ZE ŚWIATA FILMU

Od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok! Planeta singli 3 wkrótce w kinach...

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 23 stycznia 2019 13:14

Trzecia część jednej z ulubionych komedii romantycznych Polaków wejdzie do kin tuż przed Walentynkami! W filmie Planeta singli 3 o wielu perypetiach główni bohaterowie Ania i Tomek (Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr) decydują się na ślub. To okazja, by ich rodziny po raz pierwszy się ze sobą spotkały. Wesele ma odbyć się na wsi, dzięki czemu poznamy wielu nowych bohaterów – między innymi rodziców i brata Tomka. Okazuje się, że jak każdy ma problemy z rodziną, tym bardziej, że od pewnego czasu nie utrzymywał z nią kontaktu. Tuż przed ślubem każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, co rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Co z tego wyniknie? Z pewnością mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń!

Premiera odbędzie się 8 lutego, zaledwie trzy miesiące po drugiej części, ponieważ obydwa filmy były kręcone równocześnie. W filmie poza aktorami znanymi z dwóch poprzednich filmów zobaczymy także nowe gwiazdy, takie jak: Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik, Jakub Józefowicz, syn Janusza Józefowicza czy przebojowo powracająca na wielki ekran Maria Pakulnis.

Zobacz zwiastun! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.