Igor Walaszek, Igo
Fot. Facebook/IgorWalaszekIgo
O NIM JEST GŁOŚNO

Kim jest Igo? Igor Walaszek dołączył do Męskiego Grania!

Singiel „Sobie i wam” będzie hitem tego lata!

Weronika Kostyra 3 czerwca 2019 07:01
Igor Walaszek, Igo
Fot. Facebook/IgorWalaszekIgo

Po premierze piosenki Sobie i wam, które promuje 10. edycję Męskiego Grania wszyscy zastanawiają się, kim jest Igo. Igor Walaszek wykonał utwór i muzykami takimi jak: Kasia Nosowska, Organek i Krzysztof Zalewski. W teledysku gościnnie występują też Monika Brodka i Smolik. Kim jest młody wokalista Igo i co o nim wiemy?

Igor Walaszek dołączył do Męskiego Grania! Kim jest muzyk?

Singiel Sobie i wam bije rekordy popularności i wszystko wskazuje na to, że stanie się przebojem nadchodzącego lata. Dla Igo to ogromna szansa. Igor Walaszek w lipcu skończy 27 lat i pochodzi z Krakowa. Na polskiej scenie muzycznej był dotąd znany przede wszystkim dzięki występom w duecie Bass Astral x Igo. Muzyczna współpraca z basistą Kubą Traczem zaczęła się w 2016 roku i zapewniła Igo wiele koncertów i licznych fanów. Duet nagrał także dwa albumy: Discobolus i Orell. Muzycy występowali wcześniej z zespołem Clock Machine. W 2016 roku Igo razem z Filipem Jarzęckim założył wytwórnię muzyczną Iglo Records.

Bas Astral x Igo już w zeszłym roku występowali w ramach koncertów Męskiego Grania. Właśnie dzięki temu nawiązała się współpraca, której efekty widzimy w tym roku.

Na razie niewiele wiadomo o życiu prywatnym Igo. Na jego zdjęciach w mediach społecznościowych widać jednak, że jest w związku z 27-letnią Anną. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Męskie granie czas start !@meskie_granie

Post udostępniony przez Igor Walaszek (@igorwalaszek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takiego składu w BKR jeszcze nie było! 💥🎸🎤🎧 Męskie Granie 2019! W końcu możemy napisać to oficjalnie - To dla nas zaszczyt, że mogliśmy realizować ten projekt. —————————————————————————— Realizacja nagrań, współprodukcja, miks, mastering @arek.kopera —————————————————————————— Dziękujemy za tak owocną współpracę 🖤 @nosowska.official @tomasz_organek @zalewskiofficial #Igo @meskie_granie —————————————————————————— #meskiegranie #zywiec #newteam #recording #studio #mix #mastering #production #musicproduction #sobieiwam

Post udostępniony przez Black Kiss Records/Productions (@blackkissrecords)

TAGI #muzyka

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!