ZE ŚWIATA FILMU

Od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok! Planeta singli 3 wkrótce w kinach...

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 23 stycznia 2019 13:14

Trzecia część jednej z ulubionych komedii romantycznych Polaków wejdzie do kin tuż przed Walentynkami! W filmie Planeta singli 3 o wielu perypetiach główni bohaterowie Ania i Tomek (Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr) decydują się na ślub. To okazja, by ich rodziny po raz pierwszy się ze sobą spotkały. Wesele ma odbyć się na wsi, dzięki czemu poznamy wielu nowych bohaterów – między innymi rodziców i brata Tomka. Okazuje się, że jak każdy ma problemy z rodziną, tym bardziej, że od pewnego czasu nie utrzymywał z nią kontaktu. Tuż przed ślubem każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, co rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Co z tego wyniknie? Z pewnością mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń!

Premiera odbędzie się 8 lutego, zaledwie trzy miesiące po drugiej części, ponieważ obydwa filmy były kręcone równocześnie. W filmie poza aktorami znanymi z dwóch poprzednich filmów zobaczymy także nowe gwiazdy, takie jak: Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik, Jakub Józefowicz, syn Janusza Józefowicza czy przebojowo powracająca na wielki ekran Maria Pakulnis.

Zobacz zwiastun! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.