Która Miss Polonia zarabiała ciałem w Dubaju? Książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju
Fot. Adobe Stock
O tym jest głośno

Szokujące wyznanie dziewczyny z Dubaju! „Wszystkie obecne tam uprawiały seks”

Magda opowiedziała, co działo się w willach!

Monika Katarzyna Krupska 30 kwietnia 2018 18:00
Która Miss Polonia zarabiała ciałem w Dubaju? Książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju
Fot. Adobe Stock

To jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni! Znana piosenkarka, zwyciężczyni konkursu Miss Polonia, modelki z Instagrama, celebrytki związane z show-biznesem - o nich w książce Dziewczyny z Dubaju pisał Piotr Krysiak, ujawniając szokujące kulisy karier niektórych osób znanych z warszawskich salonów. Młode dziewczyny z Polski uczestniczyły w sekswyjazdach do zagranicznych milionerów. Wracały z nich z opalone z pieniędzmi i o dziwo, jeszcze większym powodzeniem, jak przed wyjazdem... 

Magda 

Portal Pudelek właśnie dotarł do relacji jednej z dziewczyn, która miała uczestniczyć w owych podróżach. Magda była jedną z „hostess”, która została wysłana do Genewy. Nie sama - z koleżankami oczywiście. Do Szwajcarii wiedziała po co jedzie, wytyczne dostała na maila - nie miała żadnych wątpliwości, ze chodzi o... seks. 

„Nie rozmawiałam na miejscu na temat świadczenia usług seksualnych, bo już to wiedziałam. Wszystkie obecne tam dziewczyny uprawiały seks, ale żadna nie była do tego zmuszana (...) Łącznie było czterech mężczyzn i my wszystkie byłyśmy tam do zabawy i dla towarzystwa, włącznie z uprawianiem seksu”, powiedziała.

Dodała, że wiedziała dokładnie do kogo jedzie. Od K. dostała zdjęcie, podpisane imieniem mężczyzny - Bilial. „To młody mężczyzna, około 30 lat - przystojny, cukierek”, wyjawiła. „Naprawdę śliczny mężczyzna, wysoki, pierwsza klasa. Facet rasy białej o śniadej karnacji, długie, ciemne włosy, wysportowany ”, zachwycała się. 

Magda w Genewie spędziła 2 tygodnie. W ciągu tego czasu przez willę przewinęło się 14 dziewczyn! „Pobyt wyglądał tak, że spędzałyśmy z nimi wieczory, ale nie wszystkie, co 2-3 dni. Imprezy w willi przy basenie, wyjścia do klubu, dyskoteki, restauracje. Oprócz tego było współżycie - ja tylko współżyłam z tym o imieniu Bilal - 2,3 razy. Żadna z dziewczyn nie była zaskoczona uprawianiem seksu, bo to było od początku jasne”, zdradziła portalowi.  

Książka Dziewczyny z Dubaju
Fot. materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.