ZE ŚWIATA FILMU

Od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok! Planeta singli 3 wkrótce w kinach...

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 23 stycznia 2019 13:14

Trzecia część jednej z ulubionych komedii romantycznych Polaków wejdzie do kin tuż przed Walentynkami! W filmie Planeta singli 3 o wielu perypetiach główni bohaterowie Ania i Tomek (Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr) decydują się na ślub. To okazja, by ich rodziny po raz pierwszy się ze sobą spotkały. Wesele ma odbyć się na wsi, dzięki czemu poznamy wielu nowych bohaterów – między innymi rodziców i brata Tomka. Okazuje się, że jak każdy ma problemy z rodziną, tym bardziej, że od pewnego czasu nie utrzymywał z nią kontaktu. Tuż przed ślubem każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, co rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Co z tego wyniknie? Z pewnością mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń!

Premiera odbędzie się 8 lutego, zaledwie trzy miesiące po drugiej części, ponieważ obydwa filmy były kręcone równocześnie. W filmie poza aktorami znanymi z dwóch poprzednich filmów zobaczymy także nowe gwiazdy, takie jak: Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik, Jakub Józefowicz, syn Janusza Józefowicza czy przebojowo powracająca na wielki ekran Maria Pakulnis.

Zobacz zwiastun! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.