Paweł Staliński, 14.01.2019 Warszawa Premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Staliński ponad dekadę temu osiągnął sukces w „Tańcu z Gwiazdami”. Co dziś robi przystojny model?

Okazuje się, że jego przygoda z tańcem nie była chwilowa...

Marta Nawacka 21 maja 2023 13:56
Paweł Staliński, 14.01.2019 Warszawa Premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Przystojny syn Doroty Stalińskiej w 2010 roku z impetem wkroczył do show-biznesu i podbił serca publiczności dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”.  Jego talent doceniali również jurorzy kultowego programu. Paweł Staliński w wyścigu o Kryształową Kulę co prawda zajął ostatecznie drugie miejsce, ale okazało się, że dzięki pojawieniu się w show odkrył w sobie wielką pasję... Mimo że z czasem zniknął z show-biznesu, wciąż pozostaje aktywny, między innymi w mediach społecznościowych. Czym obecnie się zajmuje? Jaką metamorfozę przeszedł? Z okazji jego 34. urodzi, przypomnijmy jego drogę do sławy.

Paweł Staliński – kariera

Przyszedł na świat 21 maja 1989 roku. Zanim w 2010 roku przyjął zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”, kojarzony był głównie jako syn aktorki Doroty Stalińskiej. Udział w programie przyniósł mu sukces w postaci drugiego miejsca, wraz z partnerką Izabelą Janachowską, a także zaszczepienie miłości do tańca. Paweł Staliński zaczął bywać na ściankach, a media go uwielbiały. Często towarzyszyła mu jego mama, aktorka znana m.in. z „Krzyku” czy „Bez miłości”. Przed wystąpieniem w show pracował jako fotomodel. Ostatnio jednak zrobiło się o nim cicho, a przystojny mężczyzna przestał się pokazywać na czerwonych dywanach.

Paweł Staliński wyjechał do USA, żeby studiować aktorstwo w prywatnej szkole w Los Angeles. Pozostał także obecny w mediach społecznościowych, a nawet... w dalszym ciągu trenował taniec, z który uczynił nie tylko pasję, ale i swój sposób na życie! „Taniec to chyba najtrudniejszy sport, jakich spróbowałem”, mówił w rozmowie z Jackiem Gadovskym.

Czytaj też: Przyjaciel o losach męża Justyny Kowalczyk. „To mogła być okropna śmierć”

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, Zawiesiuchy koło Warszawy, 23.06.2003 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, Zawiesiuchy koło Warszawy, 23.06.2003 rok

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, 13. urodziny „Życia na gorąco”, Warszawa, 26.10.2007 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, 13. urodziny „Życia na gorąco”, Warszawa, 26.10.2007 rok

Paweł Staliński, premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko, 14.01.2019
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Paweł Staliński, premiera filmu "Diablo. Wyścig o wszystko", 14.01.2019

Co dzisiaj robi Paweł Staliński?

Dwa lata po udziale w „Tańcu z Gwiazdami” wziął udział w turnieju tańca Elixa Pro-Am 2012. Uczestniczyło w nim także kilku celebrytów. Paweł Staliński był w parze z Pauliną Biernat i zajęli drugie miejsce, wyprzedzeni przez Rafała Maseraka i Weronikę Marczuk. Od czasu do czasu mężczyzna pojawiał się jeszcze na wybiegu, ale to z tańcem związał swoją przyszłość.

Parę lat temu zaczął treningi z Pauliną Janicką, która jest również jego życiową partnerką. Razem startowali w wielu turniejach tańca w kategorii profesjonalista-amator (pro-am). Oboje przygotowują także nowożeńców do ich pierwszego tańca, co w dobie pandemii odbywało się zdalnie. Zakochani na Instagramie często umieszczają filmiki, z których wynika, że Paweł Staliński nie tylko nie zrezygnował z tańca, ale również wciąż rozwija w nim swoje umiejętności. Jego profil obserwuje ponad cztery tysiące osób. Tam znajdziesz jego inne zdjęcia... 

Zobacz także: Małgorzata Pieńkowska: „Byłam samotną matką, po różnych przejściach”

Jeśli interesujesz się życiem gwiazd, to koniecznie sięgnij po wybrane biografie. Idealne na długie jesienne wieczory, które się właśnie zaczynają.

Paweł Staliński, Warszawa, 24.01.2017, otwarcie studia tańca Dansinn by Malitowski
Fot. VIPHOTO/East News

Paweł Staliński, otwarcie studia tańca Dansinn by Malitowski, Warszawa, 24.01.2017

Paweł Staliński, Warszawa, 25.10.2015, Targi ślubne
Fot. VIPHOTO/East News
Paweł Staliński, Targi ślubne, 25.10.2015

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.