Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Kalczyńska przeprosiła za niefortunną wpadkę. „Wydawało mi się, że jestem ekspertką”

Co odpowiedziała Marina?

Weronika Kostyra 2 października 2019 16:56
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska jest jedną z bardziej lubianych prowadzących program Dzień dobry TVN. Niestety nawet najlepszym zdarzają się pomyłki. Niedawno prezenterce przydarzyła się niefortunna wpadka. Podczas rozmowy z Mariną Łuczenko-Szczęsną niepoprawnie wymówiła imię jej synka. Nieoczekiwanie sprawa obiła się szerokim echem w mediach. Jaki był jej finał?

Anna Kalczyńska przeprosiła Marinę

Podczas programu 22 września prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik rozmawiali z Mariną o jej powrocie na ekrany w serialu 39 i pół tygodnia. Prezenterka zapytała piosenkarkę i młodą mamą o to, jak udało jej się pogodzić opiekę nad synem i pracę na planie. W czasie rozmowy kilka razy wymieniła imię chłopca – jak się okazało, niepoprawnie zamiast „Lijam” powiedziała „Lajam”. W pewnym momencie Marina zwróciła jej na to uwagę. Po programie Anna Kalczyńska była zawstydzona pomyłką, ponieważ zawsze stara się jak najlepiej wykonywać swoją pracę. „Sprawa zaczęła żyć własnym życiem. Trochę tego nie śledziłam, bo akurat trafiło to na moje smutniejsze dni, ale faktycznie, kiedy otworzyłam jakiś portal i zobaczyłam, ile portali zaczęło pisać o tej sprawie, to byłam mocno zaskoczona. Ja jestem osobą, która bardzo dużą rolę przywiązuje do wymowy, szczególnie w języku angielskim. Wydawało mi się, że jestem ekspertką, a tu się okazało, że się tylko wydawało. Więc poczułam się bardzo zawstydzona tą pomyłką i tą wpadką”, wyjaśniła w rozmowie z Jastrząbpost.

Anna Kalczyńska postanowiła osobiście skontaktować się z Mariną, wytłumaczyć jej sytuację i za nią przeprosić. „Napisałam do Mariny osobiście, że mam nadzieję, że nie ma mi tego za złe, żeby się nie przejmowała tak dużym oddźwiękiem tej całej historii medialnej, no bo tak jest. Jest piękna, jest zdolna, bardzo popularna, więc siłą rzeczy każda taka historia jest dla jej fanów interesująca, dlatego piszą, i tak będzie. Ja ze swojej strony lekcję przyjęłam i więcej już tego błędu nie popełnię. Marina mi odpisała, że oczywiście nie czuje się urażona, na wizji wszystko było super, była przemiła rozmowa. Wyjaśniłyśmy sobie wszystko i już”, powiedziała.

Na szczęście obie panie podeszły do sprawy z dystansem. Wiemy już też z pewnością jak poprawnie wymawiać imię małego Liama Szczęsnego. 

MaRina Łuczenko-Szczęsna, Liam Szczęsny
Fot. Instagram @marina_official

Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…