Która Miss Polonia zarabiała ciałem w Dubaju? Książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju
Fot. Adobe Stock
O tym jest głośno

Szokujące wyznanie dziewczyny z Dubaju! „Wszystkie obecne tam uprawiały seks”

Magda opowiedziała, co działo się w willach!

Monika Katarzyna Krupska 30 kwietnia 2018 18:00
Która Miss Polonia zarabiała ciałem w Dubaju? Książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju
Fot. Adobe Stock

To jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni! Znana piosenkarka, zwyciężczyni konkursu Miss Polonia, modelki z Instagrama, celebrytki związane z show-biznesem - o nich w książce Dziewczyny z Dubaju pisał Piotr Krysiak, ujawniając szokujące kulisy karier niektórych osób znanych z warszawskich salonów. Młode dziewczyny z Polski uczestniczyły w sekswyjazdach do zagranicznych milionerów. Wracały z nich z opalone z pieniędzmi i o dziwo, jeszcze większym powodzeniem, jak przed wyjazdem... 

Magda 

Portal Pudelek właśnie dotarł do relacji jednej z dziewczyn, która miała uczestniczyć w owych podróżach. Magda była jedną z „hostess”, która została wysłana do Genewy. Nie sama - z koleżankami oczywiście. Do Szwajcarii wiedziała po co jedzie, wytyczne dostała na maila - nie miała żadnych wątpliwości, ze chodzi o... seks. 

„Nie rozmawiałam na miejscu na temat świadczenia usług seksualnych, bo już to wiedziałam. Wszystkie obecne tam dziewczyny uprawiały seks, ale żadna nie była do tego zmuszana (...) Łącznie było czterech mężczyzn i my wszystkie byłyśmy tam do zabawy i dla towarzystwa, włącznie z uprawianiem seksu”, powiedziała.

Dodała, że wiedziała dokładnie do kogo jedzie. Od K. dostała zdjęcie, podpisane imieniem mężczyzny - Bilial. „To młody mężczyzna, około 30 lat - przystojny, cukierek”, wyjawiła. „Naprawdę śliczny mężczyzna, wysoki, pierwsza klasa. Facet rasy białej o śniadej karnacji, długie, ciemne włosy, wysportowany ”, zachwycała się. 

Magda w Genewie spędziła 2 tygodnie. W ciągu tego czasu przez willę przewinęło się 14 dziewczyn! „Pobyt wyglądał tak, że spędzałyśmy z nimi wieczory, ale nie wszystkie, co 2-3 dni. Imprezy w willi przy basenie, wyjścia do klubu, dyskoteki, restauracje. Oprócz tego było współżycie - ja tylko współżyłam z tym o imieniu Bilal - 2,3 razy. Żadna z dziewczyn nie była zaskoczona uprawianiem seksu, bo to było od początku jasne”, zdradziła portalowi.  

Książka Dziewczyny z Dubaju
Fot. materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.