Aktorka martwi się o zdrowie ojca jej dziecka

Monika Katarzyna Krupska 31 maja 2018 08:00

Ten związek już dawno przeszedł do historii, jednak Alicja Bachleda-Curuś wciąż nie może zapomnieć o Colinie Farrellu. Wszystko z powodu syna pary, urodzonego  2009 roku Henryka Tadeusza. Jak donoszą zagraniczne media irlandzki aktor na początku kwietnia zgłosił się do luksusowego ośrodka odwykowego The Meadows. Farrell od lat zmaga się z uzależnieniami. Znajomy aktora ujawił, że mało brakowało, a znów wróciłby do picia alkoholu! 

Wsparcie Alicji 

Henryk Tadeusz nie jest jedynym dzieckiem aktora. Ze związku z Kim Bordenave, Farrel ma 15-letniego cierpiącego na zespół Angelmana syna Jamesa. Gwiazdor od lat walczy z własnymi uzależnieniami, ponieważ chce, aby chłopcy byli szczęśliwsi od niego. 

„Strach i wstyd, że zawiedzie się swoje dzieci jest chyba najsilniejszym uczuciem, jakie popycha mężczyzn do działania”, mówił Farrell w jednym z wywiadów. Dodał, że niezależnie od tego co robi, jego synowie „mają żelazną pewność, że kocha ich bezwarunkowo”. „To się nigdy nie zmieni”, zakończył. 

Według Dobrego Tygodnia, najnosze doniesienia o Farrelu spowodowały, że „serce Alicji drży z niepokoju”. 

„Colin nie jest weekendowym tatą i choć nie mieszka z dziećmi, spędza z nimi więcej czasu niż niejeden rodzin pracujący na etacie”, informuje Dobry Tydzień znajomy aktorki. Dodaje, że Colin jest obecny na co dzień w życiu Henryka i często można spotkać ich razem w parku czy na boisku. „Odprowadza małego na zajęcia i mają ze sobą doskonałe porozumienie. Colin jest jedną z najważniejszych osób w życiu Aicji. Jest ojcem jej syna, i zawsze będą przez to sobie bliscy. Zrobi wszystko, by pomóc mu zmierzyć się z demonami przeszłości”, kończy.  

1/5
Alicja Bachleda-Curuś
Copyright @
1/5

Alicja Bachleda-Curuś ma dziecko z Colinem Farrellem 

2/5
Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell na lotnisku w USA
Copyright @Eastnews
2/5

Syn pary urodził się w 2009 roku 

3/5
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Copyright @Marlena Bielińska
3/5

Aktor od lat zmaga się z uzależnieniami 

4/5
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2015
Copyright @ Dennis Leupold
4/5

Chce być wzorem dla Henryka i Jamesa, pierwszego syna aktora 

5/5
Colin Farrell
Copyright @Getty Images
5/5

W kwietniu Farrell trafił na odwyk. Podobno Alicja bardzo martwi sie o stan zdrowia ojca Henryka 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.