Fot. Filip Zwierzchowski
Z ŻYCIA GWIAZD

Rozstanie z mężem podcięło jej skrzydła, musiała się podnieść. „Nawet śmierć taty nie rozwaliła mnie tak, jak to niespodziewane odejście"

Dzisiaj Katarzyna Bosacka jest znacznie silniejsza

Karol Sowa 21 marca 2024 08:56
Fot. Filip Zwierzchowski

Ostatnie miesiące dla Katarzyny Bosackiej są niezwykle trudne. Przypomnijmy, że ulubienica publiczności rozstała się z mężem, zaś niedawno ich małżeństwo oficjalnie przeszło do historii. Prezenterka przyznała, że nic wcześniej tak bardzo jej nie zraniło, jak to...

Katarzyna Bosacka — rozstanie z mężem

Małżeństwem byli ponad ćwierć wieku, doczekali się czwórki dzieci. Związek Katarzyny i Marcina Bosackich oficjalnie przeszedł do historii. Okazuje się, że w czasie największego kryzysu w ich relacji, prezenterka musiała poukładać sobie w głowie wiele spraw. Wiedziała, że przez te wszystkie lata robiła wszystko, by uszczęśliwić męża. Była nawet gotowa porzucić karierę dla jego samorozwoju. Nie spodziewała się więc, że wszystko może się tak szybko zakończyć. 

CZYTAJ TEŻ: Przed śmiercią skrywał przed nią sekret. Tego Jarosław Bieniuk nigdy nie powiedział Annie Przybylskiej

Marcin i Katarzyna Bosaccy, VIVA! 24/2020, Marcin Bosacki i Katarzyna Bosacka, VIVA! grudzień 2020
Fot. Łukasz Kuś

Katarzyna Bosacka o kulisach rozstania z mężem

Katarzyna Bosacka po rozstaniu popadła w depresję. „Czułam się jak stara kobieta, która przebiegła sto metrów i dalej nie ma siły", mówiła w Twoim Stylu. „Rozwód to jest jedno z najgorszych doświadczeń w życiu człowieka. Nawet śmierć taty nie rozwaliła mnie tak, jak to niespodziewane odejście. Zaczęłam chodzić na długie spacery, robiłam po 10, nawet 12 kilometrów dziennie. Musiałam wychodzić smutek, rozpacz, złość", kontynuowała. „Zachwiała mi się wiara w ludzi. Zwątpiłam też w swoją atrakcyjność, także intelektualną. To trudne dla kobiety, bo bardzo podważa poczucie wartości", zaznaczała.

Prezenterka dodała również, że:  „żal po stracie ma etapy i nie można ominąć żadnego. Psychiatra uczciwie powiedział, że to może potrwać nawet dwa lata. Żebym dała sobie czas", podkreślała w Twoim Stylu. „Oczami duszy widzę siebie w otoczeniu dzieci i wnuków na werandzie jakiegoś domu na Mazurach. Pies szczeka, jest gwarno i wesoło, a obok mnie znów jest ktoś bardzo mi bliski. Czuję się naprawdę szczęśliwa", podsumowała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Joanna Kulig: Na co dzień światowa gwiazda kina, w wolnym czasie wolontariuszka o wielkim sercu

Fot. Filip Zwierzchowski

[Tekst opublikowany na Viva Historie 24.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.