Patrycja Drozd, Robert Stockinger z żoną, 10. urodziny Dzień Dobry TVN, 2015
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
z życia gwiazd

Połączyła ich praca, od lat realizują się w zawodzie. Robert Stockinger nie widzi świata poza ukochaną Patrycją

Kim jest żona dziennikarza?

Marcjanna Maryszewska 27 stycznia 2024 07:40
Patrycja Drozd, Robert Stockinger z żoną, 10. urodziny Dzień Dobry TVN, 2015
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

W związku z ogromnymi zmianami w Telewizji Polskiej grono prowadzących zasilił Robert Stockinger, tworzący duet z Joanną Górską. Wielu widzów niezaznajomionych z postacią nowego gospodarza zastanawiało się, jak wygląda jego życie prywatne. Dziennikarz od wielu lat jest żonaty, a miłość swojego życia poznał... w pracy! Kim jest i co robi Joanna Drozd? 

Robert Stockinger i Patrycja Drozd: połączyła ich praca

Od blisko dwunastu lat kroczą razem przez życie i nie widzą świata poza sobą. Robert Stockinger nie ukrywa, że rodzina zawsze była dla niego najważniejsza. Swoją ukochaną Patrycję poznał na samym początku ścieżki zawodowej — połączyła ich praca dla stacji TTV, a następnie wielkie uczucie. Oboje uwielbiają swój zawód, a przede wszystkim samych siebie. Są wzorowym małżeństwem z dwójką dzieci, unikają medialnego szumu oraz zważają na słowa, które mogłyby być kontrowersyjne.

Robert Stockinger, Patrycja Stockinger, Dzień dobry TVN, 23.11.2022

Robert Stockinger , Patrycja Stockinger, Dzień dobry TVN, 23.11.2022
Fot. Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News

"Nie mam na swoim koncie skandali. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że jestem nudnym ojcem dwójki dzieci, mężem od prawie dziesięciu lat. Więcej pisało się na mój temat, gdy jeszcze mężem i tatą nie byłem. Jestem bardzo poukładanym gościem. […] Staram się nie przyspieszać niektórych spraw zawodowych, rozwijam się stopniowo, bo na wszystko jest odpowiedni czas oraz miejsce. Stąpam twardo po ziemi i nie zdarza mi się odlatywać. Jeżeli zdarzyłoby się tak, że zacząłbym unosić się nad ziemią, mam nadzieję, że ktoś mi o tym szczerze powie" — podkreślał nowy gospodarz "Pytania na Śniadanie" w rozmowie z Wiktorem Krajewskim dla serwisu Gazeta.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Spotkali się po latach, ich miłość zaczęła się od przyjaźni. Ich bajkowe życie przerwało bolesne rozstanie

Kim jest żona Roberta Stockingera? Patrycja Drozd jest znana widzom TVN

Patrycja i Robert Stockingerowie powiedzieli sobie uroczyste tak 13 września 2015 roku. Dziennikarz nie lubi epatować życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Jednak z okazji piątej rocznicy ślubu postanowił zrobić wyjątek i zamieścił piękne zdjęcie. "Mało tu mojej żony, bo nie lubię się chwalić. A jest kim! Właśnie mija nam 5 lat od kiedy z obrączkami na palcach, dzielnie wiosłujemy w tym samym kierunku. Dobry człowiek o wielkim sercu" — pisał o swojej wybrance.

Patrycja Stockinger — podobnie jak mąż — pozostaje wierna dziennikarstwu. Widzowie z pewnością kojarzą ją z TVN24, gdzie spełnia się od wielu lat. Realizowała również własny program w stacji TTV.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Katarzynę Dowbor łączy z córką wyjątkowa więź. Czym zajmuje się Maria Dowbor-Baczyńska? 

Para ma również dwójkę dzieci. Dwa lata po ślubie na świecie pojawiła się córka Oliwia. W 2021 rodzina powiększyła się po raz drugi, tym razem o syna, któremu dali imię Adam. Dziennikarka chętnie publikuje rodzinne kadry na swoim Instagramie oraz dokumentuje, w jaki sposób spędzają razem czas. Nie brakuje również romantycznych zdjęć w objęciach Roberta. Taka rodzina to prawdziwy skarb!  

Robert Stockinger, Patrycja Stockinger, "Barbie" - premiera filmu, 2023

Robert Stockinger, Patrycja Stockinger,
Fot. Niemiec/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.