: "Wszystko zje*****. Przytul mnie, nic nie mów, kochaj mnie”, dodała na koniec.  

Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński

Agnieszka Chylińska promuje nową płytę Pink Punk
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.