Reklama

Mezalians, zakazane uczucie, miłość pokonująca wszelkie przeciwności losu - literatura, kino i telewizja uwielbiają takie historie. A jeśli dodatkowo rozgrywają się w świecie polityki i wielkiego biznesu? Tym lepiej! Nie ma lepszego tła dla ekscytujących i trzymających w napięciu narracji.

Reklama

Głównymi bohaterami nowej produkcji Audioteki są Anna i Czesław. Ona jest prezydentką, a on - jej ochroniarzem. Dzieli ich wszystko, ale połączyła wielka miłość. Spokojnie, to nie jest nowy "Bodyguard". To całkowicie świeże i oryginalne dzieło. Twórcy opisują "Jedno słowo" jako historię w zasadzie miłosną, w pewnym sensie również polityczną i z całą pewnością obyczajową. Stawiają mnóstwo bardzo ważnych uniwersalnych pytań, m.in. jak być dobrym człowiekiem, co odróżnia przypadek od przeznaczenia i czy można kochać bezwarunkowo. Wszyscy chcielibyśmy znać na nie odpowiedzi, prawda? W "Jednym słowie" ich jednak nie znajdziemy, bo życie nie jest niestety takie proste.

materiały prasowe

Czy w dzisiejszych czasach coś takiego jak mezalians w ogóle istnieje? Czy wysoko postawiona urzędniczka może związać się z ochroniarzem? Czy politycy zawsze muszą być nieuczciwi i skorumpowani? I wreszcie czy można z restauracji uciec nie płacąc? "Jedno słowo" to bardzo gęsta i pojemna opowieść, którą trudno opisać w kilku zdaniach. Najlepiej więc jej posłuchać. Można to zrobić w aplikacji Audioteki. Pierwszy odcinek jest dostępny za darmo, a w każdy poniedziałek pojawiają się kolejne w ramach usługi Audioteka Klub.

Scenariusz "Jednego słowa" napisał Krzysztof Kulpiński, a za reżyserię audioserialu odpowiada Beata Kawka. Magdalenie Różczce i Pawłowi Delągowi towarzyszą m.in.: Mariusz Drężek, który wcielił się w postać biznesmena Alfreda, Laura Breszka grająca nauczycielkę Kasię, Michalina Łabacz w roli Agnieszki oraz Wojciech Zieliński jako Damian, najlepszy przyjaciel Czesława.

Audioteka zapewnia największy katalog audiobooków w języku polskim, a jednocześnie jest producentem superprodukcji oraz oryginalnych audioseriali (m.in. "Bóg mordu", "Anima", "Kryptonim: Wiklef", "Skowyt" i "Dorwać gangstera") i podcastów ("Ubrani", "Towary modne", "Raport z przyszłości" czy "Tak wiele zależy od czerwonej taczki").

Reklama

Materiał powstał z udziałem Audioteki

Reklama
Reklama
Reklama