Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska, Viva! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Kwaśniewska w wyjątkowy sposób uczciła urodziny mamy. Fani nie kryją zachwytu, w sieci posypało się wiele pięknych słów

Relacja Jolanty Kwaśniewskiej z córką jest cudowna

Karol Sowa 4 czerwca 2024 07:36
Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska, Viva! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wczoraj, czyli 3 czerwca 2024 roku Jolanta Kwaśniewska obchodziła urodziny. Z tej okazji jej ukochana córka — Aleksandra Kwaśniewska postanowiła opublikować w sieci archiwalne zdjęcie rodziców. Pod postem niemal od razu posypało się wiele pięknych słów, ale przede wszystkim życzeń dla byłej Pierwszej Damy. 

[Ostatnia publikacja na VUŻ-u 09.06.2024 r.]

Aleksandra Kwaśniewska w wyjątkowy sposób uczciła urodziny mamy

Przypomnijmy, że Aleksander Kwaśniewski od 1995 do 2005 roku pełnił funkcję prezydenta Polski. Zaś Pierwszą Damą była jego żona Jolanta, którą do dzisiaj wiele osób wspomina z wielkim szacunkiem i sentymentem. 

Wczoraj Jolanta Kwaśniewska obchodziła kolejne urodziny. Z tej okazji jej córka postanowiła zamieścić czuły wpis na swoim Instagramie. Fotografia przedstawia byłą parę prezydencką, która już od prawie 45 lat jest niezwykle pięknym i zgranym małżeństwem. „Kochani, tak się składa, że ta roześmiana niewiasta ze zdjęcia powyżej ma dzisiaj urodziny, a że lubi tu sobie zajrzeć cichaczem, to… już Wy wiecie co", napisała Aleksandra Kwaśniewska. 

Sprawdź również: Wielka radość w domu Kwaśniewskiej i Badacha. Żona muzyka nie kryje swojej dumy

Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na archiwalnej fotografii

Niemal od razu pod wpisem pojawiło się wiele pięknych i ciepłych słów. „Uwielbiam Twoją mamę, Olu. Miałam przyjemność poznać przy albumie »Ladies«. Ogromna klasa, piękno, wrażliwość, inteligencja. Wszystkiego najlepszego, Pani Jolanto. Szczęścia i zdrowia. Pozdrawiam serdecznie", napisała Ewelina Flinta. „Absolutnie najlepsza Pierwsza Dama ever", „Jedyna w swoim rodzaju, szyk, elegancja, moja jedyna Pierwsza Dama. Podziwiam i składam najserdeczniejsze życzenia", piszą internauci. 

„Cudowna! Klasa! Niech świat Panią rozpieszcza na wszystkie Pani ulubione sposoby", wtóruje Marzena Rogalska. „Przesyłam moc najpiękniejszych życzeń! 🌹🌹🌹", pisze Katarzyna Sokołowska. „Jolanto, niech ten uśmiech trwa wiecznie 😍Wszystkiego Najpiękniejszego ♥️", dodaje Beata Ścibakówna. „Pani Jolanto, wszystkiego, co najpiękniejsze dla Pani", podsumowała Magda Steczkowska.

My również dołączamy się do życzeń. Niech kolejne lata będą piękne, przepełnione szczęściem i zdrowiem. 

Czytaj również: Był gwiazdorem Hollywood i... nieobecnym ojcem. Tak Tony'ego Curtisa wspominała Jamie Lee Curtis

Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.