ZE ŚWIATA FILMU

Od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok! Planeta singli 3 wkrótce w kinach...

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 23 stycznia 2019 13:14

Trzecia część jednej z ulubionych komedii romantycznych Polaków wejdzie do kin tuż przed Walentynkami! W filmie Planeta singli 3 o wielu perypetiach główni bohaterowie Ania i Tomek (Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr) decydują się na ślub. To okazja, by ich rodziny po raz pierwszy się ze sobą spotkały. Wesele ma odbyć się na wsi, dzięki czemu poznamy wielu nowych bohaterów – między innymi rodziców i brata Tomka. Okazuje się, że jak każdy ma problemy z rodziną, tym bardziej, że od pewnego czasu nie utrzymywał z nią kontaktu. Tuż przed ślubem każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, co rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Co z tego wyniknie? Z pewnością mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń!

Premiera odbędzie się 8 lutego, zaledwie trzy miesiące po drugiej części, ponieważ obydwa filmy były kręcone równocześnie. W filmie poza aktorami znanymi z dwóch poprzednich filmów zobaczymy także nowe gwiazdy, takie jak: Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik, Jakub Józefowicz, syn Janusza Józefowicza czy przebojowo powracająca na wielki ekran Maria Pakulnis.

Zobacz zwiastun! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?