Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie próbowała popełnić samobójstwo?!

Wszystko przez rozstanie z Bradem Pittem?

Olga Figaszewska 27 listopada 2018 16:29
Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott

Rozwód, zacięta walka o dzieci, problemy finansowe, a także liczne zobowiązania zawodowe… Wszystko negatywnie odbija się na zdrowiu Angeliny Jolie. Zagraniczne media informują, że gwiazda trafiła do szpitala psychiatrycznego. W jakim jest stanie?

Angelina Jolie próbowała popełnić samobójstwo?

Brak porozumienia i ciągła walka. Tak od dwóch lat wygląda życie Angeliny Jolie. Rozwód z Bradem Pittem zupełnie ją wyniszcza. Pierwsza rozprawa rozwodowa pary odbędzie się już 4 grudnia. Wiadomo, że nie będzie łatwa. Angelina Jolie i Brad Pitt będą walczyć nie tylko o dzieci, ale także o majątek, bo jak się okazało nie podpisali przed ślubem intercyzy!

Angelina nie może sobie poradzić z faktem, że jej małżeństwo wkrótce przejdzie do historii. Najnowsze doniesienia zaniepokoiły fanów aktorki. Powracają zburzenia odżywiania, napady paniki, depresja, załamanie nerwowe… Jolie była zmuszona udać się po specjalistyczną pomoc. Podobno gwiazda nie jest w stanie normalnie funkcjonować i jak podał National Enquirer po raz kolejny próbowała odebrać sobie życie.

Tej informacji nie potwierdził jednak jej menadżer. Zdementował jakoby Angelina Jolie w ostatnim czasie miała trafić do szpitala psychiatrycznego, a po prostu odbyła podróż do Londynu. Natomiast w każdej plotce jest ziarenko prawdy.

Czyżby ciemna strona Angeliny Jolie znów daje o sobie znać? W przeszłości zmagała się z anoreksją, depresją, zażywała narkotyki i kilkukrotnie próbowała popełnić samobójstwo. Cieniem na jej życiu położyły się trudne doświadczenia z dzieciństwa. Wikłała się w toksyczne związki, skandale.  „Przeszłam przez ciężkie, mroczne czasy, ale to przeżyłam. Nie umarłam młodo, więc mam wielkie szczęście. Są inni artyści i ludzie, którzy nie przeżyli pewnych rzeczy. Nie chcę się wdawać w szczegóły. Myślę, że ludzie potrafią sobie wyobrazić, że robiłam to, co najniebezpieczniejsze i najgorsze. Z wielu względów nie powinno mnie tu teraz być”, powiedziała kiedyś w programie 60 Minutes.

Dlatego każdy  zdaje sobie sprawę, ze trudno znosi nerwowe sytuacje i porażki. Od czasu rozstania z Bradem Pittem znów wszystko odbiera ze zdwoją siłą, nie radzi sobie z problemami. Znajomi gwiazdy podkreślają, że trudno znosi fakt rozstania z mężem, zerwanej więzi i pogrzebanych marzeń. Czy ostatnie doniesienia są prawdziwe? Mamy nadzieję, że Angelina Jolie upora się ze wszelkimi trudnościami i nie pozwoli powrócić demonom przeszłości.  

Angelina Jolie w młodości
Fot. Marcelphoto.com/Corbis/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.