Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka
ZE ŚWIATA FILMU

Katarzyna Skrzynecka dołączyła do obsady filmu Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3!

Kogo zagrała?

Weronika Kostyra 8 listopada 2018 07:28
Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka

Zdjęcia do filmu Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 zakończą się lada dzień. Na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły dotyczące scenariusza, a także obsady. Fani kultowej komedii nie mogą doczekać się premiery jej kontynuacji, a emocje sięgają zenitu. Właśnie kolejna gwiazda zdradziła sekret swojej roli. W kogo wcieliła się Katarzyna Skrzynecka?

Katarzyna Skrzynecka w „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”

Aktorka opublikowała zdjęcie z Maciejem Zakościelnym i zdradziła, że jest jego ekranową… żoną. Katarzyna Skrzynecka zagrała Marlenę, czyli żonę filmowego Piotrusia. Oboje zaprezentowali swoje filmowe kostiumy, które aż kipią przepychem. „O tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić wcześniej, niż po spełnionych dniach realizacji... A nawet jeśli - to zawsze jeszcze można zostać wyciętym w montażu... Z radością dołączyłam do Ekipy Obsady superprodukcji MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3 w roli Marleny Wolańskiej - żony słynnego (dziś już dorosłego) PIOTRUSIA Wolańskiego, w którego rolę z ogromnym czarem wciela się Maciej Zakościelny . Marlena to bardzo majętna nowobogacka właścicielka sieci restauracji, nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana 💕 Kocha żyć NA BOGATO, dużo lampartów, Versace i suto obwieszona złotem. Będzie baaardzo zabawnie. Serdecznie pozdrawiamy z planu filmowego”, napisała aktorka.

Jesteście zaskoczeni?

W filmie Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 zobaczymy całą plejadę polskich aktorów. Obok nowych bohaterów, w produkcji  udział weźmie większość postaci znanych z poprzednich części filmu, czyli: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz i Wiktor Zborowski oraz Jerzy Rogalski. Oprócz nich w filmie zobaczymy Nikodema Rozbickiego, Aleksandrę Hamkało, Annę Muchę, Małgorzatę Rożniatowską oraz Joannę Jarmołowicz.

„Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”: premiera

Jak podał portal Wirtualnemedia.pl raca na planie ma potrwać 9 listopada. Premiera filmu jest zaplanowana na 25 stycznia 2019 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić wcześniej, niż po spełnionych dniach realizacji... A nawet jeśli - to zawsze jeszcze można zostać wyciętym w montażu 😄 ... Z radością dołączyłam do Ekipy Obsady superprodukcji MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3 📽🎬 w roli Marleny Wolańskiej - żony słynnego (dziś już dorosłego) PIOTRUSIA Wolańskiego, w którego rolę z ogromnym czarem wciela się Maciej Zakościelny . Marlena to bardzo majętna nowobogacka właścicielka sieci restauracji, nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana 💕 Kocha żyć NA BOGATO, dużo lampartów, Versace i suto obwieszona złotem 😉😉😉 Będzie baaardzo zabawnie 👍👍👍 Serdecznie pozdrawiamy z planu filmowego MISZ MASZ ☺ @kogelmogel.official #planfilmowy #siekręci #fabuła #miszmasz #kogelmogel3 #komedia #superprodukcja #aktor #naplaniefilmowym #kino @maciej_zakoscielny

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.