Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy razem
Fot. Instagram @_rl9
O TYM JEST GŁOŚNO

Burza pod wpisem Anny Lewandowskiej o mężu! Trenerka odpowiedziała

Jej fanki są zachwycone... Co zarzucił żonie Roberta Lewandowskiego jeden z fanów?

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2019 12:14
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy razem
Fot. Instagram @_rl9

Ci, którzy uważnie śledzą profile Anny Lewandowskiej w mediach społecznościowych doskonale wiedzą, że trenerka słynie z motywacyjnych wpisów, w których odnosi się często do osobistych doświadczeń. Kilka dni temu zamieściła na Instagramie zdjęcie z gorących wakacji z Grecji, na które wybrała się z małżonkiem oraz państwem Szczęsnymi a przy okazji zdobyła się na intymne wyznanie o Robercie Lewandowskim! Niestety, nie wszyscy byli tym zachwyceni...

Anna Lewandowska czule o Robercie Lewandowskim i motywacji

Trenerka nie ukrywa, że dzięki kilku dniom spędzonym w gronie najbliższych oraz przyjaciół, zyskała nowe pokłady energii. Postanowiła podzielić się w związku z tym radością i przemyśleniami ze swoimi fankami. Rozpoczęła od refleksji na temat codziennych rytuałów...

„Mocna kawa, zimny prysznic, intensywny trening czy wyciszająca joga? Każdy z nas inaczej zaczyna swój dzień. Ale czy takie codzienne rytuały wpływają na nasz nastrój, na przebieg naszego dnia? Według mnie- zdecydowanie tak”, napisała Anna Lewandowska.

Po czym stwierdziła, że są one niezwykle ważne, szczególnie jeśli prowadzi się intensywny tryb życia. 

„Niemal nieodłącznym elementem mojego życia jest presja czasu, ciężka i intensywna praca oraz ogromna odpowiedzialność. Dlatego poranne rytuały są dla mnie tak istotne🙌 Jeszcze niedawno, każdy mój dzień zaczynałam zwyczajnie.. treningiem. Dziś mam dużo więcej do zrobienia. Robię coś, bez czego nie mogłabym funkcjonować😌”, zaznacza żona Roberta Lewandowskiego.

I dodaje, że obecnie wie, że najważniejsza jest dla niej rodzina, a nie treningi bądź skupianie się na diecie...

„Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża ❤️ po czym na palcach zaglądam do córeczki👶, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona 🙈) Dziękuję za łaski i energię płynącą od ludzi. To dla mnie bezcenny czas🙏🏻❤️ Kilka dni refleksji podczas urlopu dało mi wielką moc”, podkreśliła z mocą Anna Lewandowska.

„A teraz biorę głęboki wdech i wydech, uśmiecham się do Ciebie i zaczynam pracę, którą kocham😘❤️”, zakończyła.

Fanki o motywującym wpisie Anny Lewandowskiej. Krytyka trenerki. Co odpowiedziała?

Oczywiście pod wpisem szybko pojawiły się komentarze, w których fanki nie szczędziły swojej idolce ciepłych słów. Podkreślały, że jest ona niesamowitym człowiekiem, dzieliły się własnymi refleksjami oraz... chwaliły jej opaleniznę!

„Cholernie mnie motywujesz. Choć nie cwicze, ciagle znajduje nowe wymówki. Ale między innymi dzięki Tobie podjęłam walkę i rozkręcam własna firmę. Bo niby czemu miałoby mi się nie udac ? 😀”, zwierzyła się jedna. „Pięknie to ujęłaś i twojemu szczęściu pomagasz ciężką pracą ❤️❤️”, zachwycała się inna. „Aniu jesteś po prostu Boska ❤️👄👍🌹‼️”,dodała trzecia.

Pojawiły się jednak i negatywne komentarze. Szczególnie jeden rozsierdził fanki trenerki.

„Myślisz że jesteś taka ładna 👎👎”, napisał ironicznie pan Arkadiusz.

Na odpowiedź obserwujących profil Anny Lewandowskiej na Instagramie nie trzeba było długo czekać!

„Po co tu zaglądasz??? Zajmij się swoim życiem, a nie oceniaj czy jest ładna czy nie. Moim zdaniem Ania ma zdrowy dystans do siebie, więc nie wiem, o co bijesz pianę”, zaapelowała oburzona jedna z nich.

Głos w sprawie zabrała sama trenerka!

„hej, myśle, ze jestem dobrym człowiekiem.. i takimi chciałabym się otaczać, Tobie tez tego życzę, Arku, pozdrawiam i ślę dobra energię 🙌”, napisała, za co zebrała wiele komplementów i słów wsparcia od fanek.

Ma rację?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strong coffee, cold shower, intensive training or yoga? We all have a different morning routine. But does it affect our mood and the course of our day? In my opinion - definitely yes. An almost inseparable element of my life is the pressure of time, hard and intense work and huge responsibility. That's why morning rituals are so important to me. Now its time to take a deep breath, inhale and exhale. Time to smile and do the job I love ❤️ ________________ Mocna kawa, zimny prysznic, intensywny trening czy wyciszająca joga? Każdy z nas inaczej zaczyna swój dzień. Ale czy takie codzienne rytuały wpływają na nasz nastrój, na przebieg naszego dnia? Według mnie- zdecydowanie tak. Niemal nieodłącznym elementem mojego życia jest presja czasu, ciężka i intensywna praca oraz ogromna odpowiedzialność. Dlatego poranne rytuały są dla mnie tak istotne🙌 Jeszcze niedawno, każdy mój dzień zaczynałam zwyczajnie.. treningiem. Dziś mam dużo więcej do zrobienia. Robię coś, bez czego nie mogłabym funkcjonować😌 Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża @_rl9 ❤️ po czym na palcach zaglądam do córeczki👶, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona 🙈) Dziękuję za łaski i energię płynącą od ludzi. To dla mnie bezcenny czas🙏🏻❤️ Kilka dni refleksji podczas urlopu dało mi wielką moc. A teraz biorę głęboki wdech i wydech, uśmiecham się do Ciebie i zaczynam pracę, którą kocham😘❤️ _________________ #annalewandowska #happynes #family @veclaim #photo @moretti

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trwa wyzwanie #jesteswyjatkowa 😉 Zachęcam do oznaczania wyjątkowych kobiet! Mam, przyjaciółek, znajomych, które podziwiasz :-) Jeśli już oznaczyłaś - to super! 🙏🙌😘 Teraz będzie trudniej😉 Podnosimy wyzwanie level wyżej🙌 Ale przecież lubimy wyzwania, prawda?😘 Kobiety potrafią przenosić góry, kiedy na czymś im zależy. Potrafimy być prawdziwymi mistrzyniami logistyki, kiedy wiemy, że trzeba zadbać o pociechy, dom i pracę niemal równolegle. Potrafimy być wytrwałe, potrafimy znieść największy ból, potrafimy wybaczać. Potrafimy być empatyczne, ciepłe, wyrozumiałe. To jak? Gotowa? Wypisz 3 cechy, za które podziwiasz samą siebie💪 Zastanów się na spokojnie i powiedz to głośno! Zmotywuj w ten sposób inne wspaniała kobiety😘 #jesteswyjatkowa Do dzieła kochane!✌ #systematyczna, #wrazliwa, #waleczna - to cechy, które lubię w sobie szczególnie 😎 A Ty? Jaka jesteś? Co najbardziej w sobie doceniasz?🤗 _______________ #annalewandowska #woman #perfectday #strongwomen #ilikeme #friends #beautifulwoman #ilikeyou

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!