Alżbeta Lenska, Viva! 14/2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/Das Agency
O TYM SIĘ MÓWI

Alżbeta Lenska: „Stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem

Aktorka opowiedziała o walce z koronawirusem i zaapelowała do fanów

Olga Figaszewska 15 października 2020 15:46
Alżbeta Lenska, Viva! 14/2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/Das Agency

Alżbeta Lenska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów, o tym, że zachorowała na koronawirusa. Jak czuje się aktorka? Gwiazda zaapelowała do internautów, by dbali o siebie i o zdrowie bliskich osób.

Alżbeta Lenska ma koronawirusa 

Wzrasta liczba potwierdzonych przypadków zachorowań na koronawirusa. W najnowszym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 8099 osobach zakażonych wirusem. Sytuacja robi się coraz bardziej poważna.

W sieci właśnie pojawił się nowy wpis Alżbety Lenskiej. Aktorka wyznała, że także zmaga się z koronawirusem.

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...", napisała gwiazda. Alżbeta Lenska przyznała, że nie ma klasycznych objawów koronawirusa. Obecnie przebywa na kwaratannie. 

,,Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...", dodała.

Mimo chwilowego załamania, aktorka stara się w tej sytuacji dopatrywać pozytywów.  

,,Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną💞 Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły😍Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę żeby dbać o Siebie", zaapelowała aktorka do swoich fanów.  

Życzymy dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną💞Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły😍Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę żeby dbać o Siebie💞 #isolation #time #quarantine #for #family #world #stops #for #me #again

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.